Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, Bliksss сказано:

ага, за 100 метрів від мене підключають на "ліпінському полі", бо формально - це Ліпіни а не Луцьк...

 

Цей будинок і мався на увазі і якщо не помиляюсь ще на Яровиці підключають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, Zhеny@ сказал:
  Показать контент

UT.jpg

 

Вже який день мене кормлять обіцянками, що уточнять інфу і передзвонять...

Тим часом, я плачу 125 гривен за 16 мбіт/с =/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Вже який день мене кормлять обіцянками, що уточнять інфу і передзвонять...

от блін, а я розкатав губу - побачив Женін пост і залишив заявку на 1 Гбіт, доведеться до них заїхати...Ну дуже потрібен ще один канал вдома, 100мбіт КС - трохи мало, більше не дають, а тягнути ще одну "сотку" від тогож првайдера не бачу сенсу.

@sanbOK  а ДГ - тільки юридичним особам дає оптику більше 100Мбіт? Бо на сайті я інфи не знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zhеny@ сказано:

В Укртелекома на сайті теж пише про якусь нову оптоволоконну мережу по якій можна 100 Мбіт, 200 Мбіт і навіть 1 Гбіт отримувати, тільки не відомо у яких будинках та мережа вже є...

 

 

Вона уже давно тільки не кругом підключають. 

 

40 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Тим часом, я плачу 125 гривен за 16 мбіт/с =/

 

Який дивний тариф.

 

4 хвилин тому, Bliksss сказано:

@sanbOK  а ДГ - тільки юридичним особам дає оптику більше 100Мбіт? Бо на сайті я інфи не знайшов

 

Я і сам уже їх не бачу бо був тариф 1гб для фіз осіб і тепер його немає.  Передзвони в відділ продажу 780032 уточни.

Мушу попередити не факт, що буде технічна можиливість підключити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sanbOK сказано:

Який дивний тариф.

чому дивний? В мене знайомі біля Луцька платять 150 за тариф до 20Мбіт, хоча 20 там ніколи не бачили, навіть 12 в найкращі часи - це просто диво.

Зараз, хто примудрився взяти в оренду модеми, будуть платити 30 грн. на місяць за користування, здається з 1 грудня )))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bliksss сказано:

чому дивний? В мене знайомі біля Луцька платять 150 за тариф до 20Мбіт, хоча 20 там ніколи не бачили, навіть 12 в найкращі часи - це просто диво.

Зараз, хто примудрився взяти в оренду модеми, будуть платити 30 грн. на місяць за користування, здається з 1 грудня )))) 


це на ДГ чи інший провайдер? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, sanbOK сказано:

це на ДГ чи інший провайдер? 

та  ні, укртелеком, як я зрозумів, така сама ситуація  у 

 

5 годин тому, Ghost_manka сказано:

Тим часом, я плачу 125 гривен за 16 мбіт/с =/

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

та  ні, укртелеком, як я зрозумів, такаа самма ситуація  у 

 

 


якщо є можливіть підключити PON то тікайте від того АДСЛ особливо за містом. ІМХО технологія мертва і підключати зараз її варто якщо уже повна срака і нема куда діватись. Ціна +/- та ж сама тільки за підключення треба заплати в середньому 1К але воно того варте. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ghost_manka

2 хвилин тому, sanbOK сказано:

якщо є можливіть підключити PON то тікайте від того АДСЛ особливо за містом. 

та  це зрозуміло, проблема  не в мене, а в знайомих... PON немає, і ще - рік два не буде, навіть ватафон на телефоні швидше працює ))))

Хоча, їх та швидкість влаштовує,  якби не найпоширеніша хворооба укртелекомівького інету - впав і лежить )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

навіть 12 в найкращі часи

Сталось чудо і зараз тримає на рівні 16. Вся проблема в розташуванні :( От  живу на Лесі Українки, але ніби якась глухомань...
Київстар - підключає лише 3+ поверхові будинки
ВестНет - боїться, що приватна особа буде перепродавати інтернет магазинам знизу
ВОМ недавно з'явились, але на горизонті маячить переїзд, тому я ще сумніваюсь у підписанні договору ( Щось ще чув, що в них можна заключити договір за 600 грн і будь-який момент його розірвати, але ще не уточнював )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

ВестНет - боїться, що приватна особа буде перепродавати інтернет магазинам знизу

 

ну це уже перебор.... тобто якщо тобі треба інтернет вони тобі не підключать в них якась параноя не то ще якась болячка. 

 

54 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

Сталось чудо і зараз тримає на рівні 16. Вся проблема в розташуванні :( От  живу на Лесі Українки, але ніби якась глухомань...

 

Я жив на Кривому Валі і прекрасно тебе розумію 

 

Взагалі враховуючи що це АДСЛ то радій що є більше 10 і він працює. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, sanbOK сказал:

ну це уже перебор.... тобто якщо тобі треба інтернет вони тобі не підключать в них якась параноя не то ще якась болячка.

