Перейти до змісту

Жінки завжди все ускладнюють!


Zheny@

Жінки все ускладнюють!  

88 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Почитав тут усе і згадалось:

Курсы повышения квалификации для мужчин

ТЕМА 1. КАК ПРИГОТОВИТЬ КУБИКИ ЛЬДА. Шаг за шагом, презентация слайдов.

ТЕМА 2. РУЛОHЫ ТУАЛЕТHОЙ БУМАГИ: РАСТУТ ЛИ ОHИ HА ДЕРЖАТЕЛЯХ? Обсуждения в форме круглого стола.

ТЕМА 3. КАК ХОДИТЬ В ТУАЛЕТ ПО МАЛОМУ, ИСПОЛЬЗУЯ ТЕХHИКУ ПОДЪЕМА СИДЕНЬЯ УHИТАЗА И ИЗБЕГАЯ ПОПАДАHИЙ HА ПОЛ И СТЕHЫ. Групповая практика

ТЕМА 4. ФУHДАМЕHТАЛЬHЫЕ РАЗЛИЧИЯ МЕЖДУ КОРЗИHОЙ ДЛЯ БЕЛЬЯ И ПОЛОМ. Диаграммы и разъяснительные рисунки.

ТЕМА 5. ПОСУДА ПОСЛЕ ЕДЫ: МОЖЕТ ЛИ ОHА ЛЕВИТИРОВАТЬ И САМОСТОЯТЕЛЬНО ТЕЛЕПОРТИРОВАТЬСЯ В КУХОHHУЮ РАКОВИHУ. Видеоуроки

ТЕМА 6. ОБУЧЕHИЕ ЭФФЕКТИВHОМУ ПОИСКУ ВЕЩЕЙ - АЛЬТЕРНАТИВА ПЕРЕВОРАЧИВАHИЯ ВСЕГО ДОМА ВВЕРХ ДHОМ МАТЕРЯСЬ. Открытый форум.

ТЕМА 7. ЗДОРОВЬЕ: ДАРЕHИЕ ЕЙ ЦВЕТОВ HЕ ВРЕДИТ ВАШЕМУ ЗДОРОВЬЮ! Рисунки и аудио материалы

ТЕМА 8. ВОЗМОЖHО ЛИ СИДЕТЬ СПОКОЙHО HА СВОЕМ МЕСТЕ В ТО ВРЕМЯ, КАК ОHА ПАРКУЕТСЯ? Тренажеры и симуляторы. Гипноз. Приковывание наручниками.

ТЕМА 9. КАК БЫТЬ ИДЕАЛЬHЫМ СПУТHИКОМ ВО ВРЕМЯ ПОХОДОВ ПО МАГАЗИHАМ! Техники и упражнения по расслаблению, медитации и правильному дыханию.

ТЕМА 10. КАК HЕ ЗАБЫВАТЬ ЗВОHИТЬ, КОГДА ВЫ "ЗАДЕРЖИВАЕТЕСЬ НА СОВЕЩАНИИ". Шоковая терапия.

ТЕМА 11. КАК ЗАДЕРЖАТЬСЯ НА СОВЕЩАНИЕ БЕЗ РИСКА ДЛЯ ЖИЗНИ.

Техники "Смотреть в глаза, я сказала!", "Как самостоятельно обнаружить и уничтожить следы губной помады, волос и духов", "Как не проболтаться во сне", "Как не назвать другим именем". Комплект-шпаргалка правдоподобных вариантов совещаний В ПОДАРОК!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якби сам чоловік встав із-за столу і взяв собі хліба, а дружині сказав би: "годі вже бігати стіл накривати,хліб нарізати,посуд збирати, мити... відпочинь, ти ж також втомилася за день". то тоді б жінка подумала - який у мене хороший чоловік, як він про мене турбується. і ніхто нікому життя б не ускладнював, а навпаки.

а як такий варіант?:

на кухні у шкафчику відкрутився шуруп і відвалюються дверцята. жінка каже:дверцята відвалюються,чоловік думає : ну, млін, знову вона все ускладнює.

