Перейти до змісту

Хочу купити ігрову приставку


Plum

Рекомендовані повідомлення

Я пообіцяв своєму синові, що коли він навчиться читати, то куплю йому ігрову приставку. Поскільки малий дуже завзято взявся за навчання, то я вже задумуюсь, що саме я йому куплю. Поки на думку спало два варіанта -- Sony PlayStation 2 або якийсь недорогий комп без монітора (гратись він буде на 32" LCD TV). Останній варіант явно буде дорожчий, до того ж ігри для PC зараз рідко бувають заточені під гру удвох на одному екрані. Так що я більш схиляюсь до PS2.

Народ, порадьте -- як краще поступити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купи приставку :D

Якщо захоче погратись на компі я думаю тато не відмовить синові і дасть потицяти кнопочки на своєму компьютері :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю приставку буде краще. Навідміну від кампутерних - приставочні ігри майже всі замучені під 2, або 3 гравця. Та і мороки з нею меньше буде чим з кампом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комп є комп - в крайньому разі його завжди мона і проапгрейдити і т.д. + може малий схоче "попрацювати" - не все ж ігри шпіляти!!

хоча якщо суто для ігор - то бери Плейстейшн-2 - до неї всього - неміряно і ігр і заліза (типу вінти і т.д)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комп йому поки не потрібен. Монітора купувати не збираюсь, а телевізор, до якого хочу підключити приставку знаходиться в тій самій кімнаті, що і мій комп.

До того ж під PS2 є лінукс, а також продаються клави з мишами, так що при потребі і з PS2 мойжна зробити такий-собі простенький робочий комп.

Підкажіть ще, хто в Луцьку займається продажем плейстейшенів?

Цікаво чи є CounterStrike 1.6 під PS2 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приходь до мене на базар,ми це діло тобі організуєм якось )) навіть зі знижкою )) або до діфото зайди,він теж знає ту людину яка цим займаєтся ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комп йому поки не потрібен. Монітора купувати не збираюсь, а телевізор, до якого хочу підключити приставку знаходиться в тій самій кімнаті, що і мій комп.

До того ж під PS2 є лінукс, а також продаються клави з мишами, так що при потребі і з PS2 мойжна зробити такий-собі простенький робочий комп.

Підкажіть ще, хто в Луцьку займається продажем плейстейшенів?

Цікаво чи є CounterStrike 1.6 під PS2 :)

Я б всетаки не покупал бы ребенку приставку, ибо "засосет" реально. В малом возрасте когда "все интересно" думаю врятли ему она надаест после 15-16 часов игры. Комп другое дело, пусть учится, но тоже всетаки не стоит туда игры ставить. Тем более детских игор не так уж и много.

А насчет

Я пообіцяв своєму синові, що коли він навчиться читати, то куплю йому ігрову приставку. Поскільки малий дуже завзято взявся за навчання

за учебу в школе захочет машину, за учебу в инстетуте захочет квартиру и так далее. Поведение ребенка может закоринится на всю жизнь. Лутше подарить просто так, на какой нибуть праздник.

Ну эт так, основы психологии, а в жизни каждый решает сам как воспитывать свое чадо.

Вспоминаю себя в то время когда у нас только клубы начали открываться, все тогда просто до посинения в них засиживалась, некоторые даже несколько ночей подряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єслі шо - модель 7008 (самий свіжак, влазить у внутрішній карман піждака :lol:) буде за 210 уєй...

надумаєш - звертайся :mdr:

походу нарешті познайомишся з власником мережі "Свій Час" )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єслі шо - модель 7008 (самий свіжак, влазить у внутрішній карман піждака :P ) буде за 210 уєй...

надумаєш - звертайся :angry:

Подумаю. Хоча після того як прочитав кілька обзорів PS2, що далі то більше схиляюсь до купівлі компа. За баксів 300 можна зібрати системник на Athlon64, відяхою Radeon X700 і 512 метрів памяті і GamePad'ом від Logitech. Якість графіки в іграх на цьому компі буде значно кращою, ніж на PS2, до того ж буде можливість апгрейду. Крім всього іншого такий комп зміг би бути не тільки ігровою приставкою, але і непоганим медіа-центром (грати музику, DVD- і DiVX і т.д., що дозволило б викинути мій Xoro) і виконувати масу інших функцій. Можна буде впихнути в нього SkyStar і викинути ще один пристрій -- супутниковий тюнер. А LCD телевізор 32" з роздільною здатністю 1080і (робота з компом найкраще виглядає в 1280х768) без проблем замінить монітор в більшості випадків. Єдиним недоліком такого вибору, як я і казав, буде неможливість грати удвох одночасно. Хоча існують емулятори Playstation, так що і цю проблему можна буде вирішити. Крім того, в мене є ще мій комп, так що можна буде гратись через сітку :)

Крім того, на комп можна буде поставити софт для контролю за часом, який дитина буде проводити, граючись ігри.

походу нарешті познайомишся з власником мережі "Свій Час" )))))

Думаю це ми і так зробимо, як тільки знову зафункціонує моя сауна :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не передумаєш зажди до травня(старт консолі на території снд, якщо не помиляюсь) і купи PS3 (600$ дет буде)

Вона буде дешевша аналогічного по потужності компа + Блу рей плеєр + куча різних функцій.

В юзані приставкі для дітей і людей не обізнаних з компами набагато зручніші, ніяких тобі сетапів і читань сист вимог ітд.

Також багато переваг дає новий безпровідний джойстик з героскопом (контроль переміщення в просторі) що вносить нову ізюмінку в геймплей.

