Перейти до змісту

Ліга Чемпіонів сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

Перший фіналіст є . Барса у фіналі чекатиме на МЮ :)

Вся надія, що хоч в фіналі арбітр не спортить матч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Сподобався сьогоднішній матч. Хоча МЮ грав не повністю основним складом, але клас гравців супер, так що великої різниці між цими складами я не бачу. Але в центрі оборони не вистачало Відіча з Ріо.

Моя мрія збулася - фінал МЮ та Барса. Клааас!!! Вболівати буду за МЮ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось всі другі зустрічі останім часом перетворюються у формальності...здається що і у фіналі одна з команд переграє по всім статтям другу

і в лізі Європи те саме...залишається тільки Брага - Бенфіка де ще є якась інтрига

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт що Барса обіграє МЮ. Обидві команди дуже хороші, і це реально фінал найсильніших, цікавих команд, а не тих, хто вимучив матчі. Мабуть, не буду ні за кого, або по ходу вирішу, просто понасолоджуюсь футболом, надіюсь вони не будуть грати обережно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24075-e1304517494695.jpg

Интернет война болельщиков Реала и Барселоны

http://fanstyle.ru/gloom/6572-internet-vojna-bolelshhikov-reala-i-barselony/#comments

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Стали известны 22 участника группового турнира Лиги чемпионов-2011/12

По завершении европейских национальных чемпионатов определились 22 команды, которые напрямую вышли в групповой раунд Лиги чемпионов-2011/12. В их число вошли: "Манчестер Юнайтед", "Челси", "Манчестер Сити" (все – Англия), "Барселона", "Реал", "Валенсия" (все – Испания), "Милан", "Интер", "Наполи" (все – Италия), "Боруссия" Д, "Байер" (оба – Германия), "Лилль", "Марсель" (оба – Франция), "Зенит", ЦСКА (оба – Россия), "Шахтер" (Украина), "Оцелул" (Румыния), "Порту" (Португалия), "Аякс" (Голландия), "Фенербахче" (Турция), "Олимпиакос" (Греция), "Базель" (Швейцария). Оставшиеся 10 участников определятся по итогам четырех отборочных раундов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де можна сьогоднішній фінал переглянути ?

нтв+ показують точно, в них декілька футбольних каналів, ще два євроспорта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний матч. Барса більше володіє ініціативою, але і Ман.Юн. коли включає швидкості, то в Барси починається легка паніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МЮ хватило на перші 10 хвилин гри-тільки таким пресингом можна обіграти сьогоднішню Барсу.Гра просто шикарна:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені шкода САФа та Ван дер Сара - вони заслуговували на перемогу. Але... Барса була реально сильніша.

На мою думку, помилка САФа, що пізно вийшов Скоулз, який потрохи почав зупиняти Мессі; Нані не дуже добре ввійшов в гру - треба було його раніше випускати. Середня лінія сьогодні Ман.Юн. повністю програла Барсі - а це основне. Не знаю, можливо Флетчер був не в кондиціях, але сезон він відгірав краще Карріка. Гіггза треба було раніше на фланг відправляти, Валенсія після 2 тайму так і "просився" на заміну. Чічаріто не виправдав надій. Ех...

Барсу вітаю з перемогою. Сьогодні вони стали переможцями заслужено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каррік,Евра,Парк Сун,Валенсія- гравці ,котрі могли б добре виглядати у Волині, але не протистояти Барсі.

Порвали ,як Тузик ганчірку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та жахлива гра. Перші два голи - не голи. Це ж треба було так плужити - це стосується як воротаря так і захисників. Мало того, що захисники не те що не блокують мяч, а спершу закривають його від воротаря, а потім втікають від мяча (на чиїй вони стороні грають - не зрозуміло:angry:) Так ще й вандерсар - як то якісь початківець - замість того, щоб вибігати на мяч - як по команді біжить в дальній кут, повістю відкриваючи ближній, або по центру воріт пропускає мячі! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...