Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Повертався від друзів нічним містом і, як не намагався – не зміг вирватись з його таких сонних і теплих обіймів. Легке освітлення, легкий, ніжний подих, легка музичка, настрій…

Ледве-ледве тиснеш на газ, смакуєш цей ритм, ці вулички – ту нічну неповторність свого маленького міста. Смакуєш отой стан душі, коли начебто і нічого особливого, але, тим не менше – якось особливо добре! Просто красивий день, красивий вечір і красива ніч!

Миготять розфокусовані вогники ліхтарів, погляди поодиноких автівок, посмішкою серед глибокого нічного неба виблискує ймовірний дощ…

І так не хочеться зупинятися… І ще хоча б трошки, ще один квартал, ще одне невеличке коло лабіринтами пахучого, літнього Луцька…

Як же все ж таки кайфово водити вночі…

picturecon.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех.. а я щойно закінчила роботу над дууууже дуууууууже злобним перекладом, котрий мені три дні не давав спокою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В суботу вперше в житті була на весіллі, де було близько 40ка людей (всі попередні, на яких я була, - 150 і більше (навіть раз було 340)).

Всі один одного знають, у всіх є спільна тема, так було незвично, затишно та добре.

Буває, що перечитую цю темку та посміхаюсь - позитив))).

Сьогодні

в темці про фото бородатих Варвара згадала свого чоловіка,

з посиланням на його профіль

вже там я зайшла в його тему з фотками

потім згадала, і в Варвари є темка з фотами

зайшла в неї, а вже там я кидала ссилку

на тему про наречених.

Зайшла співробітниця - глянула як на припарену:

переглядаю - посміхаюсь. Гарно!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я лише нещодавно зареєструвалась на форумі, а вже отримала першу корисну пораду. Дякую Вам, мої любі, що ВИ Є! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bookcoffee.jpg

Вперше за останні кілька місяців вибрався поблукати рядами книжкових крамничок. Вперше за вже досить довгий період знайшов книгу, що із перших своїх абзаців читається легко і тепло, книгу, яку приємно тримати в руках, книга, що всім своїм виглядом мені імпонує - починаючи з дизайну, палітурки і закінчуючи якістю паперу...

Вперше за останні кілька місяців буде час почитати книгу...

P.S. А ще, знаєте, до чортиків приємне відчуття - зазирнути дорогою з книгарні в улюблену кав'яреньку і посмакувати успішну покупку в поєднанні з горнятком терпкого еспрессо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я лише нещодавно зареєструвалась на форумі, а вже отримала першу корисну пораду. Дякую Вам, мої любі, що ВИ Є! :)

Нереальне везіння. зазвичай тут "Спочатку були піхвівці.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неділю зустрічались з одногрупниками - святкували річницю закінчення свого ВНЗ.

І не дивлячись на спроби працівників Адреналіну та Гарнізону все спаплюжити, це свято вдалось. Море вражень, згадок про студентські роки (кумедних та не дуже), і взагалі в цілому - величезний позитивіще.

Приємно також, що знайшли можливість та бажання зустрітись майже всі. Ну і як завжди - 7 годин спілкування виявилось трохи недостатньо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шацькі озера, гарна компанія, відпочинок з палатками..."ол інклюзів" по-волинському)

Дітвора задоволена, загоріла і тепер лягаючи спати "мама, їдемо в ліс в маленьку хатку".

Схід сонця о п"ятій ранку, юшка зі щойно зловленої рибки, жодного комара, море позитиву.

post-6229-0-31648800-1343825066_thumb.jp post-6229-0-88506000-1343825165_thumb.jp post-6229-0-24079300-1343825619_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглянув у тему, бо думав, що SunSeth щось радісне напише - тіпа "ШОК! СЕНСАЦІЯ!"

оказалось каквсігда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що вас всіх розчарував, але це і є маленька радість — не зрадив собі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також був протягом вихідних на Світязі, 1 км від "Шацьких озер", таки да, підтверджую, комарів практично немає, проте сонце о 7 ранку прогріває палатку нехіло і виганяє до води :0031:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитую захоплюючий роман, а улюблений котик вмостився під боком і муркоче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кабінеті змонтували і включили кондішн. :0155:

В кабінеті не жарко!!!! ААА!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку просто мріяти, думати, поступово намагаючись реалізувати... Чекати! Терпіти!

