Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Лежу,їм полуницю,посипану цукром і запиваю 36% вершками! :0003:

Шкода,що така маленька радість не цілий рік!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях було чергове столичне відрядження і чергова цікава зустріч, цього разу - із представниками Berlucchi (компанія вважається, якщо не кращим, то одним із кращих виробників італійського ігристого вина). Ну, і, звичайно, була дегустація всієї лінійки вин Berlucchi/Franciacorta :ok2:

Серед пересічних, але від того не менш важливих приємностей - вихідний + оця, така сприятлива для відсипання погодка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивилася сьогодні "Пірати Карибського моря" в 3Д.

По дитячому переповнена радості :rolleyes::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивилася сьогодні "Пірати Карибського моря" в 3Д.

По дитячому переповнена радості :rolleyes::smile-zachot:

Ще признавайся, що ризикнула на 5Д :P

"Стелс" видався скоріше смішним, аніж страшним, а ота піна на голові після сеансу очевидно лишала багато запитань для людей, що ще там не побували... чула мужчини між собою шепталися: "Чого ж ті дівчата звідти такі лахматі і мокрі виходять?" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще признавайся, що ризикнула на 5Д :P

"Стелс" видався скоріше смішним, аніж страшним, а ота піна на голові після сеансу очевидно лишала багато запитань для людей, що ще там не побували... чула мужчини між собою шепталися: "Чого ж ті дівчата звідти такі лахматі і мокрі виходять?" :D

:D

Так, "Стелс" ще то. Смішно спостерігати було реакцію тих, хто стояв у черзі, коли ми вийшли із залу в піні і мокрі.

І ти нас побачила й ризикнула не даремно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как то тоскливо было на душе, бессонница... а пообщался с хорошим человеком, поулыбался в монитор и стало радостнее..

ещё хорошее видео посоветовали, слушаю по н-ному разу (наверное многие уже видели, но пересмотреть никогда не лишнее)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя - це відвідати місце, де не була 18 років...

А ще більше щастя - що люди пам"ятають і впізнають!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя - це... коли маленький карапуз спочатку тебе боїться і ховається за маму, потім грається з тобою і нарешті, втомившись, залазить тобі на коліна і засинає :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя - це... коли йдеш по незнайомому селу, а діти, які йдуть на зустріч кажуть тобі: "Слава Ісусу Христу" :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю що багато букв, але прочитайте...мені принесло задоволення

Статья, которая выиграла на конкурсе "Я - Украинец"

Я не люблю сало, не ношу вышиванку и не знаю слов украинского гимна. Я не переплывал Днепр и не умею танцевать гопак. На моем столе не лежит "Кобзарь", а на стене не висят рушники. Моя кровь красная, а не желто-голубая. Я не склоняю "пальто" и "кино", и три самых важных слова я сказал на русском языке. Я - украинец ?

Я болею за "Динамо", за Кличко и Клочкову. Я видел эту землю из иллюминатора Боинга, но я вернулся. Мне не нужны неоновые города и силиконовые женщины. Я не буду жить там, где улицы без имен, а люди без отчеств. Я останусь здесь. Здесь земля еще не остыла от огня, и еще не стерлись на плитах имена незабытых предков. Здесь девушки читают в метро и пишут стихи на парах по термодинамике. Здесь на деньгах поэты, а не президенты. Здесь шутят смешно и улыбаются честно. Из сердца не вычеркнуть пятую графу. Я - украинец.

Я люблю узкие улицы Львова и Харьковские проспекты. Мне стали родными беззаботная Одесса, деловитый Донецк и легендарная Полтава. Я не верю патриотам на трибунах, но верю патриотам в окопах. Я верю в эту страну: я доверяю этому воздуху - он держит купол, этим горам - они держат страховку, этим людям - они держат слово. Я люблю стук каблучков по плитке Крещатика, скрип снега в Карпатах и шуршание крымской гальки. Мне никогда не забыть украинской колыбельной и поцелуя на Андреевском. А еще: мне часто снится необъятное небо и поле подсолнухов. И мой сын родится здесь. Я - украинец !

якщо ви відчули гордість за батьківщину - поставте +, або оставте коментар)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щастя - це... коли є люди, на яких ти можеш покластись, до яких ти звернешся по допомогу, а вони скажуть: "Не переживай! Відпочинь!" І ти впевнена, що ці люди тебе не підведуть і зроблять все можливе заради тебе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька радість - це коли виходиш "задовбаний" з роботи чи весь у проблемах, телефонуєш друзям, вони кажуть "Приїжджай".

Приїжджаєш і вони справді раді тебе бачити. :g15:

І життя то налагоджується :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справжнє задоволення – приємний вечір, в гарній компанії, в гостинній домашній атмосфері. Сауна, шашличок. І що ще потрібно для щастя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Божественна банька...Гостинний дім...Чудові, доброзичливі і такі близькі тобі люди...

Це не маленька радість, а мішок щастя :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитала днями тут, на Борді, де можна замовити певну послугу. Написали мені де.

А один незнайомий бордівець сказав - зроблю. І зробив))). Оперативно, безоплатно.

Дуууже приємно :g15:

Чудова компанія,

пахуча сауна,

шикарний))) басейн,

оригінальна альтанка,

смачнючий шашлик,

молода картопля,

гарна погода після холоду

... - це БОМБА :D !!!!!

:g05::g15::)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що ви таки разом десь були :0001: І банька, і шашличок, і приємна компанія...щось і мені те все знайоме :D Дякую, друзі...

П.С. Тільки в мене на одну радість більше, таких суничок як нам дістались від Капрічос, не смакував більше ніхто :0071:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так бачу у вас групова радість? :D:smile-zachot:

Диву даюсь і як то чоловіча частина форуму ще фото не попросила? :0026:Старіють чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наше дєло-сторона. сіді на солнишкє грєйся. А мраморная она, нє мраморная..(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наше дєло-сторона. сіді на солнишкє грєйся. А мраморная она, нє мраморная..(с)

Ну-ну :_07:

Анекдот в тему:

Мати посилає сина подивитись, що батько робить.

Син приходить і каже: - тато на сонці гріється.

Мати: - то ж скажи хай обідати йде.

Син:- а Соньку кликати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наше дєло-сторона. сіді на солнишкє грєйся. А мраморная она, нє мраморная..(с)

Ну-ну :_07:

:lol:, Ааааа Толік, тєбя здєлалі :)

Твій хід ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...