Перейти до змісту

Перли наших політиків


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

Свіжачок

На итоговой пресс-конференции президент Украины Виктор Янукович на вопрос журналиста Мустафы Найема по Межигорью и изменению уровня жизни в стране ответил: "Я Вам не завидую" и ушел от дальнейшего ответа. Данная реплика вызвала оживленную реакцию зала. Данный момент запечатлен на представленном видео.

В частности, журналист Мустафа Найем задал вопрос В. Януковичу, почему жизнь простых людей в отличие от самого Виктора Федоровича и его семьи не улучшается.

На что Президент ответил:

"То что вы развиваете, мне мало интересно. Я очень мало имею времени для наслаждения. Вчера например в 3 часа ночи приехал домой, встал в 6 утра. О какой сладкой жизни вы рассуждаете. Я вам не завидую (смех в зале). Мы с вами друг друга хорошо знаем и понимаем. Остальное додумайте сами".

Сам же Мустафа Найем назвал данный ответ не угрозой, а лишь промахом пресс-службы Виктора Януковича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я шо ніпанімаю, але чи то робота губернатора - ліфти урочисто запускати?..

Губернатор перерізав символічну стрічку на вході до нового… ліфту

04 Січня 2012 p. 10:00

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк перерізав символічну стрічку в одній із дев'ятиповерхівок у Коломиї, де після 15 років простою відновили роботу ліфтів

В останній день минулого року голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк перерізав символічну стрічку в одній із дев'ятиповерхівок у Коломиї, де після 15 років простою відновили роботу ліфтів.

Про це ІА «Україна Комунальна» повідомили у прес-службі ОДА.

Обласний очільник випробував один із чотирьох нових ліфтів – проїхався на 9 поверх.

Кошти на реконструкцію (1,44 млн грн) виділила держава в межах програми реформування житлово-комунального господарства. Коломия – єдине місто на Прикарпатті, яке увійшло в цю державну програму. Роботи виконано у співфінансуванні з мешканцями Товариства співвласників багатоквартирних будинків, які зібрали 28 тис. грн.

За словами заступника Коломийського міського голови Михайла Білоуса, на черзі ще 2 ліфти після капітального ремонту.

Україна комунальна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За словами заступника Коломийського міського голови Михайла Білоуса, на черзі ще 2 ліфти після капітального ремонту.

Ага. І ще на черзі - два автобуси, три таксі і один принтер (після 15 років простою)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це перл хоча й не "зовсім нашого" політика, але щось до болю знайоме, особливо щодо висловлювань влади Росії і Білорусі про опозицію, які (вислови), останнім часом активно бере на озброєння і наша ПР.

32652-183318-4604294826306061e4d88498db22ef3f.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не жалеешь ты себя,Валентин Григорьевич,все о народе печешься.Отдохнуть тебе надо,золотой ты наш человек!

21_3453453453453534_1.jpg

:0024: :0024: :0024:

http://vidgolos.com/...ix-divchat.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не жалеешь ты себя,Валентин Григорьевич,все о народе печешься.Отдохнуть тебе надо,золотой ты наш человек!

«Утром мажу бутерброд –

Сразу мысль: а как народ?

И икра не лезет в горло,

И компот не льется в рот...»

«Про Федота-стрельца, удалого молодца»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У Львові - справжній дипломатичний скандал! Під час святкування Нового року за східним стилем до Львова зі столиці прибув заступник посла КНР в Україні, який на той момент виконував обов"язки посла, пан Шіа.

Однак за дивним збігом обставин гостей із Піднебесної на офіційному рівні ніхто із керівництва області не зустрів. І це при тому, що візит був запланований заздалегідь, і представники однієї із найпотужніших держав світу прибули до нашого міста у рамках відзначення пам"ятної дати - 20-річчя україно-китайських дипломатичних відносин.

