Перейти до змісту

Де "пасуться" ДАІшники


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Де їм стояти, з вами радитися ніхто не буде, і ваші побажання-пропозиції їм "глубоко по-боку". А на ДАІ-шніків "гнати" не треба, хлопці нормально працюють, принаймі останій місяць, це я вам кажу як людина яка пропатрулювала з ними спільно за останій місяць не одну ніч. І вимагати від людей супер-мега активності, які працюють на "голу" ставку, а це 1800-2000 грн в місяць, не доводиться.

До речі на увесь Луцьк застуває в патрулювання лише 2 машини ДАІ, іноді 3.

Вот конечно тема пошла не в то русло.... но всё же отпишу ещё разок...

1. Де їм стояти, з вами радитися ніхто не буде, і ваші побажання-пропозиції їм "глубоко по-боку".

Отличный подход..... за что боролись как говорится - на то и напоролись.

2. ....вимагати від людей супер-мега активності, які працюють на "голу" ставку, а це 1800-2000 грн в місяць, не доводиться.

Вот тут смешнее.... во-первых их туда ни кто ломом не заганял. Вы ведь не идёте на работу скажем на завод или ферму с зарплатой 1500гривень. Вы ведь ищете достойную работу и оплату. Верно? Во-вторых Про голую ставку :) тут вообще ржака - я думал им зарплату вообще не платят. У них одних взяток в ДЕНЬ более 500гривень на лиццо.

Им можно сказать было-бы СПАСИБО, за многое. Если бы они выполняли действительно ту работу для которой предназначены. Вот пусть станут с ФЕНОМ на Вiдродження (там гоняют ого-го и большая пешая активность - риск), или устранят беспредел с парковкой на Варшавке, или с Феном на Соборности , или на поспекте Перемоги порядок наводят..... Ах да им же ПОБОКУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

1. Ну з глубоко і побоку я може і не коректно висловився, за що перепрошує, але суть залишається тою ж. Вони будуть стояти там де найбільш правопорушні місця, а вони їх знають, а ваші рекомендації - це ваші рекомендації, всім не догодиш

2.Ломом за 2000 грн. їх звичайно ніхто не заганяв, але ж і пішли вони туди не вчора, коли лавочка прикрилася. Я розказую про те що є на сьогодні.

3. "У них одних взяток в ДЕНЬ более 500гривень на лиццо." - ви їхній казначей ?

4. В щодному разі я їх не захищаю, як комусь може здатися, вони багато начудили ї їхній авторитет ниже плінтуса, я за обєктивність. А обєктивність в тому що корінь зла лежить не в тих прапорах і сержантах які махають в жезлом, а в системі що їх породила. Повірте, більша половина "гаішніків" цілком нормальні адекватні і прості люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де їм стояти, з вами радитися ніхто не буде, і ваші побажання-пропозиції їм "глубоко по-боку". А на ДАІ-шніків "гнати" не треба, хлопці нормально працюють, принаймі останій місяць, це я вам кажу як людина яка пропатрулювала з ними спільно за останій місяць не одну ніч. І вимагати від людей супер-мега активності, які працюють на "голу" ставку, а це 1800-2000 грн в місяць, не доводиться.

До речі на увесь Луцьк застуває в патрулювання лише 2 машини ДАІ, іноді 3.

Коли патрулював з ними - взяли тебе в долю?

Маючи сімю, дітей і з такою зарплатою люди з айфонами 5-ми не ходять, це раз.

І про яку "активність" ви мелете? Ніби порівнюєте їх з торговими агентами. Вони йдуть туди не ПРАЦЮВАТИ - а НЕСТИ СЛУЖБУ!!!!!!!!!!!!!!! Не подобається - нах-й з пляжа в центр зайнятості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дорозі з Луцька до Любешова вчора нарахував 5 мобільних екіпажів: за Луцьком, за Ківерцями, Колки, Оконськ, на в'їзді в Любешів. Повертався назад за дві години, екіпажі на кілька км перемістились, але дислокація приблизно та ж. Що помітив: палку не продавали, просто наглядали за трасою - майбуть ловили гонщиків та пікнікових пяничок. Якби то було так - то най собі чергують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повірте, більша половина "гаішніків" цілком нормальні адекватні і прості люди.

Хтось ще так думає?

З власного 13-ти річного водіиського досвіду - невелика (дуже невелика) половина "гаїшників" цілком нормальні, адекватні і прості люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де їм стояти, з вами радитися ніхто не буде, і ваші побажання-пропозиції їм "глубоко по-боку". А на ДАІ-шніків "гнати" не треба, хлопці нормально працюють, принаймі останій місяць, це я вам кажу як людина яка пропатрулювала з ними спільно за останій місяць не одну ніч. І вимагати від людей супер-мега активності, які працюють на "голу" ставку, а це 1800-2000 грн в місяць, не доводиться.

До речі на увесь Луцьк застуває в патрулювання лише 2 машини ДАІ, іноді 3.

