Перейти до змісту

Ліга Чемпіонів сезону 2010/2011


Smith

Рекомендовані повідомлення

Такое чувство, что трансляция идёт 16:9, а для нас переводят в 4:3, при этом срезая картинку по бокам. Хорошо заметно по центральной камере. Многих моментов не видно. Подкумаривает, блин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 347
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

нет, кроты должны проигрывать!

Аби шо-небудь написати?

З.І. Рахунок поки такий як я й казав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахтар - по рахунку молодці, по грі - ні! Не було якісної гри. Це не ШД сильний, а Партизан слабкий. Це об'єктивно. В 1/8 ЛЧ команди будуть покрепше, і такої гри не простять.

Бразильці якісь жадібні - ні пасу не дати, не пробити. Особливо у 1 таймі. А Віценець з Рацом що учудили в штрафній Партизана? Н*х ті перепасовки - бий, с.ка, сходу. Я, чесно кажучи, ШД сьогодні не впізнав.

Я думав, що будуть комбінації з поправкою на "важке" поле. Тримання м'яча в центрі поля, а ніфіга - г.внофутбол в 1 таймі. На класі виїхали проти нікакущого Партизана.

Ще раз кажу - якість гри ШД неприємно вразила.

Подивимось, що в четвер ще один "гранд" покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивимось, що в четвер ще один "гранд" покаже.

З такою грою, яку останнім часом показує цей "гранд" нам потрібно запасатись не пивом, а валідолом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінцівка матчу Аякс 0-4 Реал.

При такому рахунку такий концерт влаштовувати? Дибіли...

http://www.youtube.com/watch?v=3AnhWyunhjw&feature=player_embedded#!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивимось, що в четвер ще один "гранд" покаже.

Тільки шо подивився і був неприємно здивований. ДК грає дійсно в четвер...але аж 2 грудня :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки шо подивився і був неприємно здивований. ДК грає дійсно в четвер...але аж 2 грудня :(

От блін, я теж щось подумав, що в цей четвер грають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кінцівка матчу Аякс 0-4 Реал.

При такому рахунку такий концерт влаштовувати? Дибіли...

Щоб сачконути на останній тур в групі. Перше місце забезпечено, то можна лишній раз перепочити не парячись що тренер може поставити на гру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб сачконути на останній тур в групі. Перше місце забезпечено, то можна лишній раз перепочити не парячись що тренер може поставити на гру

Тільки в них нічого не вийшло)

Рамоса и Алонсо накажут за «удаления»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дивився матч Глазго Рейнджерс - Ман.Юн. Дуже сподобались обидві команди: Глазго - своєю обороною та організованістю, а Ман.Юн. - видно, що команда набирає ходу, САФ добре перетасував склад, Нані - мотор команди, Руні нарешті забив. І взагалі, грали дві британські команди, була боротьба чисто чоловіча, дуже мало жовтих карток. Мені матч сподобався.

«Манчестер Юнайтед» повторил достижение «Ювентуса» по количеству «сухих» матчей

«Манчестер Юнайтед» в 5-м туре групповой стадии Лиги чемпионов обыграл «Рейнджерс» (1:0). Таким образом, команда Алекса Фергюсона не пропустили в пяти матчах турнира ни одного мяча. Английский клуб одержал три победы со счетом 1:0, один раз выиграл 3:0 и сыграл вничью 0:0. Манкунианцы повторили достижение «Ювентуса», который в сезоне-2004/05 также не пропускал в пяти первых играх турнира, сообщает Infostrada. Посмотреть статистику «Манчестер Юнайтед» можно здесь.

Sports.ru
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коварный замысел Моуриньо. Версия голландских телевизионщиков

В пятом раунде группового раунда Лиги чемпионов мадридский "Реал" на выезде разгромил амстердамский "Аякс", который, напомним, не пустил наше "Динамо" в ЛЧ. В Голландии подопечные Жозе Моуриньо забили четыре безответных мяча.

Когда игра по-сути уже была сделана и победа "сливочных" не вызывала сомнений, неожиданно два похожих удаления заработали хавбек гостей Хаби Алонсо и защитник Серхио Рамос, которые столкнулись с трудностями при введении мяча в игру. Теперь оба ключевых игрока пропустят заключительный поединок против французского "Осера", который при любом исходе не повлияет на первое итоговое место "Реала" в группе G. УЕФА уже пообещало провести расследование, связанное с удалением футболистов. В свою очередь голландские телевизионщики "подсмотрели" некоторые моменты, предшествовавшие нашумевшим событиям.

http://www.youtube.com/watch?v=62Eoj8zBadw&feature=player_embedded

UA-Футбол
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так люблять Мессі в Греції :)

http://www.youtube.com/watch?v=JJEGM35GIdQ&feature=player_embedded

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не забуваємо, що сьогодні в 21:45 на ТРК "Україна"

Шахтар Д : Брага

Думаю буде 3:1 або 3:0!

Було б класно зайняти 1 місце і вийти на Копенгаген в 1/8. Але про це потім...зараз головне перемогти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шахтар спокійно вийде з групи з першого місця.Сьогодні виграють 2:0 або 2:1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, хлопці, з-за такого "шапкозакідатєльского" настрою команди і програють. Бразі треба вигравати по любому, бо невідомо як закінчиться матч Арсенал-Партизан. Тому португали і будуть рвати попу, що б потім не рвати на собі волосся... на попі.

Тому, я вважаю, що португали будуть серйозно налаштовані на гру і не така легка буду перемога ШД. Мій прогноз - перемога ШД в 2 м'ячі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби не останні 10 хв. то взагалі не було чого дивитись. Вітаємо ДШ з перемогою та першим місцем в групі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахунок я вгадав. І по самій грі вгадав - португали стояли на смерть, і легкою перемога ШД не була. Бразильці ШД просто задовбали - затягують гру з м'ячем, перетримують м'яча, не бачать партнерів, тягнуть на себе ковдру". Не можна так грати - це футбол, а не теніс. Це командна гра. Молодець Чигринський - досить надійно зіграв в захисті, Степаненко багато зробив чорнової роботи, Рац "лажав", але гол і гольовий пас усе нівелюють.

Вітаю ШД з виходом до наступного раунду ЛЧ з 1 місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...