Перейти до змісту

Уряд вніс на розгляд Верховної Ради України проект Податкового кодексу України


zluden'

Рекомендовані повідомлення

Будем чекати шахтарських касок на Банковій і Грушевського. А для Луцького Київського майдану особисто в мене знайдеться дві каски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Знов таки, у нас немає таких депресивних районів, як, скажімо Сепногорськ (див. ТУТ ) чи вмираючі "містечка навколо шахти" Донбасу.

Друже, ти давно був в районі Вересневого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знов таки, у нас немає таких депресивних районів, як, скажімо Сепногорськ (див. ТУТ ) чи вмираючі "містечка навколо шахти" Донбасу.

Друже, ти давно був в районі Вересневого?

Майже щотижня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то знайди 10 відмінностей із Степногірськом, крім того, шо на Вересневому ще живуть люди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то знайди 10 відмінностей із Степногірськом, крім того, шо на Вересневому ще живуть люди

Ти відповів собі сам, це не покинуте містечко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От як мене цей хай дістав.

Податковий кодекс давно пора було прийняти. Так?

Податковій багато повноважень надаватимуть. Ви думаєте їх зараз мало. Кожен податковий інспектор (моя кума там уже 19 років працює) вам скаже, що йдучи на перевірку - неважливо планова вона чи ні, дається план на призначення штрафів. І оштрафують таки, по любому. Тому що у нас за роки незалежності стільки прийнято економічних законів, указів, актів і т.п., які дуже часто суперачать один одному, що при бажанні завжди можна знайти якийсь із них порушеним. Так, логічно, що якщо буде уніфікований звід законів то в ньому і розібратись легше буде, і дотримуватись.

Далі. "Єдинщики" розказують що в тінь підуть. Шановні, а ви зараз де знаходитесь? Платите 200 грн податку і "малюєте" 500 тис в рік. Так кому треба то і 300 намалює. У вас ризики бідненьки, витрати. А у інших ні, нема? Наша фірма офіційно платить 10000 грн оренди за цехове приміщення. 9 працівників офіційно оформлені. І займаємось ми реальним виробництвом, а не купи-продай ввезений, не завжди легально, китайсько-турецький ширпотреб.

Подакова буде нелегальних працівників відстежувати. А хіба ви не знаєте скільки у нас народу працює неоформлені офіційно, отримуючи зарплату в конвертах. А їхні хазяї тим часом платять єдиний податок і будують собі будинки, дачі, купують машини. А потім ці робітники вийдуть на пенсію і будуть вимагати у влади підвищити їм пенсійні виплати, бо на ту мізерію що вони нашкребуть з таких от робіт, вони прожити не зможуть.

І до речі, біржа праці поновила програму за якою людині, яку беруть на роботу з центру зайнятості, держава рік(!) виплачує мінімальну зарплату. Ця програма існувала і раніше, але за часів уряду Тимошенко було зупинена, через що я особисто і постраждала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шото в мене нема ні будинку, ні дачі, ні машини (

а от дика оренда, кредитні зобов'язання і інші виплати - вагонами.

я не говорю що я бідний - ні ) в мене на ощадкнижці 48000 рублеГов лежить, які в мене держава ..............

якщо мене в свій час не влаштовували зарплати у дяді, коли віддава себе всього в роботі кожен день з 7 ранку до 8 вечора, в надії що оплата буде достойна, а у відповідь отримав плату як ОПТ, перестало надихати таке відношення.

тому в сій час вирішив займатись чимсь сам.

то чому я повинен оплачувати ПЕНСІЮ на майбутнє тим хто зараз ходить по пивасікам, самбукам і тд?

а якщо до роботи то вони оплату хочуть огого а як показати що вміе так виходить що дарма 6 років десь там штани з юбками протирали, одне що добре вміють і знають це всякі ФКантакте і тд.

хочеш - працюй, не влаштовує? так нехер розпинатися що мовляв єдинщикі писец як зажиріли, ні справжні єдинщикі так і є єдинщикі, а от ті хто створюють фіктивні підприємства на основі єдинщиків от тих і треба ловити.

