Перейти до змісту

В СБУ вже переключились на блогерів


BIKTOP1970

Рекомендовані повідомлення

Українського блогера Олега Шинкаренка викликають до СБУ на співбесіду.

Про це він написав в своєму блозі.

"До мене в кіноклуб прийшли люди, які представилися співробітниками Служби безпеки України", - розповів він.

"Участі в обговоренні картини гості не брали, а після фільму, коли вже всі глядачі розійшлися, один з них (а їх було троє могутніх кремезних хлопців) пред'явив мені своє посвідчення та спитав, чи не можу я завітати до них в СБУ на розмову зі слідчим", - пише Шинкаренко в своєму блозі. 

"Коли я поцікавився, про що саме буде розмова, він сказав, що розмова стосуватиметься записів в моєму ЖЖ, які "оставили неприятный след в душе". У кого саме і які конкретно записи в моєму ЖЖ залишили неприємний слід, вони мені не повідомили, але поцікавилися, чи зможу я прийти до слідчого без повістки", - розповів блогер. 

За його словами, він відмовився приходити без повістки, тому вони записали його адресу та телефон і пообіцяли принести наступного дня, тобто в п'ятницю.

У своєму блозі Шинкаренко останнім часом писав пости про приїзд патріарха Кирила, про Геннадія Кернеса та інших.

Як відомо, раніше СБУ викликало на подібні бесіди журналіста газети "Комерсант" Артема Скоропадського, активісток руху "FEMEN". 

Також працівник СБУ зустрічався з ректором католицького університету у Львові і намагався схили до інформування студентів про відповідальність за протиправну діяльність під час акцій протесту.

оригінал повідомлення: http://www.pravda.co.../07/30/5263576/

І як продовження теми:

Служба безпеки України знайшла з блозі Олега Шинкаренка матеріали, що містили погрози на адресу президента Віктора Януковича. 

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

"У ході проведення оперативно-розшукових заходів СБУ була отримана інформація щодо розміщення на сайті матеріалів, що містили погрози на адресу президента", - зазначається в повідомленні.

"Вжитими заходами встановлено, що їх автором є громадянин України - Шинкаренко Олег Іванович", - заявили в СБУ. 

У відомстві повідомили, що "враховуючи те, що в його діях містились окремі ознаки злочину, передбаченого статтею "погроза або насильство стосовно державного чи громадського діяча" Кримінального кодексу, матеріали документування скеровано за компетенцією до органів прокуратури".

В СБУ зазначають, що саме за дорученням слідчого прокуратури Києва, співробітником служби Шинкаренку було передано відповідне запрошення для бесіди та доставлено його до приміщення прокуратури Києва.    

оригінал повідомлення: http://www.pravda.co.../07/30/5264688/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Країна помаленьку, впевниними кроками, котиться до "Кучмізму", щей руки до форумів дойдуть, а потім, вяла подоба 32-33р.

Як пардоксально: все те, за що боролися люди на майдані руйнується на очах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі дибіли вибрали собі цю банду у владу. Так що тепер залишається насолоджуватися плодами правильного вибору. Ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цих СБУшніків будуть судити як співучасників за те що допустили кримінал до влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цих СБУшніків будуть судити як співучасників за те що допустили кримінал до влади.

СБУ-шники, це тільки собакі, накого скаже "хазаїн" фас, того і будуть шматувати, так що, на них обіди не треба тримати, вони просто роблять свою роботу(яка б огидна вона не була).

Блогера чуть не обвинувачують в замасі на президента, а що ж він буде говорити, коли країна підніметься проти нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цих СБУшніків будуть судити як співучасників за те що допустили кримінал до влади.

СБУ-шники, це тільки собакі, накого скаже "хазаїн" фас, того і будуть шматувати, так що, на них обіди не треба тримати, вони просто роблять свою роботу(яка б огидна вона не була).

Блогера чуть не обвинувачують в замасі на президента, а що ж він буде говорити, коли країна підніметься проти нього?

Я розумію що це інструмент. Але не треба спрощувати, вони все бачили і нічого неробили, вони невиконали своїх прямих обовязків, які випливають з назви служби. Нагадай но мені якийсь протест офіцерів СБУ, які проти злочинців у владі, або хто склав свої повноваження під таким гаслом? Де цей натовп чесних і самоповажних офіцерів? Ти скажеш шо всім кушать хочецця.

