Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

Гріє перша ранкова кава, тепла і теж трохи ще сонна музичка...

У мене практично теж саме.) Правда, музичка не зовсім така вже й сонна)) З"явилася добра традиція на початку вихідних

переслуховувати улюблені концерти: був Стінг, були ганзи у Токіо, а сьогодні от Queen At Wembley..)

ням. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Була в нас маленька 30-літрова радість,

а вчора прикупили собі 110-літрову баночку

+ купу новеньких гарненьких рибок.

На таких мечоносців діти кажуть рибка Немо.

А ми їх і не переконуємо в зворотньому)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На таких мечоносців діти кажуть рибка Немо.

ойойой! де такі красунчики водяться? В keepo? Там ще є? А нє - то я перший за потомством! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На таких мечоносців діти кажуть рибка Немо.

ойойой! де такі красунчики водяться? В keepo? Там ще є? А нє - то я перший за потомством! ;)

В нього сАмого)))

Станом на вчора ми забрали двох останніх.

Так що про наступну поставку треба буде уточняти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть у меня хобби:когда мои знакомые или друзья уезжают за гарницу, они обязательно привозят оттуда пиво местного разлива.

А я ще полюбляю посуд до нього. Мій свіжий подарунок з Берліну.

post-2742-0-39262700-1337592795_thumb.jp

От така краса! Хіба не маленька радість? :_08:

post-2742-0-67637500-1337592823_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не куплю... і не продам... (примелькалось :0152: ) Просто вчора свято відмінника ( ми з дружиною були причетні :0142: ), сьогодні Празник ( з тещою по пі-ік піісят), завтра випускний в одреноліні :bayan1: ( жесть, 4-й клас, а вже випускники) , травень таки опять же, при сонечку: ну і вот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже и не знаю, из какой страны заказывать.восток-хрень. запад- не в ту сторону. (((щ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже и не знаю, из какой страны заказывать.восток-хрень. запад- не в ту сторону. (((щ

Няня, я у них поел

Wc1k5h.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Няня, я у них поел

Поддєржал само-собою + окреме дякую за спойлер, бо бачила цю няню вже N разів і ніяк не могла зрозуміти до чого це)

Я взнала щось новеньке - чим не радість?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Повернулися з Києва - купа емоцій, море гарних вражень. Столиця приємно потішила підготовкою до зустрічі європейських гостей. Хлопці - МОЛОДЦІ - показали гарну гру!!!

post-6229-0-06183900-1339589986_thumb.jp post-6229-0-20915900-1339589903_thumb.jp

Сподобалися вболівальники шведів - емоційні, веселі і шаленіють від українських дівчат)

post-6229-0-55604700-1339590609_thumb.jp post-6229-0-87262300-1339590623_thumb.jp post-6229-0-82148000-1339590778_thumb.jp

Біля самого Олімпійського віднайшли вуличку з нещодавно відкритою "Майстернею львівського шоколаду" - це неймовірне місце, тиша і спокій серед метушні і купи фанів. Такого тістечка з шоколадом і кави з цинамоном ще не смакувала))

post-6229-0-56998500-1339590371_thumb.jp post-6229-0-61805600-1339590452_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора з товаришем абсолютно спонтанно вирішили побувати на Свтязі. Відкрив нарешті особистий "купальний сезон". Вода ще холоднувата. Але все-таки чудова. Додому повернувся о 21:30. Так що ще й на футбольні матчі Євро встиг. І хоча довелось вставати о пів на шосту ранку, але цілий день - купа приємних емоцій. ;)

p.s. Залишилось тільки фотки порозгрібати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сьогодні, моєму меншому чаду - виповнюється аж цілих 3 роки! Тому мама і тато пішли на роботу із піднесеним настроєм!

Дитя вже замовило тортика на вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цьогоріч вирішили "проміняти" Відкриту ніч на вечір в Кораблику, точніше на виступ ILLARIA. Щиро, самобутньо. Після виступу автограф від солістки на зірваній афіші) і трошки посиденьок з учасниками гурту. Дуже вже вони боялися, що не впишуться в формат закладу і публіка не сприйме як хотілося б. Та дарма, емоції просто переповнювали зал. "Верше, мій верше" наживо - це щось. Вони чудові, всі такі різні, але об"єднані фантастичною музикою.

http://www.illaria.u.../illaria/music/

00000.001655c2cd2e66d0e00f27fb855151c949.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене радість трішки специфічна... Зробила невеличкий апгрейд своєму велосипеду і тепер їздити ще приємніше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене радість трішки специфічна... Зробила невеличкий апгрейд своєму велосипеду і тепер їздити ще приємніше :)

специальная форма седла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цьогоріч вирішили "проміняти" Відкриту ніч на вечір в Кораблику, точніше на виступ ILLARIA.

ILLARIA прекрасна. Дійсно заворожує.

Так як ТВ (в силу якихось причин) не доводиться дивитись, то дуже здивувався, що вона брала участь в талант шоу.. вона ж "не формат" по їхньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дізналась, що ще одна подруга вагітна.

В моєму оточенні прямо якийсь хлопчаковий бум за останніх 5 років)))

В мене двоє хлопчиків.

В одних кумів - стало вчора теж двоє.

В цієї подруги буде вже два хлопчики.

Ще троє кумів мають по хлопчикові.

Тиждень тому в друга (бордівця) народився другий хлопчик.

Мій рідний брат і мій далекий родич (але близький друг) чекають на своїх хлопців восени.

Серед цієї футбольної команди лише в одних друзів є хлопчик і дівчинка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюся своєю мегарадістю)) Наш вечір на сонячному,квітучому,казковому Кріті.Краса,спокій,морське узбережжя. Усім дарую маленький шматочок свого настрою.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю студентський стадіон ВНУ після реконструкції, зовсім інша атмосфера, інші люди на ньому, приємно дивитись як всі спортом займаються.

Ну і самому від цього приємніше там займатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу не похвастатись неочікуваним подарунком від Wine Time :_08:

Розкішні бокали від Bellavista

post-2742-0-68720400-1341040467_thumb.jp

В такому бокалі вино від Carlo Pellegrino стає просто довершеним.

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робочий день... Але ж скорочений!!!!!

А в мене перший робочий день в своєму кабінеті. Нарешті після довгих 10 днів ремонту, "поневірянь" по чужих кабінетах і коридору, повернувся на своє робоче місце і ввімкнув нарешті кондиціонера. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...