зробилиб краще ті хто отримують виручку менше 100000 тисяч в рік взагалі щоб не платили ДЯДЯМ в пенсійні податкові і тд.

народ мовчит а їх все доять (

навіть справку якусь щоб взяти треба млять (вибачте) в якісь видумані благодійні фонди комусь щось платити.

і платять жеж всі ) як барани.

я не правий ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, Лючі, я щиро надіюся, що ти написала свій попередній пост, добре не подумавши. Ми з дружиною, в кризу, залишились без роботи. Не нили і не плакались, на біржу не ставали, а на гроші, які призначалися на ремонт помешкання, відкрили магазин одягу. І, замість ОБІЦЯНИХ податкових канікул, отримали додаткових майже 700грн страхових внесків в пенсійний фонд в квартал. Ми також платимо 3500 грн оренди (оренда контейнера, ринковий збір, комунальні платежі, охорона і т.д.) + 200 грн єдиний податок + >200 в пенсійний. Торгуємо самі (дружина), а я, і "моск", і грузчик, і водій, і поклейщик оголошень. Все роблю своїми руками, один раз брат допоміг (безкоштовно). Квартира досі без ремонту. Щоб ще ти так жирувала як ми жируємо. Я вже десь писав, повторюсь, не з хорошого життя ми подались в ту комерцію, і не в хороше життя попали. Набагато простіше виключити мізки і піти працювати на виробництво до вас у цех, хай в вашого хазяїна голова болить за податки-оренди. Візьмете на офіційну зп хоча б 2000 грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш, Лючі...

Шановна, мені здається що ви розбираєтесь в даній ситуації як я в видах комах на гонолулу.

Вкратце вам, щоб легше зрозуміли:

При даному кодексі мінімум 1млн населення україни лишається без роботи.

Споживчі ціни виростуть процентів на 50%

Прийдеться платити більше соціальних грошей

Прийдеться набирати більше соц працівників.

Збільшиться криміногенна ситуація

Прийдеться набирати більше працівників у міліцію

....

А саме смішне, що ці всі витрати будите оплачувати ВИ зі свого маленького цеху і дуже швидко поповните ряди непрацюючих.

Не вірите ? Приведіть тоді хоч пару аргументів., як не зможете - не пишіть.

Демогогію на рахунок клятих буржуїв розводити не збираюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, чого ви паритеся?

Лючі рік тому затято агітувала за Віктора Федоровича, і його партію. То що ж вона - зараз має змінити свою точку зору, і почати хаяти президента і його зграю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У п"ятницю на Київському майдані о 10 розпочнеться акція протесту підприємців Луцька проти прийняття такого Податкового кодексу.Збиралися і сьогодні,але прийшло чомусь лише 20-30 чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ириска, докладніше, будь ласка: хто організатор? хто буде плакати готувати? скільки вже чоловік збирається прийти? чи погоджено з владою?...

оффтоп: Yarchik, я собі тільки можу уявляти як на Сході зараз ламається світогляд виборців!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то чому я повинен оплачувати ПЕНСІЮ на майбутнє тим хто зараз ходить по пивасікам, самбукам і тд?

хочеш - працюй, не влаштовує? так нехер розпинатися що мовляв єдинщикі писец як зажиріли, ні справжні єдинщикі так і є єдинщикі, а от ті хто створюють фіктивні підприємства на основі єдинщиків от тих і треба ловити.

зробилиб краще ті хто отримують виручку менше 100000 тисяч в рік взагалі щоб не платили ДЯДЯМ в пенсійні податкові і тд.

я не правий ?

Ну да - платити ДЯДЯМ в лом. Але ж, шановний, пенсії з пенсійного фонду отримують наші батьки і бабусі з дідусями (і навіть я по інвалідності) а гроші туди, звісно з неба падають, а накрайняк з Америки вагонами завозять. І податки наші йдуть не на лікарні-школи-садки а тіко дядям.

"При даному кодексі мінімум 1млн населення україни лишається без роботи.

