Перейти до змісту

Ліга Чемпіонів сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Треба відзначити паси, після яких були забиті голи - Руні та Чічаріто. А Гіггз, молодца, відчув момент, вискочив і класно пробив. А в 2 голі Руні пробив під опорну ногу Нойера і той вже нічого не міг зробити.

Тепер завтра дивимось Барсу та Реал, і чекаємо на другого фіналіста - Барсу. Невже буде супер фінал: Ман.Ю. та Барса? Клас!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, побачимо що зможе зробити МЮ проти Барси чи Реала. Не так все легко буде :)

А взагалі, то я думав, що хоч щось зможе показати Шальке, хоч 1 випад толковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, зараз тільки Ман.Юн. може щось протиставити Барсі без втрати у видовищності самого футболу. А Реал... Сьогодні побачимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце матч був - такий накал страстєй. А Мессі - це щось. До речі, Афеллай непогано починає вписуватись в схеми Пепа.

Зверніть увагу, з приходом Мауріньйо гравці Реалу набралися якоїсь дикої нахабності та почали грати більш "брудно" (це не стосується Серхіо Рамоса та Пепе - вони завжди такими були).

Невже я дочекаюсь фіналу Ман.Юн. та Барса? :ok:

А ось і можливе "круте" підсилення Барси на майбутній сезон:

"Арсенал" готовий продати Фабрегаса у "Барсу" за 35 млн. фунтів

Сеск - це необхідність, але гроші ще більша потреба. За інформацією dailymail.co.uk, лондонський "Арсенал" влітку готовий продати свого капітана Сеска Фарбегаса, якого мріє повернути каталонська "Барселона".

“Каноніри” вже визначились із ціною на іспанського плеймейкера - це 35 млн. фунтів. Сеска, який присвятив Лондону 8 років свого життя, “блауграна” мала намір підписати ще минулого літа, однак після фіналу ЧС-2010 у ПАР Арсен Венгер зумів вмовити Фабрегаса залишитись на “Емірейтс”.

“Арсенал” у міжсезоння може відпустити не лише вихованця “синьо-гранатових” - у француза Саміра Насрі закінчується контракт у 2012 році, і влітку знайдеться чимало охочих скористатись ситуацією і спокусити уродженця Марселя високою зарплатою та обіцяними титулами, які “Арсенал” не бачив, починаючи із 2004 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червона картка в 3-му матчі підряд - це занадто! Як же гидко дивитися на таких гравців як Вілья, Педро, Бускетс та Алвес, які тільки шо вміють корчитися від легенького дотику! Їм аби залишити суперника в меншості, по-іншому ніяк! Цікаво було глянути хоча б раз на Барсу в меншості в такому матчі! Одним словом - Набридло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червона картка в 3-му матчі підряд - це занадто! Як же гидко дивитися на таких гравців як Вілья, Педро, Бускетс та Алвес, які тільки шо вміють корчитися від легенького дотику! Їм аби залишити суперника в меншості, по-іншому ніяк! Цікаво було глянути хоча б раз на Барсу в меншості в такому матчі! Одним словом - Набридло!

Якщо бути до кінця об'єктивним - то зі сторони Реала: Роналду, Рамос, Ді Марія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червона картка в 3-му матчі підряд - це занадто! Як же гидко дивитися на таких гравців як Вілья, Педро, Бускетс та Алвес, які тільки шо вміють корчитися від легенького дотику! Їм аби залишити суперника в меншості, по-іншому ніяк! Цікаво було глянути хоча б раз на Барсу в меншості в такому матчі! Одним словом - Набридло!

Якщо бути до кінця об'єктивним - то зі сторони Реала: Роналду, Рамос, Ді Марія.

Я сьогодні не бачів ніодного момента де Роналду чи Рамос корчився від болю ніби йому носа розбили!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арбітр пожалів Реал. Хоча перша червона була "не в тєму", але Реал явно підсів після перерви і почав нервувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червона картка в 3-му матчі підряд - це занадто! Як же гидко дивитися на таких гравців як Вілья, Педро, Бускетс та Алвес, які тільки шо вміють корчитися від легенького дотику! Їм аби залишити суперника в меншості, по-іншому ніяк! Цікаво було глянути хоча б раз на Барсу в меншості в такому матчі! Одним словом - Набридло!

