Перейти до змісту

Хочу купити ігрову приставку


Plum

Рекомендовані повідомлення

А мене ціни лякають! я б ващє купив би Денді або Сюбор і шпілив би супер маріо :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 баксів

Пеньок в районі 2-2,4 512опери 128 відео хард 80. В принципі якщо пошукать то мо і щось краще найти вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене ціни лякають! я б ващє купив би Денді або Сюбор і шпілив би супер маріо :lol:

В мене лежить робочий сюбор! Кому треба, можу здарити! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ЙОЖИК не гони біса і не відавай, дітям своїм буш показувать і казать "Вот дітки бачете яке в мене тяжке дитинство було, без ніяких тобі джифорс 20 і плейстейшен 7" :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене тож ше сюбор лежить з кучами картріджів ...

кстаті... сюбор протів денді рулить.. повню в всіх друзів поламались денді а сюбор ше живий ... :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені з консолей останнього покоління подобається Nintendo Wii (http://www.thg.ru/game/nintendo_wii/index.html). "Простенько, но со вкусом". Хоча за характеристиками вона быльше схожа на конкурента PS2 ніж PS3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2ЙОЖИК не гони біса і не відавай, дітям своїм буш показувать і казать "Вот дітки бачете яке в мене тяжке дитинство було, без ніяких тобі джифорс 20 і плейстейшен 7" :)
Н-да, шось даже не подумав! ^_^ Ой і поспівчувають вони мені! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені з консолей останнього покоління подобається Nintendo Wii (http://www.thg.ru/game/nintendo_wii/index.html). "Простенько, но со вкусом". Хоча за характеристиками вона быльше схожа на конкурента PS2 ніж PS3

Це приставка на 1 вечірку. Самому на ній нема що грать практично (те що є це майже все лажа)

Зато в компанії попригать і помахать указкою досить весело але кажу це буде лише на 1-2рази

Ігри вже зараз смотряться не очень по графіці а що буде через 1-2 роки коли в повну силу пахатиме ДХ10 і Плейстейшен3

На додачу: офіційний дистрибютор консолі на СНД виставив ціну бішу ніж у Хящика, при тому щей ігри до неї переводити почнуть тільки десь в 2008

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато в компанії попригать і помахать указкою досить весело

батьки завжди жаліються, що діти проводять багато часу за комп'ютерними іграми, практично не рухаючись. Накінець Nintendo їх почула :)

Лишилось тільки напругу на приставку подавати не з розетки, а з генератора, який приводиться в дію від велотренажера. Хочеш гратись -- займайся спортом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если ребенок маленький (я так понимаю, лет 5-6), я бы брал приставку. Комп еще рановато, ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
PlayStation 3 в Европе: Цены, игры, сроки

26.01.2007 [15:55], Петр Петров

Sony рассказала о своих планах по выпуску игровой приставки PlayStation 3 (PS3) в Европе и других PAL-территориях. В прошлом году, компания обещала начать продажи игровой консоли во всём мире практически одновременно, но из-за проблем с производством, поставки были значительно сокращены.

Премьера PS3 в Европе состоится 23 марта 2007 года. Стоимость консоли составит 600 евро, £425 ($836) в Великобритании или 1000 австралийских долларов ($781) в Австралии. Сначала продавать будут только 60-гигабайтную модель, а 20-гигабайтная машинка появится на прилавках позже в зависимости от спроса (точная цена пока неизвестна). Для старта Sony обещает европейцам сразу около млн. приставок, чтобы избежать дефицита. Цены далеко не самые маленькие. Дешевле всего брать PS3 в Японии.

В течение начального периода продаж (Sony не уточняет, сколько он будет длиться) для приставки будет доступно 28 игр (не считая развлечений, распространяющихся через PlayStation Network): Resistance: Fall of Man, Ridge Racer 7, Call of Duty 3, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Virtua Fighter 5, Def Jam: Icon, MotorStorm, Tony Hawk's Project 8, Untold Legends: Dark Kingdom и пр.

Стоимость аксессуаров для PlayStation 3:

Беспроводной контроллер Sixaxis – ?50;

Дистанционный пульт управления для просмотра Blu-ray-видео - ?25;

HDMI-кабель - ?25;

AV-кабель - ?17;

Компонентный AV-кабель – ?25;

S Video-кабель – ?17.

Взято ТУТ
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема чого на Wii гнати. Приставка суперова і оригінальна. Хуящик дорожще коштує. Вона не розрахована на хардкорних геймерів, а якості домашньої забавки потяне на всі 100. І желізо в ній не саме слабе (краще ніж в ПС2, а ми вже бачили які ігри можна робити на ПС2). Тай вже новини появились про чіп-мод і ігри можна буде качати і спокійно собі різати на прості ДВД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...