Перейти до змісту

від націоналіста до скінхеда


solnishko

Рекомендовані повідомлення

Народ, дістали! Ці гнилі пости про євреїв, москалів, всі нам заважають розвиватися, становлюватися як нації і прочій пурген..Напрошується аналогія про поганого танцора, ви не знаходите? От що людину спонукає у всіх своїх (і не тільки) бідах винити когось? В даному випадку інші національності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що людину спонукає у всіх своїх (і не тільки) бідах винити когось? В даному випадку інші національності

Москалі і жиди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось не помітив то форум давно не розвиваєтся

по суті розвиваєтся тільки куплю продам

закономірний фінал форуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто є певний контингент що віписується у певних темах. Якщо людина не цікавиться суспільними темами то і коментарів відповідно від неї немає. якправило в кожній темі є свої "старожили" що складають основну масу дописувачів. :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, дістали! Ці гнилі пости про євреїв, москалів, всі нам заважають розвиватися, становлюватися як нації і прочій пурген..Напрошується аналогія про поганого танцора, ви не знаходите? От що людину спонукає у всіх своїх (і не тільки) бідах винити когось? В даному випадку інші національності

Ну ти так не скажи, ось ромаха(якого забанили верховні сіоністи форуму), ванус дуже успішні люди, які досяги свого успіху своїми руками тяжко працюючи, просто вся різниця між людьми полягає в тому, що одні володіють інформацією, а інші ні(Черчель), і на базі цього виникає світогляд людини.

Самі забазпечені ті - про яких ніхто, нічого не знає. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Anubius

Та ні...От ви прагнете в Європу, Німеччина - успішна європейська держава, з ефективною економічною політикою та прогресивною економікою. Все гуд, все клас. От тільки чомусь забули ви якось, що саме ця держава розв"язала 2 світові війни і влаштувала геноцид. Чому ніхто не кричить фашисти? покидьки? зажерті бюргери? Бо не лізуть до нас? То всьому свій час (якщо слідувати вашій логіці), рано чи пізно сфера їх інтересів розшириться..А на рахунок світогляду, тут так, тут різний таки, одні звинувачують, а інші просто працюють))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Anubius

Та ні...От ви прагнете в Європу, Німеччина - успішна європейська держава, з ефективною економічною політикою та прогресивною економікою. Все гуд, все клас. От тільки чомусь забули ви якось, що саме ця держава розв"язала 2 світові війни і влаштувала геноцид. Чому ніхто не кричить фашисти? покидьки? зажерті бюргери? Бо не лізуть до нас? То всьому свій час (якщо слідувати вашій логіці), рано чи пізно сфера їх інтересів розшириться..А на рахунок світогляду, тут так, тут різний таки, одні звинувачують, а інші просто працюють))

Та ні сонечко, я не прагну в європу, а ні в Німеччину, я просто хочу ПОРЯДКУ в ції країні, щоб я міг спокійно за годину(як в Грузії) зареєструвати документи на свій житловий будинок без відкатів і хабарів, а поки євреї будуть красти і іншим показувати що так можна і нічого за це не буде (тільки поділись де треба), доти в ції країні і буде керований ХАОС який руйнує любу мораль суспільства.

Ті, що на верху, своїми діями показують приклад для інших людеї. - Риба гниє з голови народна мудрість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anubius, мені так чіста інтірєсна, а хто верховні сіоністи форуму?

а ты разве не знал? это ж я, Tolik_It, serega и Di :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а поки євреї будуть красти і іншим показувати що так можна і нічого за це не буде (тільки поділись де треба), доти в ції країні і буде керований ХАОС який руйнує любу мораль суспільства.

а то я думаю, в мене он хабаря вимагав прапорщик Поліщук, а він жеж оказується сцуко жид!!!11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты разве не знал? это ж я, Tolik_It, serega и Di :smile3:

Вот оно чьо... вот оно как...

Max, ти від головної мети прєбиванія на форумі не відходь. Ми вже якось звикли до образу мегоТроля. А образ діда-повітуна тобі не підходить. Брось ето занятіє. :smile3:

а то я думаю, в мене он хабаря вимагав прапорщик Поліщук, а він жеж оказується сцуко жид!!!11

Нє... нє... ти не зрозумів. То його навчили підлі жиди і він тепер маріонєтка ф пагонах! Він не винний, то всьо, *ука, проіски масонів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті, що на верху, своїми діями показують приклад для інших людеї.

Народ завжди має ту владу, на яку заслуговує

Тема відкрита не у політиці, вже багато було сказано і повторюється з циклічністю, якій би і Сизіф позаздрив. Таке враження складається, що теми типу: "Євреї п"ють кров своїх дітей", чи " Москалі гвалтують українців на Таїті" викликають душевний екстаз у деяких особистостей...Не важливо, хто людина за національністю, якщо людина гівно, то вона такою буде і з марсіанським громадянством

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто є певний контингент що віписується у певних темах. Якщо людина не цікавиться суспільними темами то і коментарів відповідно від неї немає. якправило в кожній темі є свої "старожили" що складають основну масу дописувачів. :sq_ye:

Моїх коментарів у "Політиці" майже не має, але це не означає, що мене не цікавить політика, суспільство і т.д. Перечитую майже всі теми, а не відписую, тому що є певний контингент, з яким неможливо вести цивілізовану дискусію. Якщо твоя думка хоч на один градус розходиться з їхньою, то ти автоматично перетворюєшся на ворога: на "щирого українця", на москаля чи жида, троля і т.д. Вони навіть не здогадуються що правда не в крайнощах, а десь посередині. Тому намагаюсь не забувати старе англійське прислів'я: джентельмени не розмовляють про політику і релігію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ненавижу расистов и нигеров. :g05:

В общем все решено-во всем виноваты евреи ,а в остальном москали.Зачем ломать эту традицию...как то на поляков и турков переходить не охота.Да и как то симметрично кого :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мона я выскажусь?

спасибо.

так вот... ЗА-Е-БА-ЛИ!

Антисемиты, националисты, бендеровцы, москали и т.п. и т.п.

Люди, я понимаю шо клава все стерпит, но имейте совесть (ну хоть крапаль) и чутка уважения к тем, кто будет читать вашу бредятину. Ромахи, Анубисы, Максы и прочие - я чрезвычайно рад, что большинство не такое как вы. я вас банил, баню и буду банить, ибо все ваши посты пронизаны одним - ненавистью... к кому? да похер к кому. таким как вы нужно кого-то ненавидеть - евреев, москалей, админов, модераторов, богачей и пр. вы иначе не можете. люди, уймитесь уже наконец-то. это интернет! Хотите что-то кому-то доказать? вперед! на барикады! в парламент и пр.! меняйте что-то, но хватит уже скулить и жаловатся во всех темах подряд.

повторюсь, хоть и матом - заебало.

Итог - шас проведу репресии против тех кто отписался здесь и в схожих темах. хоть на неделю-две избавлю форум от того дерьма, которое вы сюда изливаете ежедневно.

Удачи.

Тема закрыта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...