Перейти до змісту

Робин Гуд / Robin Hood [2010, DVDRip]


Fiore

Рекомендовані повідомлення

9edb049a6a12.jpg

Страна: США / Великобритания, Universal Pictures

Жанр: боевик, драма

Год выпуска: 2010

Продолжительность: 02:29:27

Перевод: Профессиональный (дублированный)

Cубтитры: нет

Режиссер: Ридли Скотт / Ridley Scott

В ролях: Рассел Кроу, Кейт Бланшетт, Макс фон Сюдов, Уильям Хёрт, Марк Стронг, Оскар Айзек, Дэнни Хьюстон, Айлин Эткинс, Марк Эдди, Мэтью Макфейден

Описание: История лучника армии Ричарда Львиное Сердце, который борется против нормандских захватчиков и становится легендарным героем, известным под именем Робин Гуд.

IMDB: 7.0/10 (27,526 votes)

Качество видео: DVDRip

Формат видео: AVI

Видео: 720x304 (2.37:1), 25 fps, XviD build 50 ~1576 kbps avg, 0.29 bit/pixel

Аудио: 48 kHz, AC3 Dolby Digital, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~384 kbps

Размер: 2.05 GB

post-825-1283367130,62_thumb.jpgpost-825-1283367135,34_thumb.jpg

post-825-1283367140,58_thumb.jpg

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смотрел сегодня - разок посмотреть можно...(но не больше :rolleyes: )

згідний, але це уже добре, що хоть разок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и что, действительно стоит пересмотреть из-за 16 минут, которые я не видел в Адреналине? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и что, действительно стоит пересмотреть из-за 16 минут, которые я не видел в Адреналине? :smile3:

Я також приблизно стільки ж і також в Адреналіні пропустила. ^_^ Ну заснула, ну буває. :blush: Ще раз дивитись не хочу. Думаю - нічого важливого не пропустила. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

История лучника армии Ричарда Львиное Сердце, который борется против нормандских захватчиков и становится легендарным героем, известным под именем Робин Гуд.

Напишу втретє, фільм - лайно ше те(ІМХО)... Зовсім іншого очікував: Шервудський ліс, Робін Гуд і його прибічники грабують багатих, віддають бідним, феєрична стрільба з лука... Може з навзвою перестарались, можна було просто назвати: "История лучника" мнше пафоса було б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше скачувала спеціально для чоловіка, файл виявився без 30 хв. Після перегляду, почула від нього відгук: задовгий  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и что, действительно стоит пересмотреть из-за 16 минут, которые я не видел в Адреналине? :smile3:

ні, напевно))

просто на форумі був тільки камріп, вирішив запропонувати повну версію, а не просто дівідіріп)

вирішуйте самі чи варто, чи не варто дивитись. у кожного свої смаки.

якщо не звертати увагу, що в дійсності мало чим нагадує Робіна Гуда:) то фільм досить нормальний, на один раз точно вистачить цікавості, як для мене)

ЛИНК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як вам, а мені фільм сподобався. Дивився прем'єру в Адреналіні, і зараз би переглянув із задоволенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені також фільм сподобався :smile-zachot:, Shraick, якщо ти не в’їхав, то фільм розповідає чому РОбін став тим, яким ти хотів його бачити: " Шервудський ліс, Робін Гуд і його прибічники грабують багатих, віддають бідним, феєрична стрільба з лука".

Як на мене досить непогано вийшло, хоча і не фонтан, але уваги вартий точно.

п.с. Дивився відразу розширену версію, тож нічого про те що там добавилось сказати не можу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shraick, якщо ти не в’їхав, то фільм розповідає чому РОбін став тим, яким ти хотів його бачити

я то "в’їхав", а от ти мене точно не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені кУно сподобалось.

Нестандартне висвітлення заїждженої теми. Впевнений, що буде і продовження :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это такая режиссерская манечка: Алиса - не та Алиса, Робин Гуд - не тот Робин Гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це називається - криптоісторія.

Як би могло бути.

Або "А ви, що думали, що те, що вибачили/читали - саме таке?, Ніфіга - насправді було так!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это такая режиссерская манечка: Алиса - не та Алиса, Робин Гуд - не тот Робин Гуд.

неправда. "Алису" всегда можно вернуть к первоисточнику, то есть к Льюису Кэрролу и посмотреть "как было". а Робин Гуд - личность темная, да и происходило все очень давно, так что насочинять можно все, что угодно.

фильм, в общем, стандартный набор блюд : дружба, любовь, предательство, жажда власти. подано под жирным средневековым соусом. но можно было снять, imho, в любом сеттинге - от каменного века до космических кораблей бороздящих просторы Большого театра :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фильм, в общем, стандартный набор блюд : дружба, любовь, предательство, жажда власти. подано под жирным средневековым соусом. но можно было снять, imho, в любом сеттинге - от каменного века до космических кораблей бороздящих просторы Большого театра :smile3:

90% фильмов о деньгах и любви (не важно к чему или к кому), а остальное ужасы :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цілому непоганий а-ля пріквел вийшов, та й 2,5 години часу потрачено не даремно. Хоча чекав явно більшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподівався побачити нову інтерпретацію історії Робіна Гуда. Не знаю, що курили сценаристи, але з Робін Гудом це має стільки спільного, як міністр табачник з українським патріотизмом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, що курили сценаристи, але з Робін Гудом це має стільки спільного, як міністр табачник з українським патріотизмом!

Да, фильм однозначно надо было назвать "Предпосылки к возникновению партизанского движения в Ноттингеме во времена короля Ричарда" - тогда таких вопросов не возникало бы, был бы просто хороший фильм про лучника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, я где-то читал, что хотели назвать "Robin Hood : The Beginning", но потом решили, что клише с "Началом" очень уж затасканное. как будто с Робин Гудом - нет :smile3:

и вообще, мои любимые фильмы о Робин Гуде - те, откуда песня :

bal_o_bor.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...