Перейти до змісту

Ліга Чемпіонів сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

Так як пройшло вже жеребкування Ліги Чемпіонів 2010/2011, пропоную в даній темі обговорювати матчі Ліги Чемпіонів цього сезону.

Нагадаю ще раз результати жеребкування:

Группа А

"Интернационале" (Италия), "Вердер" (Германия), "Тоттенхэм" (Англия), "Твенте" (Нидерланды)

Группа В

"Лион" (Франция), "Бенфика" (Португалия), "Шальке" (Германия), "Хапоэль" (Т-А, Израиль)

Группа С

"Манчестер Юнайтед" (Англия), "Валенсия" (Испания), "Рейнджерс" (Шотландия), "Бурсаспор" (Турция)

Группа D

"Барселона" (Испания), "Панатинаикос" (Греция), "Копенгаген" (Дания), "Рубин" (Россия)

Группа Е

"Бавария" (Германия), "Рома" (Италия), "Базель" (Швейцария), ЧФР (Румыния)

Группа F

"Челси" (Англия), "Олимпик" (Франция), "Спартак" (Россия), "Жилина" (Словакия)

Группа G

"Милан" (Италия), "Реал" (Испания), "Аякс" (Нидерланды), "Осер" (Франция)

Группа Н

"Арсенал" (Англия), "ШАХТЁР" (Украина), "Брага" (Португалия), "Партизан" (Сербия)

Цього року Україна представлена тільки Шахтарем. Удачі донецькому клубу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Цього року Україна представлена тільки Шахтарем. Удачі донецькому клубу!

Вперше здається за 6 років... Валерію Георгійовичу, їдьте будь ласка додому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна тема, от тільки роки не зрозумілі, а так зачьот :smile-zachot:

Серьогоа, вибачай.

Але, думаю, що всім зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эдуардо сам собі накаркав Арсенал.Буде цікаво поспостерігати як його зустріне Емірейтс)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

нічо, вийдуть в ЛЄ, там вже Динамо буде чекати з друзями, ну в врешті-решт півфінали Динамо-Металіст і Шахтар-Карпати 

і в фіналі ЛЄ Динамо-Шахтар :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мудаки... Я в шоці... Як так не показувати один з найпопулярніших спортивних турнірів у світі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мудаки... Я в шоці... Як так не показувати один з найпопулярніших спортивних турнірів у світі...

це стоїть великих грошей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мудаки... Я в шоці... Як так не показувати один з найпопулярніших спортивних турнірів у світі...

це стоїть великих грошей...

прибутки від цього теж не маленькі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на эфірних каналах тільки від реклами...

Моя порада ставте тарілку на 13 градус і дивіться Sky Italy через шарінг...

Хороший шарінг стоїть дорого, але йде вся італія, майже вся англія, і взагалі багато різного футболу в тому числі і ліга чемпіонів...

кого зацікавить пишіть в приват, розкажу що і як)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мудаки... Я в шоці... Як так не показувати один з найпопулярніших спортивних турнірів у світі...

Мене це теж дивує. Я навіть не пригадую такого року, шоб матчі ЛЧ не показували по ящику.

Просто "розумні" люди прибрали до рук "Перший Національний" і замість виділення коштів на придбання прав на трансляцію ЛЧ будують собі чергову віллу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мудаки... Я в шоці... Як так не показувати один з найпопулярніших спортивних турнірів у світі...

це стоїть великих грошей...

Якщо я не помиляюсь, то в ТРК Україна є права на трансляцію ЛЧ цього року, так як в середу показують шахту. Вот тікі чього не показати сьогодні ЛЧ - це загадка... Думаю рейтинг був би покраще, ніж показувати якісь говносеріал :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Шахти травмований Фернандинью-кажись знову не вийдуть з групи

Будемо надіятись, що вийдуть. Група попалась прохідна(2 місце можна спокійно брати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я пам'ятаю, то згідно вимог УЄФА, матчі ЛЧ має показувати один з загальнонаціональних каналів. От по питанню оплати не пам'ятаю, чи є преференції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я пам'ятаю, то згідно вимог УЄФА, матчі ЛЧ має показувати один з загальнонаціональних каналів. От по питанню оплати не пам'ятаю, чи є преференції.

ОБОВ'ЯЗКОВО має показувати один загальнонаціональних каналів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що народ! Хто не встиг затаритись пивом - як раз є час і нумо до екранів телевізорів вболівати за Шахтар!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки нічого приємного немає! Єдина радість - це чигиринський на трибунах! Якби його трішки прикрасити - ну геть якийсь індіанець чи навіть більше схожий на індіанку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невзрачний перший тайм,багато неточностей-другий тайм якийсь інший матч гляну краще:dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким підходом до атаки в ШД, їм буде важко гола забити Партизану, які стали 11 чол. на своїй половині і іноді контратакують. А серби призвичаїлись до такої гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жахлива трансляція... Хтось підскаже де можна подивитись ще десь крім "Україна"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З таким підходом до атаки в ШД, їм буде важко гола забити Партизану, які стали 11 чол. на своїй половині і іноді контратакують. А серби призвичаїлись до такої гри.

Ага, і попри те, що в першому таймі навіть ні разу не пробили по воротах - один раз можуть вийти і забити - оце буде прикол!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...