Прийдеться набирати більше соц працівників."

nemo твердження взаємовиключні - в одній сфері кількість робочих місць зменьшиться, в соціальній збільшиться.

nickel, я знаю "єдинщиків" які вже не один рік мають "точки" на ринку і давно там не торгують, наймаючи продавців і дуже гарно себе почувають, сплачуючи як і ви 200 грн податку приховуючи свої реальні доходи. Ну не будьте дітьми - під вивіскою "єдиний податок" провертаються сумашєдшіє гроші і їх треба виводити з тіні.

І Yarchik я не агітувала за Януковича, я висловлювала СВОЮ точку зору, яка на даному форумі не вітається і мало притримується. Але я завжди була тут чесною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, я знаю "єдинщиків" які вже не один рік мають "точки" на ринку і давно там не торгують, наймаючи продавців і дуже гарно себе почувають, сплачуючи як і ви 200 грн податку приховуючи свої реальні доходи. Ну не будьте дітьми - під вивіскою "єдиний податок" провертаються сумашєдшіє гроші і їх треба виводити з тіні.

Є й такі, знаю бо робив на такого. Але ж і Ви і теперішній уряд гребете всіх "під одну гребінку". І сапожніка, який сидить на ринку і САМ ремонтує взуття і Бровіна, наприклад, з його "підприємцями". Може не варто?

Про пенсії: в ідеалі я хотів би мати власний пенсійний рахунок і з нього, в майбутньому, отримувати пенсію. Але якщо наша влада така нездала, що не може за стільки років незалежності провести НОРМАЛЬНУ пенсійну реформу, то я згідний робити пенсійні внески, щоб наші мами і бабці та й Ви, як інвалід, могли отримувати пенсію, але чому я маю кормити дармоїда-чиновника/міліціонера/військового/суддю/міністра, якому 30-40-50 років і він отримує пенсію, в десятки разів більше ніж в наших мам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel сапожнік на ринку 1000 грн в день навряд чи заробить. Нє? Тобто він по любому залишиться на єдиному податку.

Пенсійні рахунки зараз можна відкривати і в недержавному пенсійному фонді, відраховувати і контролювати на них гроші. А пенсійну реформу зараз якраз і мають намір проводити. З 2011 року вводиться єдиний соціальний платіж, тобто єдинй соцподаток замість 4 (ФСС, безробіття, тимчасова втрата роботи, пенсійний). Ви єдинщик, ви не проводили 4 різні платіжки і 4 різні звіти по цих фондах, а я по них "ганяла".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще: nickel ви ж знаєте, що без міліції, судів,армії і чиновництва врешті-решт - нема держави. Це її невід'ємна складова. Інша справа яка вона по якості. І податки ідуть ще й на вчителів і лікарів, і інших "бюджетників". Ну треба підприємцям їх кормити. Якщо не ми то хто ж. "Заграніца" нам не поможе. Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лючі. Сапожнік не залишиться на єдиному податку, тому що його збільшують - вроді як від 600 до 1200 грн. Не кожен зможе його платити.

Є купа інших доводів, але доводити їх Вам - це безнадійно, бо Ви є тільки у своїй шкурі, і звикли робити / думати з висоти свого розуму.

Що стосується цитати "без міліції, судів,армії і чиновництва" - то смішно. Це якраз ті структури, які найбільше викачують бабла як з бюджету, так і з кишень громадян/підприємців у вигляді хабарів. Їх давно пора розігнати, і сфорумвати щось інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лючі, сапожніку нонішня влада обіцяла податкові канікули, зниження цін і взагалі "покращення життя вже сьогодні", а дала, замість 200 грн (максимум) ЄДИНОГО податку, більше 400 грн (єдиний + пенсійний), канікули блін. Якщо в такому дусі вони ще й пенсійну реформу проведуть, то нашим мамам і бабусям прийдеться знову роботу шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто не зможе платити піде "джобером" (знаєте цей термін). В історії цей процес називається "укрупнення капіталу" і не ми перші його проходимо.