що набридло ? те що Реал нічого не може зробити з Барсіком ? :0081:, так це вже всі побачили. не тре гнати на гравців Барселони. краще скажи чим на полі займались звізда реклами Кріштіану? Ді Марія - чьо не грали як потрібно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обзор испанской прессы после матча Лиги чемпионов "Реал" - "Барселона"

Все игроки "Реала" получили единицы от газеты Marca

Ведущее мадридское спортивное издание Marca оценила действия участников первого полуфинального матча Лиги чемпионов между "Реалом" и "Барселоной". Напомним, что встреча завершилась победой сине-гранатовых со счётом 2:0. Все футболисты "Реала" получили от экспертов Marca единицу, что соответствует оценке "удовлетворительно". В составе "Барселоны" такой оценки удостоился только полузащитник Педро, а остальные игроки получили "хорошо" и "отлично". Максимальные три балла от Marca получили Маскерано, Пике, Пуйоль, Хави, Месси, Афеллай и главный тренер Пеп Гвардиола.

Каталонское издание El Mundo Deportivo поставило мадридцам удовлетворительные оценки, а у "Барселоны" четырьмя звёздами отметило Маскерано, Пуйоля, Месси и Афеллая.

Французский L’Equipe назвал автора обоих голов Лионеля Месси лучшим игроком матча, выставив аргентинцу 8 баллов. Худшими в составе "Барсы", по мнению экспертов этого издания, были Вилья, Алвеш и Педро, получившие всего 4 балла. У "Реала" самую высокую оценку получил ди Мария — 6 баллов, а ниже всех был оценён Озил (3 балла).

По мнению итальянской Gazzetta dello Sport, лучшим в составе хозяев был Хаби Алонсо, получивший 6 баллов из десяти, а каталонцев — Месси, удостоившийся 8 баллов. Ещё шесть игроков "Барсы" — Маскерано, Пике, Пуйоль, Хави, Вилья и Афеллай — получили семёрки. Худшим на поле, по мнению итальянцев, был защитник "Реала" Серхио Рамос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені Шахтар проти Барси сподобався набагато більше, ніж вчорашній Реал.Повний нуль, в купі з прибацаним Маурінйо і його безглуздими ідеями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Червона картка в 3-му матчі підряд - це занадто! Як же гидко дивитися на таких гравців як Вілья, Педро, Бускетс та Алвес, які тільки шо вміють корчитися від легенького дотику! Їм аби залишити суперника в меншості, по-іншому ніяк! Цікаво було глянути хоча б раз на Барсу в меншості в такому матчі! Одним словом - Набридло!

що набридло ? те що Реал нічого не може зробити з Барсіком ? :0081:, так це вже всі побачили. не тре гнати на гравців Барселони. краще скажи чим на полі займались звізда реклами Кріштіану? Ді Марія - чьо не грали як потрібно ?

Набридло шо Барселону судьї за вуха тянуть! Жовті картки їм дуже рідко дають, хоча суперникам за ті самі фоли "нагороджують"! 3 красні за 3 матчі- це перебор! В фіналі кубка іспанії, якшо вже й показали червону гравцю Реала і дали пенальті, то треба було те саме зробити і з грвцем Барселони, але ж ні! Як це Барселона буде в меньшості??? Далі беремо матч з Арсеналом...як тільки команда зрівнює рахунок, проходить 3 хвилини і Ван Персі вилучають за удар через секунду після свистка! Як можна було зреагувати чи почути свисток на стадіону де більше 80000 людей?? А два сезони назад, коли Барселона грала з Челсі то там взагалі жах був, в арбітра напевно ставочка в канторі горіла, шо він очевидні пенальті не ставив!

Реал нічого з Барселоною не може зробити? Ну звичнайно, в меньшості 3 матча грати не так і легко! І да, кубок Іспанії тепер не рахується? чи може там Барселона виграла і я шось пропустив?

Щодо Ді Марії і Роналду, то немає такіх футболістів якіб КОЖЕН матч проводили на високому рівні! Чи може вам нагадати, як на ЧС-2010 ваш любімчік Мессі був признаний найменш корисливим гравцем групового етапу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впевнений, це всесвітній заговор! Точно "масони постарались". Бідний Моур, так його всі гноблять, а він такий талантіще!

