Перейти до змісту

Клуб акваріумістів


keepo

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

Смотрю все почему-то молчат, ладно....проехали. Могу сообщить приятную новость, на сегодняшний день есть возможность продвигать и развивать аквариумистику, но почему-то очень мало людей, которых это интересует на профессиональном уровне….есть возможности, но нет желания…)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ньому 1,5 літра. Я тренувався на 3-х літровій банці :angry:

Зустрічав статті, про запуск невеликого акваріума - постараюсь їх знайти...

Ну что можно сказать....неплохо, если учесть что тренировался на банке....это ведь неудобно!!!! Не проще потратить несколько гривен и тренироватся действительно с красивой банкой...))))

Ну не всё сразу....))))....сколько по времени потратил на оформление баночки и как сделал такую красивую коряжку с мхом,какой использовал....поделись опытом...

chopped, тобі само-собой respect за утримання рибок в перехідний період :lol:

Другий акваріум ще не запустив, да і на нього вмене задуми грандіозні - хочу туди зробити задню стіну з натурального каменю, а це не так вже і швидко робиться...

А чем камни хочешь склеивать...пробовали на силикон, не то..((((((...возможно есть что то ещё???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ньому 1,5 літра. Я тренувався на 3-х літровій банці :)

Зустрічав статті, про запуск невеликого акваріума - постараюсь їх знайти...

Ну что можно сказать....неплохо, если учесть что тренировался на банке....это ведь неудобно!!!! Не проще потратить несколько гривен и тренироватся действительно с красивой банкой...))))

Ну не всё сразу....))))....сколько по времени потратил на оформление баночки и как сделал такую красивую коряжку с мхом,какой использовал....поделись опытом...

chopped, тобі само-собой respect за утримання рибок в перехідний період :D

Другий акваріум ще не запустив, да і на нього вмене задуми грандіозні - хочу туди зробити задню стіну з натурального каменю, а це не так вже і швидко робиться...

А чем камни хочешь склеивать...пробовали на силикон, не то..((((((...возможно есть что то ещё???

А о чем это вы , тут ?

post-1164-1169972460.jpg

Смотрю все почему-то молчат, ладно....проехали. Могу сообщить приятную новость, на сегодняшний день есть возможность продвигать и развивать аквариумистику, но почему-то очень мало людей, которых это интересует на профессиональном уровне….есть возможности, но нет желания…)))))

Замучался с подгоном фото... :)

post-1164-1169971947.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да о всём по чуть -чуть, смотрю активность только в рабочие дни....с пятници захожу и никого нет...(((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока учимся выставлять фото.

Если все будет ок. Буду здесь размещать свои фото аквариумов.

А пока...

gallery_1164_50_66971.jpg

И еще...

gallery_1164_50_42211.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а моя мрія щодо акваріума мабуть ще не скоро збудется (( дружина проти,каже мало місця в квартирі (( бо я ж хочу зразу на літрів 250 ))

ЗІ А що то за цікава біла напівпрозора риба ? І де можна на даний момент купляти цікаві рибки типу тої,про яку я питаю, ну прісноводні краби там всякі ,раки кубинські ? Бо звичайних рибок скрізь навалом ))

Хоча починати треба з живородящих,вони найменш вибагливі до умов ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а моя мрія щодо акваріума мабуть ще не скоро збудется (( дружина проти,каже мало місця в квартирі (( бо я ж хочу зразу на літрів 250 ))

ЗІ А що то за цікава біла напівпрозора риба ? І де можна на даний момент купляти цікаві рибки типу тої,про яку я питаю, ну прісноводні краби там всякі ,раки кубинські ? Бо звичайних рибок скрізь навалом ))

Хоча починати треба з живородящих,вони найменш вибагливі до умов ))

Ну не так все плохо как тебе кажется.... Главное чтоб душа к этому лежала да и времени чуток находил для своих любимцев... А жена, она или поймет тебя, или меняй жену ( :smile-zachot: шутка)

Все хотят сразу 200 -500 лит. А зачем ? И по деньгам и по месту и по времени и по рыбе - везде попадалово... Ну конечно если можешь позволить выкинуть 3-7 шт. грин - тогда вопрос другой...

