Перейти до змісту

Проточний водонагрівач


Romich

Рекомендовані повідомлення

Хочу запитати у форумчан, чи хтось користувався такою штукою? Які враження?

Спішу випередити перші ж поради: проводка в мене нова і надійна, витрати на електроенергію не хвилюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись для яких потреб.

Якщо, припустимо, на кухню посуд помити, то ще можна. А якщо у ванну, де розхід води більший, то думаю,що це не вихід.

Колись на роботі був проточний водонагрівач - було не дуже, вода ледь тепла і економічно не вигідно(хоч я й бачу, що питання економії не ставиться )

Поставили бойлер - супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись для яких потреб.

Якщо, припустимо, на кухню посуд помити, то ще можна. А якщо у ванну, де розхід води більший, то думаю,що це не вихід.

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо правильно підібраний, відповідно до потреб, то різниці не буде: що колонка, що бойлер, що проточний. Але якщо проточний на одну точку (кран) жере 5 кВт, то на квартиру треба мінімум 15 кВатний (кухня, ванна/душ), бо про той 5 кВатний вище писали, що вода ледь тепла - насправді просто не підібрана правильно потужність і для душу його явно замало. Для душу треба в ідеалі нагрівати 15 л/хв, а 5 кіловатний може нормально прогріти 5 л/хв, от і спробуй помийся, коли з крана тонесенька струйка біжить.

П.С. Колись торгував водогрійками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 В гаражі стоїть електричний, 2.5 КВт, ще радянського виробництва. 

Влітку, коли темп. холодної води ~16 градусів - ще більш-менш. Взимку температура 5 С, відповідно затрати енергії ростуть в рази - руки можна помити тільки під тонюсіньким струмочком. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...