Перейти до змісту

Про безопасность и беспечность


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

У нас чтоб ездить безопасно-нужно ездить в танке

Щоб їздити безпечно, треба їздити хоч трохи тверезим. Інакше і шолом не завжди зможе допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не зрозумів.. чому хворий не в футболці з логотипом АВЛ !? ))))

Ага...как выздоровеет -убьете его за это

2Yaryk-шлем не спасет от лобового столкновение с камазом-вон авария в Крыму тому подтверждение)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Щоб їздити безпечно, треба їздити хоч трохи тверезим. Інакше і шолом не завжди зможе допомогти.

Подумав перед тим як ляпнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За те спасає у більшості випадків. А зустріч з КАМАЗОМ це швидше виняток ніж правило.

А по друге.. для обговорення безпеки руху є відповідний розділ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот еще один случай :(

22.09.2010р. близько 13.00. електромонтер лінійних споруд електрозв’язку та проводового мовлення ЦТП №10 м.Новоград-Волинський Житомирської філії ВАТ «Укртелеком» Шевчук Анатолій Петрович, 1966 року народження, загальний стаж роботи 27 років, за професією 6 років, не одружений, на перехресті доріг при виїзді на головну дорогу, керуючи власним велосипедом, був збитий автомобілем ЗАЗ «Пікап», водій якого встановлюється місцевим ДАІ.

Потерпілий Шевчук А.П. отримав смертельні травми внутрішніх органів, голови тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подумав перед тим як ляпнути?

Я - так. А ти? Ти ж вроді був в шоломі, коли впав на рівному місці в карпатах. Зате не зовсім тверезим.

Так само і в цьому випадку, біда сталась не тому, що він був без шолома. А тому, що він був вгашений.

Я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ярик..

Ти б менше п..дів всяку х-ню..

Пєрєц мля... Ти був там? Знаєш як все було насправді?

Вибачте за різкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошая тема намечается "Про безопасность и беспечность"

b0rg и TreNeR, цитируя перечень несчастных случаев, вы ещё больше раскачиваете этот маятник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там вгашеним майже ніхто не був, а особливо кум, і давайте тут не розводить філософію про причинно-наслідкові звязки, навіть якщо причин і близько не знаеш. я он руку зламав серед білого дня, і точно вгашеним не був. тому він і називаеться нещасний випадок, бо він випадковий.

ЗІ. Це я дипломатично шоб без матюків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моему если человек хоть малость пьян, он и 2-х метров не проедет-это рас

Главный герой темы выздоравливает и это хорошо-какие бы там не были причины травмы-это послужит ему уроком и опытом-это 2

И третье - темку надо наверное закрывать ибо не по сути и много сказано ненужностей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А самому не вистачає розуму не продовжувати?

Шааа!!! Прийде модер почистить тему.

Всі особисті питання і здогадки в приват один одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Подумав перед тим як ляпнути?

Я - так. А ти? Ти ж вроді був в шоломі, коли впав на рівному місці в карпатах. Зате не зовсім тверезим.

Так само і в цьому випадку, біда сталась не тому, що він був без шолома. А тому, що він був вгашений.

Я не правий?

Ти жорстко не правий.

По перше Кум був абсолютно тверезий.

Так як і я в карпатах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слабо в це віриться. Але, можливо я помиляюсь.

Прошу вибачення в такому випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не хочу образити, але пригадалася тема про заборону вживання алкогольних напоїв у громадських місцях. Там якийсь ласапєдіст хвалив нашу міліцію за лояльність, коли він з другом пили пиво, здається на пл. Воз'єднання, а потім сіли на вєлікі і ПОЇХАЛИ у власних справах. От і як таких водіїв сприймати на дорогах (?), а то трохи задовбало ниття деяких велосипедистів: нема рівноправія на дорогах - то підрізали, то наїхали, то ще щось. Хочете однакових прав з водіями авто (?), то беріть їх в повному обсязі - випив, хоч бокал пива - все, за кермо не лізь! Не шкода себе, пошкодуй своїх родичів, які будуть шукати гроші на лікування, "на лікування" - це ще в кращому випадку.