Тепер це називаеться Служба Небезпеки України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блогера чуть не обвинувачують в замасі на президента, а що ж він буде говорити, коли країна підніметься проти нього?

здается мне , тебе платят зря. "Тролль за деньги" мог бы быть более грамотным и более трезвомыслящим. Ну про внятные мыслеизложения я молчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цих СБУшніків будуть судити як співучасників за те що допустили кримінал до влади.

СБУ-шники, це тільки собакі, накого скаже "хазаїн" фас, того і будуть шматувати, так що, на них обіди не треба тримати, вони просто роблять свою роботу(яка б огидна вона не була).

Блогера чуть не обвинувачують в замасі на президента, а що ж він буде говорити, коли країна підніметься проти нього?

Я розумію що це інструмент. Але не треба спрощувати, вони все бачили і нічого неробили, вони невиконали своїх прямих обовязків, які випливають з назви служби. Нагадай но мені якийсь протест офіцерів СБУ, які проти злочинців у владі, або хто склав свої повноваження під таким гаслом? Де цей натовп чесних і самоповажних офіцерів? Ти скажеш шо всім кушать хочецця.

Тепер це називаеться Служба Небезпеки України.

СБУ це є частина суспільства, а якщо суспільство мовчить, значить і СБУ мовчить, хоча я вірю, що і там є порядні люди.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Бачиш, тут, ще є друга сторона питання, вона полягає в тому, що дії перзидента-дебіла напряму підтримує половина населеня країни,(такі як Difoto) і на цьому фоні частина СБУ і Якуневичи відчуваєть себе ДУЖЕ вільно в бородьбі з "козлами"(як вони нас називають).

Все сходиться до того, що потрібно робити революцію, поки її можна зробити з малими втратами, а завтра вже буде складніше, ось тоді і проснуться порядні люди в СБУ і в інших органах. Особисто я готовий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки в гілці тупо флуд...

У мене питання - шо курить барєц за справедливість Anubius?

Афігеть які пазнанія. Робити революцію, поки малими втратами, потім буде складніше...

Блогери нікому не цікаві. Почитай статистику. Рівень впливу блогерів на електорат, ну або в твому параноїдальному ключі на "основу революції" менше 4%. Блоги, форум і аналітику читає прогресивна частина, яка, здебільшого, має власну фундаментальну позицію.

Терер щодо вашого тєрпілки Шинкаренка. Весь цей кіпиш ініціювали скоріше за все самі служби в тому числі і за повного сприяння пана Улежика. І це зроблено з метою показати "что такоє харашо, а что такоє плохо". І всі панікери, які почали злостно розносити точково інформацію тільки в цьому сприяють. Ніхто нічого тому Шинкаренку не зробить, але цілі які переслідували всім цим маразмом досягнуті, завдяки вам - ярим борцям за справедливість.

Люди, перш ніж писати відвертий маразм, включайте мозок. А то ця вся істерія вже підтошнює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блогери нікому не цікаві. Почитай статистику. Рівень впливу блогерів на електорат, ну або в твому параноїдальному ключі на "основу революції" менше 4%. Блоги, форум і аналітику читає прогресивна частина, яка, здебільшого, має власну фундаментальну позицію.

1. Питання стоїть не в блогерах, а в принципі.

Прогресивнеа частина - тобто інтелегенти(треба називати речі своїми іменами), завжди в катастрофічнії меншості ;) а революції назрівають в серцях простих людеї.

-----------

2 foxx77 зрозумії, якщо людям байдуже, що відбувається в країні, то ніяке СБУ тут не поможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Питання стоїть не в блогерах, а в принципі.

...

Шарік, ти балбєс!

(с)Матроскін

Тобі тут на пальцях розклали всі твої "принципи" і причини і наслідки і цілі.

Попробуй подумати над написаним, а не виривати фрази з контексту і перестань писати маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anubius, скільки тобі башляють за роботу? Чи просто поставили мету- унічьтожить украінскую государствєнность ізнутрі! ? Шо там, рука Москви нє дрємлєт? Я б таких гандонів-запроданців, як ти, вішав би на ваших березах... ааа, секунду, берези - то москалі, а ті, хто їм служить - зрадники? Так скікі ж тобі, сука, заплатили?

