Перейти до змісту

Ліга Чемпіонів сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ну що ж вітаю всіх з перемогою Шахтаря!

Але чесно кажучи шахтар сильно не вразив по при 3 забиті голи! Я б назвав це грою воротарів - пятов ловив, а феліпе - ні! Ось і все! А моменті фактично було однаково!

P.S. За пятова правда трішки розпереживався, коли він в штагну вїхав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахтар  :smile-zachot:. Чесно, після першого тайму навіть не думав про такий рахунок...  Щось багато везіння в шахтарів. А П"ятов кращий гравець матчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з перемогою!

Молодці. Хоч би як, а рахунок говорить за себе :)

0:9 - статистика Браги за 2 матчі. Нормально ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахтар мусить перемагати! 0:3 рахунок буде ^_^

:P

Шахтар і всіх вболівальників з перемогою!

Забили майже все шо могли і не пропустили. Молодці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М-де, "Брага", як і відповідно назві, скисла. Неправильна консистенсія напевно :) Відчутний удар по португалам, що більш ні рік не програвали в офіційних матчах дома. Ну, але нам на це плювать, ми внесли копійочку в копілочку з назвою "Таблиця Коефіціентів" і ще й з одним з найголовніших ворогів :closedeyes:

Дуже вже цікаво як би Динамо київське (чи може газаєвське) виглядало б в цьому матчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гри майже не було , а результат чудовий. Неймовірно! :)

Вітаю Шахтар із перемогою! ;) Цікаво чи вийде Едуардо на гру проти Арсеналу (проти колишнього клубу)? :blush:

Партизан 1:3 Арсенал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому таймі якщо б наші пропустили піпец би їм був,не погано португали пресингували,обидві команди на контратаки розраховували.Бліденький перший тайм від Шахти і хороша контра у другому,молодці покі.Арсенал провірить чого варті бразильці насправді:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Шановні, не забуваємо: сьогодні грають Шахтар-Арсенал. Початок трансляції о 21.30 год. на ТРК Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке не можливо забути))

Надіюсь гарний футбол буде!

Рахунок мене б влаштував 1:2 або 2:3(Арсенал - Шахтар). Вірю в Шахтар!

Біжіть за пивом хто ще не зібгав і приємного перегляду! :0049:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачим! Останнім часом шахтар виглядає не зовсім у формі, але може все ж таки вони економлять сили на такі матчі! Тому віримо і підтртмуємо своїх :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот Шахтар і відчули як то грати з командою не з тим класом як у Партизана чи Браги. Матч сподобався гарний футбол показав Арсенал.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка жахлива різниця в класі.... По короткому пасу Арсенал мені нагадує Барсу.

Зверніть увагу - бразильці просто ходять (Луческу - привіт з твоєю трансферною політикою і з упором на Капокабана). Коли Шамах забивав гол, то було видно, що хтось з бразил (не пам'ятаю вже хто, бо кількість випитого витіснила пам'ять) залишився і не було оффсайду. А Арсенал просто знущався з ШД після 3 голу. Лондонці молодці!!! c2fa683aad92dea60c891e7690208acc.gif

А те, що канає в УПЛ, те в Лізі Чемпіонів не проходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суперовий футбол у виконанні гравців Арсеналу! просто таке враження склалось, що вони випили якийсь енергетик, в той час, коли нашим гравцям начепили на ноги якісь вантаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли Шамах забивав гол, то було видно, що хтось з бразил (не пам'ятаю вже хто, бо кількість випитого витіснила пам'ять) залишився і не було оффсайду

Тейшейра то був.

Чекаємо на матч відповідь в Донецьку, а сьогодні Шахтар виглядав не як Шахтар...грали без захисту, тому і 5 голів отримали.

На мою думку, рахунок буде 2:1 на користь Арсеналу.

Зараз я б з радістю погодився на твій варіант :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GraysonPierce, друже, я б теж на таке погодився. Але...

Чекаємо на матч відповідь в Донецьку, а сьогодні Шахтар виглядав не як Шахтар...грали без захисту, тому і 5 голів отримали.

Ох, в мене великий сумнів щодо цього матчу. Рахунок може бути і не такий розгромний, але не на користь ШД. Дуже потужно виглядає у ЛЧ Арсенал. Я дивився матч Арсенал-Бірмінгем Сіті, то зараз грав зовсім інший Арсенал.

Ми з товаришем сиділи в мене дивились футбол і обговорювали різні варіанти розвитку подій в цій групі. То тепер ШД треба боротися за друге місце з Брагою, бо матч у Донецьку ШД нічого доброго не сулить, а Брага грає наступний матч з Партизаном, відповідно, в них по 6 очок (Брага, вважаю, що виграє цей матч). Тільки в ШД краща, дай Боже, щоб на той момент так і було, різниця забитих/пропущених. Ось і робіть висновок.

В мене таке враження, що коли наші команди (в т.ч. і національна збірна) виходять проти грандів, то одразу ... ходять до клозету по-великому. Як сьогодні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші футбольні міліонери- в Українському чемпіонаті-поводяться як жирні вгодовані коти. А тільки за кордон-сліпі безпорадні киценята...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші футбольні міліонери- в Українському чемпіонаті-поводяться як жирні вгодовані коти. А тільки за кордон-сліпі безпорадні киценята...

Наші футбольні міліонери- в Українському чемпіонаті-поводяться як жирні вгодовані коти. А тільки за кордон-сліпі безпорадні киценята...

пс: давайте хто більше? ))

Арсенал - мего! Шикарний футбол показали :0123: Тепер знаю за кого вболівати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дуже парюсь про цю гру. Завдяки коментаторам ТРК "Україна" і ТК "Футбол", а також Дєнісову і Ахметову в деякій мірі (хеллоу ідеям про спільний чемп і кубок з федерацією останнього... ніби нема достойних дома. А на Європу, виявляється, слабо) навіть радий що гірникам вказали де вони є. Дуже корисна штука ці 5:1 проти занощєвості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

матч був рівня десь "Шахтар" - команда 1-ї укр. ліги ("Прикарпаття", наприклад) - тільки в ролі Шахтаря Арсенал :)

виграли на класі, Шахта нічого не показала, перший тайм - дурнуваті перепасовки Гай-Хюбшбан-Ракицький-Кучер-Пятов, дуже цікаво таке дивитися...

вийшов Коста, то хоч якась мисль появилась, Срна десь пропав взагалі, коротше рахунок по грі

хай в наступному матчі роблять висновки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а чому цього разу Луческу не говорить, що в нього дуже молода команда? :)

Для довідки: Фабрегас, Насрі, Джуру - 1987 р.н., Денілсон - 1988 р.н., Уолкот - 1989 р.н., Уілшир - 1992 (!).

Прикро!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...