Я у свій час була приватним підприємцем, працювала в школі, а потім на дядю, стояла на біржі - так що побувала в різних "шкурах" і можу судити про це. А Ваш вислів про "висоту мого розуму" сприймаю виключно як комплімент :) .

І таки да - правоохоронні органи і судова система себе дискретували і ми їх розженемо, але ж натомість щось потрібно створювати. Нє? І що, ми їх на госпрозрахунок переведем чи таки з бюджету будем фінансувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажіть мені nickel, чому 3500 оренди це нормально, а 400 грн податку це багат?. Чому Ви не хаєте хазяїв, які Вам таке дороге приміщення здають (та й платите певно налом, без податків). А вони ж ці гроші тіко на себе рідних, певно, використовують, явно не думаючи про бабусь пенсіонерок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав дофіга всього, але клята Опера всьо похерила, коли рішила обновитись :)

В двох словах - Лючі - ви тупа, недалекоглядна і амбіційна к***рва (с) Лесь Подерв"янський

Яка тіко то й робить шо накаляє обстановку і провокує конфлікти... а, ну і ше, агітує за вітюфьодрича, бо він обіцяє покращення життя вже сьогодні, а живеться вам очень х*йова, ібо 3500грн оренди (да-да, у вас 10К грн) давять глотку і хочеться хоч на комусь отигратись. Тепер отигратись є на кому, але ви не понімаєте, шо хтось так само отигрується і на вас і пасєму агітуєте далі.

Вірно розписав? )

Васіліса Єгоровна (продовжує отдихати ліцом уніз). І аб чом же у нас будєт разгавор?

Валер’ян Валер’янович (червоніє). Ну как ето об чьом, Васіліса Єгоровна? Разниє єсть інтєрєсниє для нас обоїх вєщі.

Васіліса Єгоровна. Мінє оні уже давно нє інтєрєсниє еті вєщі.

Валер’ян Валер’янович (червоніє, але робить харошу міну при поганой ігрі). Ето, Вася, шо, нада понімать как визов?

Васіліса Єгоровна. А понімай як хочеш, лисий гандон. То шо я тагда по п’яному дєлу зробила, била ошибка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От скажіть мені nickel, чому 3500 оренди це нормально, а 400 грн податку це багат?. Чому Ви не хаєте хазяїв, які Вам таке дороге приміщення здають (та й платите певно налом, без податків). А вони ж ці гроші тіко на себе рідних, певно, використовують, явно не думаючи про бабусь пенсіонерок.

а з чого Ви взяли, що я рахую таку плату за оренду нормальною? Хто читає форум, той пам'ятає як я до цього ставлюсь. Я плачу оренду по договору і я ще повинен за це податки платити чи слідкувати, щоб орендодавець їх платив? А податкова нащо?

І да, Лючі, дружина в мене бугалтер, вона також, до кризи, проводила по 4 платіжки і ганяла по фондам, і на біржах ми стояли, і на дядю робили. Але правий Ярчик, дискутувати з Вами марна справа.

П.С. З яких пір, знищення малого та середнього бізнесу, називається "укрупненням капіталу"? Скоріше геноцид.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Написав дофіга всього, але клята Опера всьо похерила, коли рішила обновитись :)

В двох словах - Лючі - ви тупа, недалекоглядна і амбіційна к***рва (с) Лесь Подерв"янський

Яка тіко то й робить шо накаляє обстановку і провокує конфлікти... а, ну і ше, агітує за вітюфьодрича, бо він обіцяє покращення життя вже сьогодні, а живеться вам очень х*йова, ібо 3500грн податків давять глотку і хочеться хоч на комусь отигратись. Тепер отигратись є на кому, але ви не понімаєте, шо хтось так само отигрується і на вас і пасєму агітуєте далі.

Вірно розписав? )

Васіліса Єгоровна (продовжує отдихати ліцом уніз). І аб чом же у нас будєт разгавор?

Валер’ян Валер’янович (червоніє). Ну как ето об чьом, Васіліса Єгоровна? Разниє єсть інтєрєсниє для нас обоїх вєщі.

Васіліса Єгоровна. Мінє оні уже давно нє інтєрєсниє еті вєщі.