а жінка що? жінка ж нічого, просто дверцята відвалились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не казав про ускладнення життя, говорилося про ситуації.

І ніхто конкретний не мався на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мужики часто повторяют - женская логика то, женская логика се. Подразумевая под этим,что настоящая логика и вообще мышление есть только у мужчин,а у женщин - так, инстинкты,чувства, более ничего.

Пример из жизни. Понадобилось взвесить кота. Потому что он разъелся, его надо принудительно худеть, а значит, требуется следить за весом животного.

Как взвесить кота? Да очень просто, решил я. Потому что у меня - высшее техническое образование плюс IQ, который зашкаливает даже за IQ Шэрон Стоун.

Берется безмен. Берется хозяйственная сумка с ручками. Взвешивается.Берется кот и сажается в сумку. Теперь осталось взвесить кота в сумке и

вычесть вес сумки. Черта с два! В момент поднятия сумки кот оттуда выпрыгивает и уносится в голубую даль коридора, непрерывно матерясь.

Но у меня же IQ! Берется спортивная сумка с молнией. Взвешивается. Туда запихивается кот. Примерно полчаса запихивается. Потому что пузырек с перекисью водорода закончился и приходится прижигать раны зеленкой. Наконец молния закрывается, невзирая на протесты кота. Взвешивается. Кот

дико бьется в сумке, поэтому его вес фиксируется от минус пяти до плюс сорока. Так не годится!

Но у меня же IQ! В доме есть и другие весы - напольные электронные! На них ставится сумка с бьющимся котом. Потому что вверх-вниз ему попрыгать на весах уже не удастся! И правильно, не удается, поэтому кот прыгает вбок и сумка все время падает с весов. Вес зафиксирован между двадцатью и восемьюдесятью килограммами. Правда, восемьдесят - это вроде мой вес, потому что удерживая сумку я случайно встал на весы.

Но у меня же IQ! Решено, что в условиях свободного обитания кот перестанет материться и метаться. Кот достается из сумки, ему скармливается что-то вкусное и кот просто ставится на электронные весы. Без сумки. Но без сумки коту неинтересно. Поэтому как только я отпускаю руки - кот исчезает в голубой дали коридора, все так же высказав обо мне все, что думает. Вес кота - 0 килограммов 0 граммов. Полегчал, бедолага.

В этот момент из магазина вернулась жена. Послушала мой горестный рассказ. Встала на электронные весы, записала данные. Взяла на руки кота, встала на весы с ним. Из общего веса вычла свой. Получила точный вес кота. Кот был доволен и мурлыкал. Вес был определен совершенно точно.

Какой вывод из этой немудреной истории? Простой. Мужская логика - она лучше. Потому что мужчины любят сами себе создавать трудности, а значит,

закаляют таким образом волю.

Алекс Экслер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встала на электронные весы, записала данные. Взяла на руки кота, встала на весы с ним. Из общего веса вычла свой. Получила точный вес кота. Кот был доволен и мурлыкал. Вес был определен совершенно точно.

Алекс Экслер

стразу видно что мужик писал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, власне судження про сабж, виникло не через побутові негаразди, чи сімейні якісь чвари. Це сукупне враження про спілкування із різними людьми. На роботі, на вулиці, із деяким рідними (близькими людьми).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, так і я ж не про конкретну ситуацію. я так, загалом....

просто так категорично стверджувати про жінок можуть тільки чоловіки.

наприклад мені ніколи б в голову не прийшла думка про те, що я погана господиня і жінка, бо не подала своєму чоловіку хліба, чи там ще щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.........

Какой вывод из этой немудреной истории? Простой. Мужская логика - она лучше. Потому что мужчины любят сами себе создавать трудности, а значит,

закаляют таким образом волю.

Алекс Экслер

:D :D :D :D :D

Згідна на всі 100!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, так і я ж не про конкретну ситуацію. я так, загалом....