От 50 до 500 гр. мона спокойно сделать себе прекрасный микромир который будет жить и нести радость тебе и окружающим... (И место займет не много..:) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это точно....главное желание и понимание того с чем прийдётся работать и с чем заниматся....много есть интересных вещей))))))))).....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, привіт всім... радий, що народ збирається.

Нема поки на новій квартирі інета :(

Значить по порядку...

mat, мініатюрний акваріум на фото не мій... це людини з харькова... Сам в банці тренувався дуже давно, яка не яка, але екосистема запустилась і простояла тільки на доливанні води і кормлінні 3 місяці (гуппі навіть там розмножитись встигли :( ), далі це все перекочувало в більший акваріум.

На рахунок фону: вроді силіконом має нормально клеїтись, хоча залежить від матеріалу. Кажуть що пористі матеріали силікон не бере... такі треба на епоксидку, або рідку пластмасу. Ти яке каміння клеїв і як його перед цим обробляв? Силікону потрібно максимальний доступ до чистого матеріалу... Мож притягнути пару камінців - попробуємо пластмасою клеїти.

Могу сообщить приятную новость, на сегодняшний день есть возможность продвигать и развивать аквариумистику, но почему-то очень мало людей, которых это интересует на профессиональном уровне….есть возможности, но нет желания…)))))

Що ти маєш на увазі? І який це професійний рівень?

MANJAK11, справді потренуватись краще на 25-50-ти літрах (і ціна меньша і роботи небагато), а там мож і дружині сподобається... Можливо повторюсь, але вмене зараз в однокімнатній стоїть акваріум на 220 літрів 110*50*40. Місця займає якраз по площі дна...

mikromuha, на першій фото замкнута екосистема, чи там ще подається повітря, як часто міняєтетам воду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже мав акваріум і тому знаю що хочу )) давно просто вже це було,ще в ті роки коли утримувати акваріум було набагато складніше )) то зараз куча всяких кормів і іншого ))

тому знаю чому я хочу великий акваріум )) В основному ізза двох причин, у великих акваріумах рибки досягають максимальних розмірів ( якщо за ними правильно доглядати і не перенаселяти акваріум) і тому що чим більший акваріум тим менше з ним мороки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у великих акваріумах рибки досягають максимальних розмірів

зараз доволі живо вевдеться полеміка на цю тему. Вроді прийшли до того, що розмір залежить не стільки від об"єму, скільки від хімічних процесів в банці.

ЗІ. Придивляюсь зараз до як його називають FBF (Fluidized Bed Filter) фільтра. Суть полягає в тому, що воду пропускають через... пісок. Але таким макаром, щоб він завжди перемішувався. На поверхні піщинок живуть бактерії - такий собі біологічний фільтр. Хтось такими в Луцьку користується? Поділіться враженнями.

ось фото:

post-56-1170068573.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не буду спорить и доказывать кому что либо... В екосистемах ( сам придумал ?), по нашему в миниаквариумах (сами придумали !) на сегодняшний день успешно селю 16 видов всякой живности...

Без подогрева, подачи кислорода, фильтрации жизнь "миника" зависит от окружающей среды, правильного кормления, и от "долголетия" жильца... Петушки к примеру не могут прожить боллее 3, 3,5 лет... Им в этом возрате как нам 90 :smile-zachot:

Кто сказал что нельзя ?

gallery_1164_50_38780.jpg

А насчет подмены воды, так и в 200 лит банке даже при наличии хорошего фирменого фильтра, все равно приходится делать подмену воды ну хотя бы раз в месяц... В "миниках" при правильном ухаживании - раз в 1,5 - 2 месяца... Время на уборку в "большой банке" где то около часа, на "миник" тратится максимум 15 мин... Я уже не говорю про цены...

Каждый выбирает для себя... Я не поклонник "миников", но детям, да и взрослым без больших потерь в деньгах можно решить стоит ли заниматься аквариумистикой дальше или лучше на рыбалку с удочкой... :glare:

С уважением ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стоит ли заниматься аквариумистикой дальше или лучше на рыбалку с удочкой... :)

Ну ты сравнил, это 2 абсолютно разных хобби. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mikromuha, любий стабільний акваріум - екосистема, не поняв сарказму... термін придумав не я.

