Перейти до змісту

Послуги спостереження


vladmik

Рекомендовані повідомлення

Владимир

Луцьк / ПОСЛУГИ / Послуги - інше

Пропонуються послуги:

встановлення факту подружньої зради, перевірка достовірності даних підприємства, перевірка сімейного стану, надання допомоги батькам в спостереженні за важкими підлітками, збір інформації про особу, приховане зовнішнє спостереження,сприяння адвокатам по кримінальних і цивільних справах,перевірка достовірності страхових випадків,

перевірка ділових партнерів,

перевірка кандидатів при прийомі на роботу, спосіб життя, зв'язків в держструктурах і конкуруючих фірмах, попереднього місця роботи, причини звільнення, спостереження за співробітниками з метою запобігання/виявлення шахрайства, розкрадань, розтрати, перевірка «чистоти» передпродажного об'єкту нерухомості або автотранспорту, консультації з питань безпеки підприємства та особистої безпеки,

-конкурентна розвідка тощо.

Контакти 0501894018

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- При современном развитии печатного дела на Западе напечатать советский паспорт - это такой пустяк, что об этом смешно говорить … (Бендер)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, на Украине уже выдают лицензии частного детектива?

я думаю - там жодних ліцензій... Але є вміння та навички цим займатися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю - там жодних ліцензій... Але є вміння та навички цим займатися...

це ще добре, якщо навички та вміння є, бо я щось підозрюю...

Можем запропонувати автору тестове завдання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Як правило  таким  займаються бувші мусора  силовикі. З усіми витікаючими. Тобто якщо ваше чадо десь переступить закон... ну ви розумієте, кому будете довжні і скільки.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посягання на особисте життя це ЗЛОЧИН......і ці хто цим займається ....ЗЛОЧИНЦІ.....долой топік з порталу!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посягання на особисте життя це ЗЛОЧИН......і ці хто цим займається ....ЗЛОЧИНЦІ.....долой топік з порталу!!!!!!!!!!!!

боїшся :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Витяг з правил:

3.1. Заборонено розміщення оголошень, які суперечать законодавству України.

Якщо ж дійсно ця діяльність протизаконна, оголошення має бути видалене. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немного прогуглите сабж, уж достаточно свободно себя рекламируют в этих ваших интернетах разные детективные агентства, да и перечень услуг практически копируется от ресурса к ресурсу, поэтому не думаю, что будет целесообразно удалять топикстартер. Авось кому то и пригодится этот телефончик. Лично я ни от кого не прячусь, никаких долгов не имею, и моя совесть чиста как река Припять, в пределах Чернобыльской зоны, поэтому никакие агентства мне не страшны : ) а вот кому то, возможно, и пригодятся услуги детективов, кто то до сих пор не может модемы забрать, или деньги обратно вернуть, у кого то собачка любимая пропала, кто то вообще потерял в этой жизнь страх, честь и совесть, нужно помогать ближнему в его поисках, и воздастся вам по заслугам вашим… Аминь )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...