Перейти до змісту

Ліга Чемпіонів сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

Шахтар - багато цирку і валяння на траві.

Арсенал - неймовірна команда і я ще раз в цьому переконався.

Хоч Шахтар і переміг, але я б краще подивився як Арсенал наклєпав би ще десь голів з 5-6 в помаранчеві ворота - на це було б цікавіше дивитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Були б Сеск,Шава результат був би зовсім інший...

а так красавци!але всерівно не треба трандіти наперед що 100% що виграють....могло б і бути "Мордой об газон 2"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні гарно викладались , грали до кінця , як наслідок - заслужена перемога. Дуже цікава гра, побільше б таких ігор. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ШД дуже великі проблеми в обороні, особливо це видно на фоні такої команди як Арсенал - м'яч вибити не можуть, якщо м'яч в ногах гравців ШД - дуже довго тягнуть час, не знають як поступити. Ці всі помилки "дитячі", з-за браку техніки.

Арсенал "давив" добре, хоча після 80 хв. і вони підсіли. Луческу вгадав з замінами - Коста і Тейшейра, за що йому окремий респект. В даному плані він переграв Венгера. П'ятов - кращий гравець ШД у цьому матчі, це ж скільки він "потягнув" м'ячів, аж страшно стає...

Брага виграла в Партизана 0:1, і в Донецьку може бути матч з Брагою не дуже легкий.

Матч мені сподобався. Рахунок я практично вгадав - різниця становила один м'яч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пятов герой матчу, якби не він результат був би зовсім іншим. А загалом ДШ молодці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крутий матч відганяли. Ноги болітимуть мабуть довго :) Не розумію чого Коста не вийшов у старті.

Професора так і не показали чи то мені почулось що його об'являла диктор стадіону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер треба не повторяти помилок з португальцями.... Шахтар-Бенфіка 1-2 , Шахтар-Спортінг 0-1,Динамо-Порту 1-2

і тоді теж спочатку були виїзні перемоги у наших(окрім Спортінгу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Донецьку може бути матч з Брагою не дуже легкий.

А нам не треба до цього доводити. Хватить, шоб Брага Арсеналу в слідуючому турі влетіла, а ми з Партизаном хоча б в нічию зіграли.

Шахтар молодці! Слово своє стримали! Срна красавчик, Пятов теж, Жадсон сподобався, Едуардо класно зіграв. Всі молодці! Вітаю вболівальників з перемогою, а всім хто там ляпає про "арсенал форевер" :0148:

З.І. Рахунок я все ж знову вгадав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

классний заголовок на ру.уефа.ком

Лондон сильнее Москвы, слабее Донецка :smile-zachot:

Віктор Фёдаравіч порешав, потому що конкретний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А гол все таки на Чегринського записали.Захист в Шахти якийсь перепуганий,ніякої зібраності,кідаються всі на одного.Один Пятов спокіно все ловив.А косили вже в кінці-тьху стидоба!Добре дивились пацикі крім кінцівки матчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А гол все таки на Чегринського записали.

А записали після перерви. Ми з хлопцями сміялись, що Ахметов в перерві матчу порішав це...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все правильно, хлопці - і трохи він на педіка смахує, і симулянт, але, блін, який талант...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдаааа....Крістіна ще та))) Так як сказав вчора коментатор в пізню годину "За це його люблять і не люблять" Люблять вболівальники реала а не люблять вболівальники Мілану))) як на мене дибільна фраза

А як вам така lolка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись( не пам"ятаю який матч) за схоже убожество зненавидів Рівалдо

post-1137-084191700 1288872218_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись( не пам"ятаю який матч) за схоже убожество зненавидів Рівалдо

http://www.youtube.com/watch?v=UgfRCa71Kmw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ви не забули, що сьогодні

Партизан Б - Шахтар Д

Трансляція на ТРК Україна о 21:45.

0:3 або 1:4

Нам потрібна перемога)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...