Перейти до змісту

Хто вам заважає вільно спілкуватися на Борді?


Zeuss

  

174 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь

ну чого ж, у нього своє коло шанувальників, додай-додай, хай хван-клуб порєзвиться

тоді ще й тролів всіх добавити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как точно сказано:

72434be9872022c759c97a6446ed14dc.jpg

лично я люблю хороший спор, когда разные точки зрения по своему правильные тогда люблю поспорить (о чем говорят предупреждения слева :) )

а борда вообще очень даже в порядке, совсем не замусорена флеймом, спам почти немедленно трется, купи\продай все по-правилам, так что работу свою модерация знает, хотя иногда методы работы очень даже "гестаповские" :smile3: , если че тихонько убрали - некто нечего не видел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередження бачиш тільки ти сам.

А ви не думали, що ви самі собі заважаєте спілкуватись, звертаючи увагу на всіляку фігню, намагаючись вчити життю інших, ведучись на відвертий і не дуже тролінг та ниючи про якісь там права (хтось ще не читав підпис Торіка?)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, Yarchik, Vanus, Zeuss, Zheny@ мені ну зовсім не заважають спілкуватися на форумі. тьху-тьху-тьху :)

А от деякі люди в список не попали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так називай.

Страна далжна знать сваїх гєроєв в ліцо!

а типу не ясно :D

Di

Tolik_lt

mix_forever

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слово "наглий тиран" в голосувалці не підходить, краще було б "нагле хамло", тут Di отримав би перше місце. За мати і муть в ПП всі інші вже забанені навіки, а в нього імунітет.

забув додати, всі інші сурові челябінскі модератори, банять і наказують по ділу. Самий мєга-суровий Shurik, але десь пропав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever мені нічого поганого не зробив, просто не подобається його манера висловлювання. Але на звання наглий тіран щось навіть ті, хто лідирують, не тянуть. Чи то, може, я звикла до них :).

А взагалі якось негарно отак обговорювати людей. В очі, маюуть, ніхто б цього і не сказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті, топікстартєр, замєтьтє, як правильно ми ввели в голосувалку СанСета- у нього досить пристойний результат:)

Таля, гарно-гарно, прикольна тема:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...якось негарно отак обговорювати людей. В очі, маюуть, ніхто б цього і не сказав.

якби прийшлось в очі говорити, то і вони б по другому "співали". Якщо організувати бордовку з явкою у 100%, і залишити стиль спілкування той, що і на борді, то у багатьох були б "сині очі та рідкі зуби". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби прийшлось в очі говорити, то і вони б по другому "співали". Якщо організувати бордовку з явкою у 100%, і залишити стиль спілкування той, що і на борді, то у багатьох були б "сині очі та рідкі зуби". :)

посміялась :)

кстаті, топікстартєр, замєтьтє, як правильно ми ввели в голосувалку СанСета- у нього досить пристойний результат:)

Думаєш, що обжене тебе? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстаті, топікстартєр, замєтьтє, як правильно ми ввели в голосувалку СанСета- у нього досить пристойний результат:)

Думаєш, що обжене тебе? :)

думаю, нє.

надіюсь, ти проголосувала за мене, мила;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, так :)

Але, якщо чесно, то вже не зі зла.

Я взагалі так давно не сміялась, як з цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

интересно, кому я еще мешаю общаться на борде кроме себя самого? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, як не соромно штучно завишать свій рєйтінг!

я лічьно сєбє мєдальку уже повесіл, под аватаркой, за пєрвоє мєсто. Ви нє протів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, як не соромно штучно завишать свій рєйтінг!

я лічьно сєбє мєдальку уже повесіл, под аватаркой, за пєрвоє мєсто. Ви нє протів?

яку?

перше хамло форуму :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж гадки не маю кому вже насолив Шкодер.) Хіба, мо, комусь посратись охота, а він не ведеться. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, як не соромно штучно завишать свій рєйтінг!

я лічьно сєбє мєдальку уже повесіл, под аватаркой, за пєрвоє мєсто. Ви нє протів?

яку?

перше хамло форуму :D

нє ваше дєло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, як не соромно штучно завишать свій рєйтінг!

я лічьно сєбє мєдальку уже повесіл, под аватаркой, за пєрвоє мєсто. Ви нє протів?

да, патриархи они такие.. лопочут что-то не по-нашему, а потом лаврыпианины пропадают :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...