просто так категорично стверджувати про жінок можуть тільки чоловіки.

наприклад мені ніколи б в голову не прийшла думка про те, що я погана господиня і жінка, бо не подала своєму чоловіку хліба, чи там ще щось.

Чоловіки по своїй суті категоричні. Я й не сказав, що чоловік не в змозі взяти хліба, просто попросив, і це нічого іншого, окрім того, що потрібен хліб не означає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей спір ніколи не закінчиться переконанням одної сторони іншої.

Щось типу: що було раніше - яйце чи курка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бла-бла-бла...

мужики все зате спрощують:

-(кум)кума, привєт, у мене до тебе 3 питання;

-(кума) в по*у не дам;

-(кум) тоді два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, ускладнюєм-ускладнюєм :_02: Вам же скучно було б з нами простими :_02:

Насправді, всього лиш мислимо по-різному. Ми фреймами, чоловіки прямолінійно. Мене воно не мучить. А дятли є в обох станах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чого просто не сказать: іди візьми сам в хлєбніці, а він встав і взяв..... сіли поїли, поцілувались і ВСІ ЩАСЛИВІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже часто саме чоловіки змушують нас все ускладнювати. Часто для того, щоб щось добитися треба такої "павутини" наплести... А хотілося б посто сказати - Купи те колечко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-(кум)кума, привєт, у мене до тебе 3 питання;

-(кума) в по*у не дам;

-(кум) тоді два.

-(кума) в рот не візьму

-(кум) тоді одне

-(кума)яке ще?

-(кум)нафіга ти мені така здалась

А хотілося б посто сказати - Купи те колечко!

в ніс. і ланц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну нічого собі!?! Готуй вам їсти,стірай, прибирай, глядь, рожай вам дітей, виховуй, нянчи, шей оказується ми вам мужикам робимо життя нестерпним! От безсовісні!

Пропоную дівчатам схему: вийти заміж, родити дитинку, розвестися з чоловіком своїм, а далі дівчинка на дівчинці одружуватися, шоб біднесеньким нещасненьким мужчинам не %бати мОзги. ггг :0016:

Чергове підтвердження, що дійсно ускладнюєте!

Уявляєш скільки клопоту з розводом і поділом майна, не кажучи про моральний аспект :_36:

З.І. Рожать можна і без законного чоловіка ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергове підтвердження, що дійсно ускладнюєте!

Уявляєш скільки клопоту з розводом і поділом майна, не кажучи про моральний аспект :_36:

З.І. Рожать можна і без законного чоловіка ;)

можна! але, як жінка знову все ускладнюю: а як же повна сім я? як сумісне виховання дітей і таке інше..?

Жінка сідає їсти, вибирає кращі кусочки та залишає їх дітям - ускладнює..

Чоловік сів, з їв все, що попало під руку - просто. Коли я на це звертаю увагу, чоловік каже, що я йому їжу жалію! і не докажеш, що для мене діти - основне, мені хочеться дати їм найкрще і це нормально.

Думаю жінки мене зрозуміють, що я маю на увазі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жінка сідає їсти, вибирає кращі кусочки та залишає їх дітям - ускладнює..

Чоловік сів, з їв все, що попало під руку - просто. Коли я на це звертаю увагу, чоловік каже, що я йому їжу жалію! і не докажеш, що для мене діти - основне, мені хочеться дати їм найкрще і це нормально.

Думаю жінки мене зрозуміють, що я маю на увазі :rolleyes:

Наприклад, в моїй сім'ї, шановна nataliya, було якраз все зовсім навпаки: мій батько (царство йому небісне) ЗАВЖДИ кращі шматки їжі залишав мені та моїй старшій сестрі. І в моїй сім'ї я вчиняю так само: краще віддаю сину (скоро 13 р.), але так як він в нас один, змушую його поділитись з мамою, що б не було відчуття, що він особливий і просто, що б не був в майбутньому жадібним.