А вони хоч з тобою ділились чи все собі гребли???? (просто цікава) якщо ДАІвці слуги народу та повинні враховувати потреби, думку та вимоги народу, якому служать та за чий рахунок живуть (окрім палиці), а те що Ви тут написали......... Дарма місяць з ними стояв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невелика (дуже невелика) половина "гаїшників" цілком нормальні, адекватні і прості люди.

Всі мєнти дуже чемні і адекватні - коли загроза вигрібти неілюзорних звіздюлєй нависає.

Коли я патрулював, намагався побільше розмовляти з ними - ну ні одного не залишив би, не дивлячись на адекватність і патріотичність.

Це щось стокгольмським синдромом відгонить - мєнти це люди, прокурори і судді теж просто помилялись, вже виправились і готові

служити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще, вразило "їх породила система".

блін, даваите всі гріхи (злочини) спишем на систему? вбиці, гвалтівники, злодії, проидисвіти, в решті-решт, - теж породженн системи??? то може і їх всіх пожалієм, амністуєм, поросим вибаченнь, так?

Ну люди ж тому і люди, що мають розум, мисленн, інтелект, волю, честь, совість, а не стадо макак, що іде за "вождем"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не прикро, але хороший мєнт - ... мєнт.

Дуже хотілося б, щоб система змінилась. Але за один день це не робиться.

Останнім часом ДАЙці стали більш чемні, але це не стає їм на заваді спиняти авто не називаючи причину зупинки і при цьому активно принюхуватись. А раптом...

Я намагаюсь їздити дотримуючись Правил дорожнього руху. Два роки їздив з буквою "У" і батьком збоку. Тоді це ще було дозволено. Ніразу не спинили. Потім отримав права. Три рази спинили за першу самостійну поїздку в село і назад. Виявляється, було якесь відпрацювання. Перевіряли наявність вогнегасника, аптечки, справність "ручника"... Після того настало певне затишшя. Років з 10 навіть не згадував за "права". Остнні зо два роки спиняють регулярно, особливо на свята і по ночам. Активно принюхуються, але все в порядку. Бажають щасливої дороги і їду далі... До наступного поста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мєнти це люди, прокурори і судді теж просто помилялись, вже виправились і готові

служити.

Ха-ха-ха. Насмішив. Людина, вкусивши халяви\наживи і далі буде робити все, щоб вона (халява) і далі продовжувалась. Як то кажуть - горбатого могила виправить. А зараз ми бачимо пристосованність мєнтів до ситуації з метою лишитись на своєму місці. Якщо не очистити повністю систему і, головне, не припиняти контроль, толку буде "0", все вернеться як було. Аналогія з раковою пухлиною, поки не виріжеш вчасно всю, вона вб'є весь організм. Тим паче є хороший приклад Грузії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BanderaLutsk (24 березня 2014 - 22:34) писал: Мєнти це люди, прокурори і судді теж просто помилялись, вже виправились і готові служити. Ха-ха-ха.

Cарказм, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага не будуть брати ,а на що утримувати "будиночки" навколо луцька і заправляти "малолітражні" джипи???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишу листа в міськраду:

Міському голові м.Луцька

п.Романюку М.Я.

<П.І.Б.>

<адреса проживання>

В зв'язку з відсутністю в довгострокових прогнозах погоди випадання снігу прошу Вас скасувати розпорядження від 05.12.2013 № 531 "Про забезпечення снігоочистки вулично- дорожньої мережі міста" та зобов'язати Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство „Луцькспецкомунтранс” демонтувати дорожні знаки, встановлені відповідно до переліку у додатку до даного розпорядження.

12.02.2014р. <підпис> <П.І.Б.>

Відправив через офсайт міськради. Не впевнений що отримає. :)

ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

№ 117

м.Луцьк

Про демонтаж дорожніх знаків

Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з закінченням терміну зимового утримання вулично-дорожньої мережі міста:

1. Луцькому спеціалізованому комунальному автотранспортному підприємству «Луцькспецкомунтранс» (Кузьмич В.Ф.) демонтувати дорожні знаки та таблички до них, встановлені на виконання пункту 1 розпорядження міського голови від 05.12.2013 № 531 «Про забезпечення снігоочистки вулично-дорожньої мережі міста».

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Соколовську Л. М.

буду тішити себе думкою що без мене не обійшлось )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду тішити себе думкою що без мене не обійшлось )))))

Снімаю шляпу... :0011:

Я собі постійно якісь відмазки видумую, чому не маю часу задовбувати заставити працювати місцеву владу. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

вже надцятий вечір поспіль стоїть авто даі, яке не одразу і помітиш біля дит. поліклініки по вул. Ветеранів. що вони там роблять???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Стояли на Франка біля пивзаводу, "хлопали" всіх, хто повертав з Винниченка наліво, через осьову, а таких було багацько, аж спиняти не встигали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...