Валер’ян Валер’янович (червоніє, але робить харошу міну при поганой ігрі). Ето, Вася, шо, нада понімать как визов?

Васіліса Єгоровна. А понімай як хочеш, лисий гандон. То шо я тагда по п’яному дєлу зробила, била ошибка.

Розписано це да - дуже інтелігентно і інтеліктульно. Крім того що 3500 це не податок, а оренда, а наша фірма оренди платить 10000 в місяць.

І якщо подібні пости проходять і підтримуються на цьому форумі, то я не дивуюсь що Ви тут модератор. Таки є тут з ким дискутувати. Всі вагомі аргументи наводять, а якщо з моїми не згідні і доказувати далі ніяк, то легше всього назвати тупою агітаторкою.

Як на мене то це банальне хамство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, нє... Модерую я не тут, а в Софті та Релігії... ітам порядок, нє..

щодо 3500 податків і т.п., то сорі, обізнався, але суті то не міняє ) Какімі ви вчєра билі, такімі і осатліся )

Тобія я, канєчна, магу повторить цитату класіка, но не буде :) Ви ж і так її прочитали...

З.І. Ви мну вибачте канечно ішо разок, але ото нещодавно мої друзі шукали оренду на Варшавці... Носками люди торгують (шкарпетками тобіш, по 10гшрн за 3 штуки), мають постачальника, мають збут... і всьо би нічо, да вот за 2 метри квадратних (а мо і менше) на варшавці зара просять від 1500грн в місяць... То адекватно? Золоте місце, нє? Або то як мені в ВолиньТабак-у загнули по 150грн зп метр квадратний? ТЕж намано? Чи квартирка на пр. Волі, без ремонту, по 200грн за квадрат і "зробите собі ремонт який схочете", а "я патом прадам ше дароже"... Адекватно? Хулє ж - бізнес по хохляцкі... не магу заробить чимось іншим, то накручу на оренді...

10К грн оренди то одне, а інше, то те, чим Ви займаєтесь... ви же не сказали, за яку площе платиться така орендна плата і яку продукцію Ви виробляєте :)... Мо у вас там гектарний ангар і торгівля нафтою, так тоді Вам повезло просто :) нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, нє... Модерую я не тут, а в Софті та Релігії... ітам порядок, нє..

щодо 3500 податків і т.п., то сорі, обізнався, але суті то не міняє ) Какімі ви вчєра билі, такімі і осатліся )

Тобія я, канєчна, магу повторить цитату класіка, но не буде :) Ви ж і так її прочитали...

З.І. Ви мну вибачте канечно ішо разок, але ото нещодавно мої друзі шукали оренду на Варшавці... Носками люди торгують (шкарпетками тобіш, по 10гшрн за 3 штуки), мають постачальника, мають збут... і всьо би нічо, да вот за 2 метри квадратних (а мо і менше) на варшавці зара просять від 1500грн в місяць... То адекватно? Золоте місце, нє? Або то як мені в ВолиньТабак-у загнули по 150грн зп метр квадратний? ТЕж намано? Чи квартирка на пр. Волі, без ремонту, по 200грн за квадрат і "зробите собі ремонт який схочете", а "я патом прадам ше дароже"... Адекватно? Хулє ж - бізнес по хохляцкі... не магу заробить чимось іншим, то накручу на оренді...

10К грн оренди то одне, а інше, то те, чим Ви займаєтесь... ви же не сказали, за яку площе платиться така орендна плата і яку продукцію Ви виробляєте :)... Мо у вас там гектарний ангар і торгівля нафтою, так тоді Вам повезло просто :) нє?

Ну от все Ви чудесно розумієте, що держава і податки це одне, а те що всі очєнь любят дєньгі і деруть їх навіть за торішній сніг у свого брата-українця - це друге.

Займались би ми нафтою сиділа б я тут на борді, якже. Явно кудись би на Кіпр в офшор махнула б і не тріпала б собі нерви на рідній землі.

І не конфліктую я тут а пишу що думаю. Вам не нравіца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...