Відчувати кожною клітиною, як крок за кроком наближаєшся до втілення. І не важливо - чи це щось грандіозне, чи просто незначна якась дрібничка - важливо оце відчуття руху, моменту, подиху годинникових стрілок, лоскотливого пощіпування ніжними пальчиками долі...

І ось ти за крок... за півкроку - мета на волоску від реалізації.

І в цей момент ти зупиняєшся. Розфокусовано дивишся десь в напрямок бездонного вечірнього неба і так ясно-ясно усвідомлюєш, яке ж воно моментами кайфове це життя!

liveyourdr.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де комарі поділись? Чи коли багато горілки, тоді мало комарів?

Коли з дітьми, "багато горілки" не в моїх правилах, та й без дітей теж.

Ліс тільки хвойний, ніяких кущів, сухо +ціла торба антикомариних кремів-пшикалок - от цього й злякались)

Горілки вони не бояться, ібо на шацьких озерах волиняки її п"ють стільки, що луцьку ще далеко))

Ми від води тікали до палаток, між деревами завжди затінок, добре й не спекотно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихідні в Хрінниках.... Четверо дорослих та четверо хлопчаків (2міс, 2,4,5років).

Коли вже збирались виїжджати, то ще навіть точно не знали, чи буде місце для ночівлі, чи їдемо на один день....

Далі два чудових (у всіх проявах) дні і закінчилось все істерикою малюка: я хочу тут жити!!! )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здорово собирать вещи для переезда в свою квартиру, без кредита, которому наконец то положен конец!!!И пускай в новом жилье работы непочатый край, и места меньше чем в предыдущей, зато идей еще больше, и никому, ничего не должен!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще приємно відчувати як дві пари кулачків та п'яток штовхаються в животі )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває от у вас таке, що якась раптова подія (річ, запах, мелодія) наштовхує на спогади? Навіть не на спогади, а цунамі спогадів.

Їхала сьогодні у маршрутці і побачила жіночку, яка тримала пучок такої рослинки, ми її в дитинстві "заєчий холодок називали" ) За

мого дитинства її в букети часто брали. І назва то яка ніжна..)))) І згадалися мені ті букети, які ми в школу на перші/останні дзвінки приносили,

і літо у баби з дідом, коли день безкінечно довгий, і запах бабиної смаженої картоплі, і плаття своє в барабани (дічайшої расцвєткі), як мама казала

"немарке" )))) , і перша сходинка у під"їзді, яка була менше інших і об яку я весь час спотикалася, тому все літо ходила з розбитими колінами,

і фарбу на столі кухонному облуплену, яку я натхненно колупала далі, поки їла, а баба механічно і якось безініціативно била мене по руках

вафельним рушником)), і поїздки з дідом на дачу по вишні, які збиралися по принципу: 5 вишень з"їла, 1 поклала у відро)))))),

і годинник як цокав на серванті , коли я засинала, і ще багато..багато..багато іншого...

Їхала і посміхалася.

Дякую Вам, жіночка із "заєчим холодком"..:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кабінеті змонтували і включили кондішн. :0155:

В кабінеті не жарко!!!! ААА!!!!

*велика зелена жаба чіпляється за горло і починає душити* )))

----------------------------

... вже вкотре, виходячи перекурити на балкон, спостерігаю одного й того самого чорного кота під вікнами будинку. кладу сигарету на підвіконня, виходжу на кухню та дістаю щось "с'єдобне" для четвероногого. скидаю з балкону на землю.

... вдячністю є відблиск зелених очей, які дивляться знизу вверх, при цьому ковбаса або котлети затиснуті між лапами )))

друзяка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав додому на обід, а донечка - наготувала (нагріла) їсти і накрила стіл, хазяйка мала росте :)

Це так приємно.

А позавчора, захотіла книжку (надивилася Гарі Поттера) і таки купили. Книга реально велика (812 сторінок). Читає. Прийшла з двору, щоб читати книгу. А не бігати з дітьми.

Купили 5-у частину із Серії. Інших не було. Порадувало, що книга всім відомого видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. То вам не Книжный Клуб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...