Перейти до змісту

Виктор Янукович. Год первый


P0HIH

Рекомендовані повідомлення

Янукович у Чернівцях зібрав рекордний кортеж

Кортеж президента Віктора Януковича в Чернівцях складався з близько 30 машин.

Про це свідчить відео зняте користувачем DorogaVAZ.

Житель Чернівців написав, що "дві години не могли потрапити додому через його кортеж".

"Соромно жити в такій країні", - додав він.

http://www.pravda.co...1/11/8/6740658/

От вчепились! То просто верх скромності!

От як жирують справжні паразити!

http://www.youtube.com/watch?v=UBGwe7M6HSM?version=3&feature

Глава Чеченской Республики Рамзан Кадыров заявил 5 октября на встрече с журналистами, что деньги Чечне "дает Аллах". "Не знаю. Откуда-то берутся деньги", - добавил он, отвечая на вопрос об источниках финансирования региона.

(Читать полностью: http://top.rbc.ru/so...11/618868.shtml )

Путин - Аллах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаєте, варто перейти в іслам?

Думаю, декому варто зробити обрізання! Примусове!... (...при самій шиї...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Януковича викликали у суд по справі "Межигір'я"

Київський окружний адміністративний суд залучив Віктора Януковича як третю сторону по справі надання інформації щодо вартості земельної ділянки у "Межигір'ї".

Відповідне рішення ухвалив у четвер суддя Віталій Щавінський, повідомляє Українська правда.

Він розглядає справу за позовом "Української правди" до Вишгородської райадміністрації, яка відмовилася надати договір купівлі-продажу Януковичем земельної ділянки в "Межигір'ї", датований 2010 роком.

Клопотання про залучення Януковича як третьої сторони по справі подав представник Вишгородської райадміністрації.

Суддя аргументував залучення Януковича тим, що розголошення інформації про вартість купленої ним ділянки може вплинути на його охоронювані права.

http://gazeta.ua/articles/politics/_yanukovicha-viklikali-u-sud-po-spravi-mezhigir-ya/409264

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Януковича викликали у суд по справі "Межигір'я"

Якийсь черговий театр абсурду. Юридично ні ділянка ні об'єкти особисто Януковичу не належать. Тут два варіанти: або діллєр набадяжив, або черговий фарс для підтримки накалу...

P.S новий двіжок рулить, тицьнув звмість відповісти кнопку "підтримав" випадково, а тут раз - і є можливість відмінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три главных сферы влияния семьи Януковича афишировал нардеп

Последними кадровыми перестановками президент Украины Виктор Янукович показал, что не доверяет никаким группам влияния

Поставив во главе Министерства внутренних дел, Государственной налоговой администрации Украины и Нацбанка приближенных к себе людей, президент очертил сферу интересов своей семьи.

Об этом заявил народный депутат из фракции НУНС в парламенте, член комитета по борьбе с оргпреступностью и коррупцией Владимир Арьев.

«Важный вывод из кадровых перестановок: Янукович больше не доверяет группам влияния: и Захарченко, и Клименко представляют собой приближенных президента. Янукович показывает, что ключевые вещи для его семьи – это охрана (МВД), бухгалтерия (Нацбанк) и контроль (ГНАУ) поступлений в кассу», – отметил политик, комментируя назначение главы МВД и ГНАУ.

По мнению депутата, последние кадровые перестановки – «это серьезный сигнал группе Хорошковского». «Ему на полном серьезе прочили должность главы спаенного ведомства на базе налоговой и таможни. Но, как оказалось, президент просто перестал доверять людям, которые входят в определенные олигархические группы», – отметил нардеп.

«Янукович, очевидно, ставит на ключевые позиции исключительно тех людей, которые будут четко выполнять все указания семьи», – добавил политик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо жителям Донбасса за президента с автобазы, с образованием в три класса и не судимого два раза, за Украину для людей, за прокуроров и судей, за Крым в обмен на скидку к газу, за золотые унитазы, за плагиат, что виден сразу, за имидж глупой быдломассы, СПАСИБО жителям Донбасса!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

"Янукович зажег елку на Майдане Независимости"

Якась ялинка надто миролюбна попалась Янику...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Я вам скажу, те, що ви так бурно розвиваєте, мене взагалі мало цікавить. І скажу, за якою причиною, тому що я дуже мало маю часу для насолоди. Вчора, наприклад, я близько третьої ночі приїхав додому, а сьогодні встав о 6 ранку. Позавчора це було трішки раніше і так далі. Тому про яке солодке життя ви говорите, я не знаю, і обговорюєте весь час тему моєї сім’ї. Я вам хочу сказати, я вам не заздрю», – заявив Янукович.

Після цього він зробив паузу, а потім почав сміятися. У залі також почався сміх.

«Ми з вами один одного добре знаємо і розуміємо…», – додав він.

«Будь-ласка наступне запитання», – заявила прес-секретар президента Дарія Чепак.

«Решту додумайте самі…», – зазначив ще Янукович.

кінцівка просто вбила

А в єто времня...

Сину президента України Олександру Януковичу дозволили отримати у власність ще одну земельну ділянку у Донецьку для будівництва житлового будинку.

Рішення про це було прийнято на сесії Донецької міської ради 21 грудня.

Гонять журналюгі на Яника і отприсков!

http://news.dt.ua/POLITICS/donetska_miskrada_vidilila_chergovu_dilyanku_dlya_zbilshennya_rodovogo_gnizda_yanukovichiv-94205.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...