Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

І навіть паршива((( кухня закладу не зіпсувала враження від чудової зустрічі))).

Я от досі не знаю як її назвати - паршива чи посередня... :/ Попередньо, перед тим як замовлення складати, заходили салати пробувати. Так от - салат з куркою і кунжутом в середу принесли один (недосолена курка перемішана з купою листя салату), а в неділю інший (на тарілку в центрі поклали на маленький листочок салату столову ложку курки в соусі і оточили це все кружельцями помідорів). Пішов на кухню. Зважили. 900г. 500г (зі слів кухаря :/ ) - тарілка. 400г - 2 порції салата. Каже що хазяйка змінила спосіб подачі салату. Чувствую що наіпали, але не розумію де. )

[/оффтоп]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

Нарешті здав останній екзамен з історії (ЗНО)! Поки вчора повторював її за пів дня, ледь не розплакався :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На-реш-ті! На-реш-ті!

Нарешті я здав останній екзамен цієї проклятущої сесії! Ніколи вона така ще не була. Зате тепер можна впевнено сказати, що я - студент 4 курсу, денної форми навчання і в мене і надалі буде стипендія! Можете мене привітати! Урррррааа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На-реш-ті! На-реш-ті!

Нарешті я здав останній екзамен цієї проклятущої сесії! Ніколи вона така ще не була. Зате тепер можна впевнено сказати, що я - студент 4 курсу, денної форми навчання і в мене і надалі буде стипендія! Можете мене привітати! Урррррааа!

Ностальгія....

M20AdNYTRio.jpg

По темі - через лічені години буду холодити ногі и :0152: в шацькому озерці :0168:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в шацькому озерці

виправив би, а то в "Доску.... можуть записати)

А по темі: день народження в сестрички. А на природу завтра зранку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в шацькому озерці
виправив би, а то в "Доску.... можуть записати)
А що не так?

Я б це виправляла)

ногі

По темі: два дні тому пішла з роботи, де був поганющий бабський колектив.

Коли хтось питав "чому?" - казала фразою з "Тачок": "Я здохну в цьому Задрипанську! Я стаю такий, як вони!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що не так?

Не умнічаю, але загальновживаним є вислів "Шацькі озера". Та ладно))). Головне що буде там))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі: два дні тому пішла з роботи, де був поганющий бабський колектив.

не вірю в тезу що десь є ПРЕКРАСНИЙ (!) БАБСЬКИЙ (!) колектив :)

По темі: ПРЕКРАСНА погода =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі: УРА! Робочий день скоротили!

і через 8 хвилин йду додому!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я вчора самотужки розкрутив свій нетбук, почистив і навіть .... зібрав його назад )) незважаючи на те, що залишилося кілька гвинтиків, - все працює, а кулер змазаний тепер не "ричить" на високих обертах!

а ще попереду маю аж 9 вихідних днів, радий як слоняра!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що не так?

Не умнічаю, але загальновживаним є вислів "Шацькі озера". Та ладно))). Головне що буде там))).

Дивно, не знав, що розмовляти не "загальновживаними висловами" є помилкою :_09:

По темі - завтра вихідний день :_41: на регенерацію шкіри :_33:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу, ем печеньку со сгущенкой и запиваю холодным молоком, ммм, вкусно и как в детстве)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би гарно не було на відпочинку, в гостях чи ще десь - вдома все-одно ліпше. Це я зрозумів приїхавши з Карпат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу, ем печеньку со сгущенкой и запиваю холодным молоком, ммм, вкусно и как в детстве)

Arven Rivendell, здається мені,в цьому криється ще одна радість,причому в наступному порядку:

1. Сижу, ем печеньку со сгущенкой и запиваю холодным молоком - я можу собі дозволити їсти ПЕЧИВО та ще й із ЗГУЩОНКОЮ та ще й запивати МОЛОКОМ -і це анітрохи не шкодить моїй фігурі! :g32:

2. смачно, як в дитинстві :_04:

п.с. я з цього переліку вживаю лише молоко, та й то знежирене)) (тут смайлик із голодними сльозами)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(тут смайлик із голодними сльозами)

Больше не буду делиться такими радостями, честно, честно!!! В свое оправдание могу сказать, что позволяю такое себе не каждый день!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні був гарний настрій і вільний час. Намалювала (перебила) собі на холодильнику котика)))

post-8000-0-34034300-1374087313_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мы сегодня с меньшим сдавали экзамен на "пожарных" - 3 часа днём спали! Наконец то выспался я)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми з малечею купили рукавички - падати вже не буде так страшно :)

Ще трошки - і бажання збудеться :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...