Да і за наявності такого телєка це буде саме те що нада, ігри для PS3 зразу йдуть в HDTV форматі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там така начінка що твій компік нєрвно курить в сторонці :angry:

Ігри підходять як від PSOne так і PS2 ну і само собой від PS3

Старі ігри не стають гарнішими просто вони запускаються так як і на попередніх консолях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AMD Dual Core x2 64 по 2,0 на ядро

DDR2 2x512

HDD SATA 250 Gb

Вдіяшка РСІ-експремна на 512 метрів

ДВДюк лижа і тому подобне. Наврят та приставка круче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AMD Dual Core x2 64

DDR2 2x512

HDD SATA 250 Gb

ДВДюк лижа і тому подобне. Наврят та приставка круче.

2Tum@n

Ну і прикінь що краще і мощніше. :offtopic:

В PlayStation 3 стоит процесор Cell , В приставке будет использована версия процессора, состоящая из центрального управляющего ядра с архитектурой PowerPC и тактовой частотой 3,2 ГГц и семи вычислительных процессорных ядер (Synergistic Processing Units, SPU), также работающих на частоте 3,2 ГГц. Каждое ядро снабжено блоком векторных расчетов и кэш-памятью объемом 256 Кбайт; объем общего кэша второго уровня - 512 Кбайт. 234 миллиона транзисторов обеспечивают впечатляющую производительность при вычислениях с плавающей запятой в 218 гигафлопс, а общая производительность всей системы составит порядка двух терафлопс, что вдвое превышает заявленную производительность Microsoft Xbox 360.

В качестве графического процессора используется чип RSX, разработанный компанией nVidia.

по своей архитектуре RSX мало чем отличается от чипа GeForce 7. Графическое ядро состоит из 300 миллионов (!) транзисторов - больше чем центральный процессор Cell! Производительность вычислений с плавающей запятой - порядка 1,8 терафлопс. Чип работает с тактовой частотой 550 МГц, обеспечивает полную поддержку двух каналов вывода изображения с разрешением до 1080p и имеет программируемые параллельные шейдерные конвейеры. Разрешение выводимого на экран изображения может также составлять 480i, 480p, 720p и 1080i. Предусмотрены два цифровых видеовыхода HDMI и один аналоговый AV-выход.

На общесистемные нужды выделено 256 Мбайт оперативной памяти типа XDR, разработанной в компании Rambus. Характерно, что системная "оперативка" работает на полной частоте центрального процессора, что обеспечивает полное отсутствие традиционных здесь "узких мест" при обмене данными. Для графического процессора также отводится 256 Мбайт памяти, но типа GDDR3, работающей на эффективной частоте 700 МГц. Пропускная способность системной памяти достигает 25,6 Гбайт/с, видеопамяти - 22,4 Гбайта/с.

Приставка оснащена шестиканальным звуковым кодеком с поддержкой Dolby Digital, DTS и LPCM. Задачи обработки и вывода звука возложены на центральный процессор Cell. Имеются аналоговый и цифровой оптический аудиовыходы.

Одно из самых привлекательных в PlayStation 3 новшеств - оптивеский накопитель стандарта Blu-Ray. Не секрет, что Sony рассчитывает продвинуть этот формат на рынке при помощи издания на дисках BD-ROM игр для этой новой приставки. Помимо специальных дисков, PS3 сможет читать диски BD-Video, BD-ROM, записываемые BD-R, BD-RE, "обычные" DVD с играми для приставок второго и третьего поколения, диски DVD-ROM, записываемые DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, диски CD-ROM с играми для PS1 и PS2, аудио-CD, записываемые CD-R и CD-RW, аудиофильские звуковые SACD, в том числе, гибридные, SACD HD, DualDisc, DualDisc (и аудио, и DVD).

Sony PlayStation 3 может похвастаться чрезвычайно развитыми средствами коммуникации. Помимо трех гигабитный сетевых портов (один - на вход и два - на выход), консоль снабжена контроллером беспроводных локальных сетей стандартов IEEE 802.11b/g и беспроводным адаптером Bluetooth, поддерживающим одновременное подключение до семи джойстиков. Приставка также имеет шесть портов USB 2.0 (четыре - на передней и два - на задней панели), слот для съемного "ноутбучного" 2,5-дюймового жесткого диска, а также встроенный универсальный карт-ридер, способный работать с флэш-картами стандартов CompactFlash типов I и II, Secure Digital Standart и Mini, и, как практически любое изделие Sony, с картами фирменных стандартов Memory Stick, в том числе, модификаций Duo и Pro.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля бред якийсь. Напічкали як комп, а все одно ніхто і половини використовувать не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, бред якийсь. Напічкали як комп, а все одно ніхто і половини використовувать не буде.

даже використовувати як Blu-Ray програвач і то вигода дуже велика .

Програвач Blu Ray дісків окремо коштуе приблизно штуку баксів, Sony PS3 приблизно 600.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при такой монстроидальной вычислительной мощи цена PS3 вполне оправдана, а обилие интерфейсов сделано с нормальным взглядом в будущее - чтобы не надо было через год выпускать PS4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще там є хард, броузер, можливість поставить лінукс, докупить клаву з мишою :D

Доречі хард без проблем міняється на звичайний сата 2,5дюймів (3,5 також присобачить мона але то буде не гарно смотрєтись) більшого обєму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби мені дали вибір між PS2 і ПК на ті ж кошти я б вибрав другий варіант

Ціни Соні PS2 ,зараз врайоні 200 баксів ,і який би то вийшов комп за такі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...