Спіч не стосується нормальних велосипедистів, які не п'ють за кермом, а тільки уматів, які є як і серед водіїв авто так і серед велосипедистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікель, ти правий.

Додам від себе...

Алкоголю не місце в крові ні велосипедиста, ні тим більше автомобіліста, який керує об"єктом підвищеної небезпеки.

Випив, веди велосипед в руках. Навіть після бокалу пива за кермо сідати не можна.

Памятайте ви чиїсь друзі, діти і батьки !!!

На цьому пропоную закінчити обговорення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Слабо в це віриться. Але, можливо я помиляюсь.

Прошу вибачення в такому випадку.

Не приймаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Алкоголю не місце в крові ні велосипедиста, ні тим більше автомобіліста, який керує об"єктом підвищеної небезпеки.

Випив, веди велосипед в руках. Навіть після бокалу пива за кермо сідати не можна.

так что, на кулинарку сегодня идем пешком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да что-то за склоками, организационными мероприятиями, гонками, квестами, больничками народ забыл совсем про кулинарки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нікого не хочу образити, але пригадалася тема про заборону вживання алкогольних напоїв у громадських місцях. Там якийсь ласапєдіст хвалив нашу міліцію за лояльність, коли він з другом пили пиво, здається на пл. Воз'єднання, а потім сіли на вєлікі і ПОЇХАЛИ у власних справах. От і як таких водіїв сприймати на дорогах (?), а то трохи задовбало ниття деяких велосипедистів: нема рівноправія на дорогах - то підрізали, то наїхали, то ще щось. Хочете однакових прав з водіями авто (?), то беріть їх в повному обсязі - випив, хоч бокал пива - все, за кермо не лізь! Не шкода себе, пошкодуй своїх родичів, які будуть шукати гроші на лікування, "на лікування" - це ще в кращому випадку.

Спіч не стосується нормальних велосипедистів, які не п'ють за кермом, а тільки уматів, які є як і серед водіїв авто так і серед велосипедистів.

ти знаєш, а ласапедіста зацепило. так я дозволяю собі пиво коли їду на велосипеді і не збрешу, коли скажу, що чуть не кожен другий ласапедіст дозволяє собі. яскравий приклад - велоквести (і до і після). чи може я не правий, вельмишановне велопанство. так шо не .уй пі..еть!!!

p.s. кума, якого зараз так активно обговорюють я дуже часто бачив в літньому кафе на зупинці пл. Братський Міст або біля "Зосі", коли він пив пиво зі своїми колєгами... поряд стояли байки.

я теж нікого не хочу образити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти знаєш, а ласапедіста зацепило. так я дозволяю собі пиво коли їду на велосипеді і не збрешу, коли скажу, що чуть не кожен другий ласапедіст дозволяє собі. яскравий приклад - велоквести (і до і після). чи може я не правий, вельмишановне велопанство. так шо не .уй пі..еть!!!

p.s. кума, якого зараз так активно обговорюють я дуже часто бачив в літньому кафе на зупинці пл. Братський Міст або біля "Зосі", коли він пив пиво зі своїми колєгами... поряд стояли байки.

я теж нікого не хочу образити.

І що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пить надо в меру, но надо!

Если кто не в курсе, то после 50-100 грамм водки или бутылки-другой пива(как у кого организм воспринимает) реакция и глазомер улучшаются.

Пьют летчики, спортсмены, хирурги, банкиры, сторожа, сисадмины и даже президент!

Предлагаю так: пьющие не предлагают выпить непьющих, а те в свою очередь не компостируют мозг никому. Идет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если кто не в курсе, то после 50-100 грамм водки или бутылки-другой пива(как у кого организм воспринимает) реакция и глазомер улучшаются.

Пьют летчики, спортсмены, хирурги, банкиры, сторожа, сисадмины и даже президент!

ГАИшнику расскажешь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю так: пьющие не предлагают выпить непьющих, а те в свою очередь не компостируют мозг никому. Идет?

А я тіко за кермом не пію, а без керма - я ж не сволоч. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...