Прогресивнеа частина - тобто інтелегенти

бл%ть, ето точка над й ї !

всьо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блогер каже, що не закликав до вбивства: дай Бог здоров’я Януковичу!

Український блогер, якого викликали правоохоронці для пояснення щодо можливого замаху на президента України, був змушений написати вибачення за можливу образу, хоча стверджує, що не мав на меті нікого образити.

"Чомусь у прокуратурі та СБУ вирішили, що я закликаю до вбивства президента. Хоча я ні в якому разі не закликав. Дай Бог здоров’я нашому президентові Януковичу - нехай живе до ста років. Просто один чи декілька моїх записів у блозі були зроблені у емоційно розлюченому стані, що може трапитися з кожним", - зазначив блогер в інтерв`ю Бі-Бі-Сі.

За словами Шинкаренка, його блог може знайти тільки та людина, яка має його адресу, або цілеспрямовано його розшукує: "У мене було мало читачів. Мій блог не присвячений закликам до вбивства, чи образливим характеристикам будь-кого. Він присвячений переважно мистецтву і літературі".

Блогер заявив, що дії СБУ та прокуратури є втручанням у його приватне життя.

"Я вважаю, що це саме втручання у мій приватний світ. …Я написав у своєму поясненні, що якщо мої слова когось образили, то я прошу не сприймати їх у образливому ключі - я вибачаюся за це і намагатимуся у майбутньому нікого не ображати. Я офіційно як журналіст ніколи би не казав би нічого подібного ні президенту, ні будь-кому взагалі. Але я вважаю, що мій блог - це мій приватний простір. І це все одно, що казати таке на кухні. Я вважаю, що дуже багато громадян України, може, ледь не половина, ще міцніші висловлювання собі дозволяють для себе на кухні".

Служба безпеки України, в свою чергу, відкинула звинувачення опозиції в перевищенні повноважень і в утисках свободи висловлювань в мережі інтернет.

Такі звинувачення пролунали від депутата БЮТ Андрія Шевченка. Він коментував випадок з блоґером.

Речниця Служби безпеки Марина Остапенко сказала Бі-Бі-Сі, що завданням СБУ є попередження можливих злочинів, у тому числі і проти вищих посадових осіб України, і що Служба безпеки разом із прокуратурою виконували свої прямі обов`язки.

Минулого тижня Олег Шинкаренко повідомив, що до нього приходили службовці СБУ, які викликали його на співбесіду і висловлювали невдоволення змістом його дописів про президента Януковича.

Згодом СБУ оприлюднила заяву, в якій мовилося, що у дописах автора містилися, як там сказано, "погрози стосовно державного діяча".

Олег Шинкаренко також повідомляє, що з його інтернетного щоденника невідомо ким були вилучені дописи зі згадками про президента Януковича.

В останніх дописах Олег Шинкаренко публікував статті з критикою української влади та нещодавнього візиту в Україну російського Патріарха Кирила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anubius

Це ти зрозумій шо задача СБУ не реагувати на реакцію людей. Реакція людей це не показник що все погано, або все добре.

Вони мають реагувати на заяви або факти.

Яку тобі треба реакцію людей щоб СБУ допомогла В.Разумовскому

де на відео сам той пес розказує про заказчиків з області і з Киева? Чи це не привід для СБУ розібратись хто у владі цим займається? Вже є все готове, заява, підозрюваний який вже у всьому зізнався, а СБУ все жде реакції народу?

Це як, народ має заставити СБУ підняти сраку і зайнятись своїми обовязками? Тоді нахрен вони потрібні, якщо вже народ буде когось заставляти то все СБУ буде на деревах висіти. Це реакція буде перша і остання.

ПС...

СБУ винне з самого початку, коли начальнику СБУ доповіли, а той закрив на це очі., так все і почалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пиар со стороны блогера чистой воды. Делать больше нечего Службе, как только за каким-то засранцем Шинкаренкой гоняться :)- оперов не хватит на всех. А, признайтесь, контора не в таком авторитете как в 30-е годы того века, вот и идут хамские комменты со стороны, например, Anubius. Будь чуть сдержанней и вежливей- добрый совет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...