Заступник посла КНР був неприємно вражений такою "гостинністю". І це при тому, що напередодні відзначення Нового року за східним стилем до Львова приїздили журналісти із центрального китайського телебачення та знімали промо-ролики про місто Львів та Львівську область. Однак із притаманною східною виваженістю заступник посла КНР в Україні пан Шіа не забув привітати українців з Днем Соборності.

bb8182c284c32d99c6c6db2a56d0d0e7.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Что касается Таможенного союза, я также отвечал на этот вопрос неоднократно. Меня заставляют об этом говорить каждый день, круглосуточно, не меньше, чем один раз в неделю…

(В.Ф.Янукович)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За последние недели, с тех пор как на Украине установилась морозная погода, от переохлаждения погибли 112 человек. Об этом сообщил глава МЧС Украины Виктор Балога, выступая перед депутатами Верховной Рады.

Смерти людей в следствии холодов происходили, независимо от того, с какого региона тот или иной представитель власти. Хочу сказать одно. Где больше памятников Ленину, там и больше смертей", – сказал Балога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З інтерв"ю з нашим головним податківцем:

— Вас научило чему-нибудь в карьере общение с Александром Януковичем и Сергеем Арбузовым? Какая роль этих людей в вашей карьере?

— Я не буду на этот вопрос отвечать, потому что к теме налоговой он не относится. Мы не должны об этом говорить. Этот вопрос сильно политизирован.

— Если у вас нет политических отношений, то об этом можно сказать…

— Это достаточно мудрые люди, которые видят гораздо больше других и у которых очень развиты как интуиция, так и понимание государственности. Это люди, которые думают, прежде всего, с государственных позиций. Таких людей единицы. Я всегда приводил пример: когда воруют у тебя — это больно, а когда воруют в государстве — это где-то там, вроде бы абстрактно… Так вот, эти рамки сознания есть у многих. Но люди, которых вы назвали, не отделяют себя от государства, они чувствуют боль государства. Время покажет.

Я ридав!

1.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відзнака "За відзнаку" bd1f8e4e6e129a43c946394886ad4d53.gif

награда "За отличие" - українською...

ментальність лишилась, а от лексики - забракло :(

ну от як можна в незалежній Україні вживати слово, наприклад, "нагорода"?

ага,...

майже ОКСЮМОРОН

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яник про Патона:

«Я с Борисом Евгеньевичем много времени работаю вместе: и как молодой ученый начинал работать, а позднее уже как председатель администрации Донецкой области», - рассказал Янукович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ко второй годовщине инаугурации Виктора Януковича «Комментарии» решили составить словарь из слов, которые благодаря ему и его соратникам вошли в обиход, обрели новое значение или звучание, или стали популярными

Далі ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Янукович оконфузився з Туркменбаші

Президент Віктор Янукович переплутав назви країн Туркменістан і Казахстан.

У вівторок під час візиту президента Туркменістан у своїй промові президент України, читаючи текст з листка , назвав Турменістан Казахстаном.

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов перебуває з офіційним візитом в Україні.

У середу він відвідає київський цирк.

Виступати на арені київського цирку будуть коні ахалкетинської породи. Такого ж жеребця подарували Віктору Януковичу у вересні минулого року в Ашхабаді.

Географічні конфузи вже стали традиційними для українського президента.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЕТАПЯТЬ!!!!

З укрправди:

Сам Сергій Тігіпко прибув на з’їзд Партії регіонів в дуже доброму настрої. Він вийшов з машини, і широко крокуючи та усміхаючись майбутнім однопартійцям, попрямував до входу. Аж поки він не наштовхнувся на кореспондента каналу "1+1" Романа Вінтоніва, який працює в жанрі політичного епатажу і одного разу прославився походом у Верховну Раду в костюмі зайчика.

Серйозно дивлячись Тігіпкові в очі, Роман поставив питання, від якого у політика перехопило дихання:

- Сергію Леонідовичу, після об’єднання з Партією регіонів ви візьмете прізвище "Янукович", чи залишитесь на дівочому?

укрбаш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...