Перейти до змісту

Чи можливо по фотографії виявити монтаж чи ні


gorik

Рекомендовані повідомлення

Скинув мені швагро два фото з мобільного.

От мені цікаво це монтаж чи ні. З однієї сторони не похоже, да і нікому в його оточенні робити монтаж. А з другої мало що...

Є тут на форумі люди, які зможуть відрізнити монтаж від справжнього фото?

Хто зможе, фото скину в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись по ТВ експерт у цій справі радив звертати увагу на тіні і, особливо, на другий план. А ще на відзеркалення на глянцевих поверхнях, якщо такі є у кадрі. Там монтаж дуже складний, і мало хто вміє його робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіф цифрових фотках, в властивостях, є певні відомості (чим фоталось, які параметри і т.д.). Після редагування ці дані пропадають. Подивись властивості.

Я не спєц, так що ногами не копати, якщо помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіф цифрових фотках, в властивостях, є певні відомості (чим фоталось, які параметри і т.д.). Після редагування ці дані пропадають. Подивись властивості.

nickel вірно каже

є в фотці мета-дані, в які фотік пише коли фоткалося, в якому режимі, яка фокусна відстань і т д.

якщо редагувалася фотка - я думаю фотошоп чи ще щось теж своє щось туди допише.

але якщо підійшли до того правильно, і знають про ці нюанси - то не знайдеш зацепку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скинув мені швагро два фото з мобільного.

От мені цікаво це монтаж чи ні. З однієї сторони не похоже, да і нікому в його оточенні робити монтаж. А з другої мало що...

Є тут на форумі люди, які зможуть відрізнити монтаж від справжнього фото?

Хто зможе, фото скину в приват.

Самий простий спосіб,якщо робив не професіонал. Береш збільшуєш фотку до квадратів, і дивишся в місце де ти сумніваєшся. Якщо була накладка, квадрати справжньої частини і накладеної можуть мати різний розмір.

У всіф цифрових фотках, в властивостях, є певні відомості (чим фоталось, які параметри і т.д.). Після редагування ці дані пропадають. Подивись властивості.

Я не спєц, так що ногами не копати, якщо помиляюсь.

Да, але якщо його кум скинув фотку на комп і зменшив її розмір утиліткою для того щоб послати по почті дані так само пропадуть. Або припустимо освітлив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ориентация изображения: 1

Файл изменён: 2006:07:30 18:47:54

Использованное ПО: Adobe Photoshop Elements 4.0 Windows

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ні про що не каже.

Могла відкриватись для збільшення/зменьшення розмірів, освітлення і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...