Ніхто не спорить на рахунок можливості/неможливості життя в мікроакваріумах - раз живуть, знач спорити нема чого (причому тут я їх не перший раз побачив). Питання були зі звичайної цікавості, а не у вигляді критики...

Цікаво побачити більші акваріуми і хто там живе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
post-1164-1169851466.jpgПривет аквариумистам :smile-zachot: !

О, медвед! +) Превед )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух, привіт всім... радий, що народ збирається.

Нема поки на новій квартирі інета ;)

Значить по порядку...

mat, мініатюрний акваріум на фото не мій... це людини з харькова... Сам в банці тренувався дуже давно, яка не яка, але екосистема запустилась і простояла тільки на доливанні води і кормлінні 3 місяці (гуппі навіть там розмножитись встигли ;) ), далі це все перекочувало в більший акваріум.

На рахунок фону: вроді силіконом має нормально клеїтись, хоча залежить від матеріалу. Кажуть що пористі матеріали силікон не бере... такі треба на епоксидку, або рідку пластмасу. Ти яке каміння клеїв і як його перед цим обробляв? Силікону потрібно максимальний доступ до чистого матеріалу... Мож притягнути пару камінців - попробуємо пластмасою клеїти

Идея хорошая, но на сколько пластмаса безвредна ??...пробовал клеить силиконом, ничего хорошего если ещё маленькие площи то ещё нормально, большие уверен что плохо хотя если ращитывать что задний фон будет на века можно поигратся, главное найти камень с гладкой стороной и вперёд....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво побачити більші акваріуми і хто там живе ;)

Не всё сразу....вот один из них....астрики, попугаи,скалярия,зебра и куча малька..)))))))

post-1162-1170231602.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mat, пластмаса нейтральна, але вона підходить тільки для пористого каміння - від гладкого буде відставати, хоча треба пробувати.

Зараз каміння під снігом не особо пошукаєш... немаю з чим екпериментувати.

Ось цей фон склеєний герметиком DenBraven для акваріумів, що за герметик незнаю, але стінка в людини вже більше як пів року тримається...

post-56-1170232673.jpeg

post-56-1170232687.jpeg

post-56-1170232702.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На щёт камня проблем нет, было бы желание и место где с этим повозится....у меня сложилось впечатление что ты только читаешь и читаешь а попробовать нехочешь или неможешь...вот это у человека в харькове а вот это у человека уже пол года, без обид, а что у тебя и что тобой сделано...вот муха выкладывает то что делает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mat, ;) фото мого акваріума є трохи вище в пості № 16 ;)

на рахунок фону - ідея з"явилась буквально на минулому тижні, оскільки прикупив новий акваріум і туди саме такий фон і хочу. Тоді, як і зараз лежав сніг - тому каміння особливо не позбираєш... Десь трохи вище пропонував тобі зайти з камінням. Можу і я пістолет з пластмасою притарабанити куди скажеш, маю також тюбик з силіконом - можна поекспериментувати. Все що зараз мене тормозить з фоном - відсутність матеріалу (проти купівлі поки українська душа протестує ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок фону - ідея з"явилась буквально на минулому тижні, оскільки прикупив новий акваріум і туди саме такий фон і хочу.

Блин я вот еще в поисках ;) Тот кто должен был позвонить не звонит, в природе не присмотрел что хотел. А ты какой себе купил, какой формы и литраж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon, купив польський. з випуклою передньою стінкою. літраж - десь 200 літрів. не скажу, що саме такий хотів, але знайомий продавав б/у в ідеальному стані з фабричною кришкою за половину його реальної вартості... "не Выдержала душа поэта" (с) ;)

На рахунок кутового акваріума, який ти хотів: при покупці пробуй, чи зможеш ти фізично дотягнутись до кутка, оскільки це буває проблематично ;) Якщо будеш замовляти поклейку, то розглянь конструкцію зі зрізаним кутом - по типу трапеції. Такі в обслуговуванні кращі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...