Щодо Мессі згоден, другий гол був випадковим, там попутний вітер якраз був і він ніс цього щаслівчика поміж захисниками, а їх здував, а так він "посрєдствєнность" в футболі. Та сама ситуація була в матчі чемпіонату Іспанії, 5 дурних випадкових голів і арбітр-гад, ну і поле якесь не таке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я впевнений, це всесвітній заговор! Точно "масони постарались". Бідний Моур, так його всі гноблять, а він такий талантіще!

Щодо Мессі згоден, другий гол був випадковим, там попутний вітер якраз був і він ніс цього щаслівчика поміж захисниками, а їх здував, а так він "посрєдствєнность" в футболі. Та сама ситуація була в матчі чемпіонату Іспанії, 5 дурних випадкових голів і арбітр-гад, ну і поле якесь не таке.

по-перше, Арсенал і Челсі вроді не Мауріньо тренерує!

по-друге, про голи Мессі у вчорашньому матчі я тоже вроді не згадував!

по-третє, дивився я матчі Іспанії по російських каналах, і навіть їхні коментатори погоджувалися, шо судьї за Барселону у багатьох спірних моментах і не тільки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форвард Реала основательно проехался по каталонцам.

"Футбол - мужская игра. Всякий раз, когда играю против Барселоны, они плачут как дети, только до них дотронешься. От малейшего контакта в борьбе они катаются по земле, кричат и закрывают руками лицо (некоторые сразу же приоткрывают - Football.ua). Их тренер, их фаны - они все постоянно ноют", - открыто высказывает свое мнение Эммануэль Адебайор.

"Поймите меня правильно, Барселона - фантастический клуб. Но им пора прекращать заниматься подобными делами".

"За несколько дней я сыграл в трех матчах против Барселоны, и каждый раз нам приходилось играть вдесятером. Это просто нечто. Возможно, Пепе и нарушил правила, но не думаю, что этот фол тянул на красную карточку".

По поводу защитной тактики Моуриньо, оставившего в запасе всех трех номинальных форвардов, Адебайор сказал: "Мы не можем изменить Жозе. Эта тактика работала с другими его командами, так что нету смысла что-то менять. После поражения все будут его критиковать, но мы любим его как тренера и верим, что можем добиться успеха в ответном матче".

football.ua

Хоча і нелюблю цього гравця але повністю погоджуюсь з ним!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мессі отримав травму в матчі з "Реалом"

Нападник "Барселони" Ліонель Мессі отримав травму в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів з "Реалом" (2:0).

Аргентинцеві діагностовано мікронадрив м'яза, інформує Marca.

Мессі абсолютно точно не допоможе команді у найближчій зустрічі чемпіонату Іспанії з "Реал Сосьєдадом".

Участь футболіста у повторній грі з "Реалом" залишається під питанням: остаточне рішення буде прийнято безпосередньо напередодні матчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот вам сучасна Барселона та її "гра"!

І підтвердженняя моїх слів щодо "лєвої" красної картки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, та ладно. Не треба перебільшувати.

Я думаю, що сказані слова Моуріньйо і його гравців після матчу набагато більш стидно читати, як оці симуляції.

Коли виграли в Кубку, то вони королі. Програли - ниють.

Барса нила після програшу в Кубку?

Треба ще й Реалу спуститись на землю. Один плюс - Жозе супермотиватор і знає як це робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, та ладно. Не треба перебільшувати.

Я думаю, що сказані слова Моуріньйо і його гравців після матчу набагато більш стидно читати, як оці симуляції.

Коли виграли в Кубку, то вони королі. Програли - ниють.

Барса нила після програшу в Кубку?

Треба ще й Реалу спуститись на землю. Один плюс - Жозе супермотиватор і знає як це робити.

Як Реал 5-0 програв Барсі то він не нив! А тут по дєлу, до вилучення була рівна гра!

Барса не нила після програшу бо програла чесно і Реал за вуха ніхто не витягував! Хоч раз судьї проти Барселони були, я тоді побачив би їхні коменти після матчу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...