Ну якщо ДУЖЕ ДУЖЕ натягнути, то виходить непоганий бізнес) Магазин платить 200 грн за 10 мбіт, а над магазином живе хлопак, у якого за 200 грн вже +- 100мбіт, але ж це все дуже легко виявляється...

 

13 минут назад, sanbOK сказал:

 

Взагалі враховуючи що це АДСЛ то радій що є більше 10 і він працює. 

А якщо побачити стан дротів, які просто "є" (Висять як-небудь, жодного захисту і т.), то взагалі починаю вірити в чудо:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sanbOK а що ДГ вже кожному клієнту не видає персональну зовнішню ІР адресу? Бо раніше ІР wan порта в роутері співпадало з ІР який показує сайт(и) для визначення ІР адреси, а тепер дивлюся в роутері пише ІР wan порта 100.64.230.55 (ніби якийсь локальний) а на сайті визначає що мій ІР 195.114.148.226, то що тепер зовнішня ІР спільна на декілька людей чи будинків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Maniko сказано:

@sanbOK а що ДГ вже кожному клієнту не видає персональну зовнішню ІР адресу?

на жаль так,

десь з кінця літа :(

  • Cумний 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Maniko сказано:

@sanbOK а що ДГ вже кожному клієнту не видає персональну зовнішню ІР адресу? Бо раніше ІР wan порта в роутері співпадало з ІР який показує сайт(и) для визначення ІР адреси, а тепер дивлюся в роутері пише ІР wan порта 100.64.230.55 (ніби якийсь локальний) а на сайті визначає що мій ІР 195.114.148.226, то що тепер зовнішня ІР спільна на декілька людей чи будинків?


Для інформації https://www.ripe.net/publications/news/about-ripe-ncc-and-ripe/the-ripe-ncc-has-run-out-of-ipv4-addresses

 

якщо коротко то був розданий останній пул IPv4 і на всіх уже не вистачає. Частина користувачі уже за НАТом, але нічого страшного в цьому немає бо для 99,9% це ролі не грає, а інші 0.01% можуть кутити статичну білу ІР. 

 

можливо з часом зроблять ІРv6 але коли це буле невідомо

Змінено користувачем sanbOK
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 08.12.2019 at 18:08, Voronin10 сказано:

такс,  а що почом там з білим іп?

щось дорогувато... 60грн. міс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.12.2019 at 20:58, Bliksss сказано:

щось дорогувато... 60грн. міс.

 

Той кому він треба то заплатить

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Переселився і вирішив повернутися на ДГ, як в старі добрі модемні часи)

Підключив тривалу вигоду до 100 МБіт/с.

07.01.2020 зняло гроші, то як я зрозумів тариф почав працювати, але швидкість не дає більше 30 Мбіт/с на завантаження і 40 Мбіт/с на віддачу.

 

Попустить чи телефонувати і плакати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Arden сказано:

07.01.2020 зняло гроші, то як я зрозумів тариф почав працювати, але швидкість не дає більше 30 Мбіт/с на завантаження і 40 Мбіт/с на віддачу.

по кабелю чи по ВіФі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zevs_Isver сказал:

по кабелю чи по ВіФі?

 

хороше запитання)

по ВіФі, може на роутері стояти обмеження з коробки? Роутер не настроювали, просто втикнули кабель.

Tenda F3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Arden сказано:

 

хороше запитання)

по ВіФі, може на роутері стояти обмеження з коробки? Роутер не настроювали, просто втикнули кабель.

Tenda F3

може..... :)

так само як в Славута не їде так само швидко як Мерседес 

 

 

підключи ДГ кабель по "компа" і перевір швидкість

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Arden сказано:

Tenda F3

 

мда ...

 

Якщо це багатоповерховий будинок (з арматурою в стінах) і ви сидите на 2.4ггц то більше 40 по вайфаю не буде. Діапазон дуже засраний і тут варіанти тільки переходити на 5ггц або сидіти по кабелю.

 

В мене також вдома та ж проблема і я думав, що проблема в роутері ... перевірив в селі де інший провайдер і PON і немає радіоперешкод і роутер який в Луцьку більше 25мб/с по вай фаю не давав видав 80+мб/с на телефоні (якийсь тплінк 840n і 80мб по вайфай). По кабелю все супер 90+ без проблем.

 

Якщо і по кабелю проблема та ж сама тоді залишайте заявку на 0800 21 0000 будем розбиратись

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Arden сказано:

по ВіФі, може на роутері стояти обмеження з коробки? Роутер не настроювали, просто втикнули кабель.

 

ну можна погратися з каналами і режимами Wi-Fi, ну може на 50-60 мбіт вийдете і то сидячи не далеко від роутера. А так да, засміченість радіочастот частот велика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Arden сказано:

по ВіФі, може на роутері стояти обмеження з коробки? Роутер не настроювали, просто втикнули кабель.

Tenda F3

На 2,4ГГц, більше 50 не візьмеш, хоча теоретично могло б бути і більше, але практика каже шо навіть на хороших точках (Aruba) в відносно вільному ефірі більше 60 мбіт не видає, це при підключеному одному клієнті, а в загальному так само 30-40 мбіт при штатній роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...