В основному форумчани наводять приклади зі своїх сімей і, відповідно, підгоняють дану тему під себе - а ось в мене так, і тому всі чоловіки/жінки сво...

І серед жінок, і серед чоловіків є і неадеквати (якщо так можна сказати), і люди, які непристосовані до співіснування в сім'ї, або які так чи інакше виховувались у своїх сім'ях, і це, в свою чергу, вплинуло на них в майбутньому, в т.ч., в їхніх новостворених см'ях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергове підтвердження, що дійсно ускладнюєте!

Уявляєш скільки клопоту з розводом і поділом майна, не кажучи про моральний аспект :_36:

З.І. Рожать можна і без законного чоловіка ;)

можна! але, як жінка знову все ускладнюю: а як же повна сім я? як сумісне виховання дітей і таке інше..?

Жінка сідає їсти, вибирає кращі кусочки та залишає їх дітям - ускладнює..

Чоловік сів, з їв все, що попало під руку - просто. Коли я на це звертаю увагу, чоловік каже, що я йому їжу жалію! і не докажеш, що для мене діти - основне, мені хочеться дати їм найкрще і це нормально.

Думаю жінки мене зрозуміють, що я маю на увазі :rolleyes:

тут все з точністю до навпаки - жінка все спростила - всі смачні шматочки забрано, тому нічого іншого не залищається, як їсти те, що залишилось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут все з точністю до навпаки - жінка все спростила - всі смачні шматочки забрано, тому нічого іншого не залищається, як їсти те, що залишилось :)

Серьога, це називається левовий прайд - вожак спочатку з'їдає все найсмачніше і сам наїдається, а потім всі інші члени прайду їдять, що залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут все з точністю до навпаки - жінка все спростила - всі смачні шматочки забрано, тому нічого іншого не залищається, як їсти те, що залишилось :)

Серьога, це називається левовий прайд - вожак спочатку з'їдає все найсмачніше і сам наїдається, а потім всі інші члени прайду їдять, що залишиться.

це називається матріархат - навіть дома тебе обїдають! І хто - власна жінка і діти - як то кажуть:"кто успел - тот и сьел" :rolleyes:

Як би ділили на всіх порівну- було б краще - ну так як в тебе!

P.S. to Smith - ось - давай колись, які подарунки робив дружині ну чи не дружині :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі дуже давно хотів написати:"ЧОМУ ФОРУМЧАНИ ПІДНІМАЮТЬ В ОСНОВНОМУ ЯКІСЬ НЕГАТИВНІ ТЕМИ ЧИ ПОСТІЙНО НА НЕГАТИВ ВСЕ ЗВОДЯТЬ". Про що постійно думаєм - те й маємо - більше позитву!!!

Чому не можна спробувати на жарт все наприклад звести - забрати нагло в чоловіка мясо і все! А якщо він стане бунтувати, сказати:"Коханий, тобі ще вночі "працювати", тому не варто їсти важкого наніч?". Я думаю жоден чоловік не став скандалити, а відразу перейшов до чаю :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна! але, як жінка знову все ускладнюю: а як же повна сім я? як сумісне виховання дітей і таке інше..?

Жінка сідає їсти, вибирає кращі кусочки та залишає їх дітям - ускладнює..

Чоловік сів, з їв все, що попало під руку - просто. Коли я на це звертаю увагу, чоловік каже, що я йому їжу жалію! і не докажеш, що для мене діти - основне, мені хочеться дати їм найкрще і це нормально.

Думаю жінки мене зрозуміють, що я маю на увазі :rolleyes:

В цитаті на яку я написав свій пост чітко було вказано, що чоловік виконує функцію біодонора і усе.

Для цього не потрібно одружуватися, а ви тут вже з педикюром в високі матерії ... (аля стьоб, ага)

Власне для мене, критерій статі не важливий, в тому ракурсі, що мав на увазі топікстартер.

Статеві поділи занадто умовні і надуті, але те, як народ щось намагається довести або ж спростувати викликає посмішку.

Ламайте списи далі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...