Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ну якщо вам стане від того трошки легше, то підвищення не лише для тарифу 100 мбіт, мої 60 мбіт теж подорожчали. :)  А повідомлення про зміни ціни прислали смскою. А от в особистому кабінеті дійсно ніц ні слова немає.

P.S. ми живемо в часи постійного безперервного тотального і стрімкого подорожчання всього навколо, так що вже реагувати на це без іронії просто немає сил B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

149 стало на 169 за 100ку

ну це ще нічого я за 50по оптиці башляю 175 :)

помножте це на 12 :)

отак і живем

 

 

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

P.S. ми живемо в часи постійного безперервного тотального і стрімкого подорожчання всього навколо, так що вже реагувати на це без іронії просто немає сил B)

Я вже починаю економити на інеті, вдома буваю по вечорах і не завжди маю час використовувати інет. Платити такі бабки за те що він у мене є, теж рахую недоцільно. Тому інет блокую, вмикаю на вихідні щоб закачати фільми. Інколи на початок місяця взагалі не оплачую і місяць без інету, зате є куча часу щось зробити для себе, або просто відпочити. Якщо так далі буде стрімко рости вартість інету, то взагалі відмовлюсь від нього. Правда, якщо таких як я стане більше, то ті що залишаться платитимуть і за себе і за тих хто відмовився. Ера дешевого і доступного інету доходить до кінця :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Чому коли захожу в особистий кабінет, там нічого не повідомляється і до сплати стоїть 149?! Чому підвищення лише для тарифу 100 Mbit/s? Чому немає ніяких знижок або пільг тим хто є вашим абонентом більше 7-8 років? Ну і політика у вас!!! :) Так за клієнтів боретесь? :) Ну-ну...

 

Тарифи підняли всім без виключення (фізичним та юридичним особам). В мене 30мб і я тепер плачу 119грн хоча я також старий абонент

Знижки на інтернет для тих хто довго користується нема і наврядчи буде є тільки для АТОшників (учтонюйте в менеджера ці питання бо я в деталі не вникав). Локально в Луцьку такими речами, як такрифи ніхто не керує ... просто "зверху" вирішили і все. 

Це не політика це ринок ... тарифи підняли всі провайдери і якщо вам не підходить то подивіться тарифи інших та переключайтесь. Думаю з'єкономивши 10грн в місяць - заживете по новому. Це не перше підняття тарифів і думаю, що не останнє. ДГ підняло в лютому хоча деякі провайдери уже підняли в січні.

 

В особистому кабінеті є вкладка новини https://prnt.sc/md6dbn

 

 

14 хвилин тому, planirovschik сказано:

Я вже починаю економити на інеті, вдома буваю по вечорах і не завжди маю час використовувати інет. Платити такі бабки за те що він у мене є, теж рахую недоцільно. Тому інет блокую, вмикаю на вихідні щоб закачати фільми. Інколи на початок місяця взагалі не оплачую і місяць без інету, зате є куча часу щось зробити для себе, або просто відпочити. Якщо так далі буде стрімко рости вартість інету, то взагалі відмовлюсь від нього. Правда, якщо таких як я стане більше, то ті що залишаться платитимуть і за себе і за тих хто відмовився. Ера дешевого і доступного інету доходить до кінця :))

 

Ціни будуть тільки рости і не тільки на інтернет з цим варто змиритись. Кращий варіант для Вас це мінімальний тариф в будь-якого провайдера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

 

Ціни будуть тільки рости і не тільки на інтернет з цим варто змиритись. Кращий варіант для Вас це мінімальний тариф в будь-якого провайдера.

Ніби 30мбіт/с. від датагруп і є самий дешевий. Взагалі інет від датагруп став дуже не якісний. Щовечора швидкість періодами падає до 1-2 Мбіт/сек, я вже задовбався телефонувати на гарячу лінію

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, planirovschik сказал:

Ніби 30мбіт/с. від датагруп і є самий дешевий. Взагалі інет від датагруп став дуже не якісний. Щовечора швидкість періодами падає до 1-2 Мбіт/сек, я вже задовбався телефонувати на гарячу лінію

 

Воля був за 79, але з 1 лютого в них також, ніби ціни на все ростуть. Я так думаю, буде 99.

Підкажіть які інтернет провайдери є на ДПЗ, щоб хоч знати кого моніторити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Підкажіть які інтернет провайдери є на ДПЗ, щоб хоч знати кого моніторити?

в залежності від будинку,

зазвичай ДГ + КС

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Zevs_Isver сказал:

в залежності від будинку,

зазвичай ДГ + КС

Воля, знаючи мою адресу, весь час мені пропонує. А хто ще, хоча б потенційно, може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, planirovschik сказано:

 Взагалі інет від датагруп став дуже не якісний. Щовечора швидкість періодами падає до 1-2 Мбіт/сек, я вже задовбався телефонувати на гарячу лінію

або місце прокляте, або шалавліві сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Воля, знаючи мою адресу, весь час мені пропонує. А хто ще, хоча б потенційно, може бути?

ну ми не Воля.... ми твою адресу не знаємо.... :)

 

ближче до Депо ще "Візор" є

 

ну і не забуваємо....... "барабанная дробь"

Спойлер

УкрТелеКом

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Zevs_Isver сказал:

ну ми не Воля.... ми твою адресу не знаємо.... :)

Цитата

А хто ще, хоча б потенційно, може бути?

Аірбітси-Аверси-Шмаверси нема?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

або місце прокляте, або шалавліві сайти

раніше швидкість коливалась 25-28Мбіт/с. А, сайти, от новини дивився по 1+1 в онлайні в якості 537мбіт/с і картинка вісне по пів хвилини стоїть. Коли виміряв швидкість інета, получим 1мбіт/с. якби навть інші сайти, то причому тут швидкість інета від провайдера?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, planirovschik сказано:

раніше швидкість коливалась 25-28Мбіт/с.

це при якому тарифному плані?

 

1 година тому, planirovschik сказано:

А, сайти, от новини дивився по 1+1 в онлайні в якості 537мбіт/с і картинка вісне по пів хвилини стоїть.

мм, не їм 1+1 не впевнний де вони транслюються

на ютубі?

 

1 година тому, planirovschik сказано:

Коли виміряв швидкість інета, получим 1мбіт/с. якби навть інші сайти, то причому тут швидкість інета від провайдера?

чим міряв і куди?

 

ну і далі виникає питання про особливості твого підключення - роутер? кількість пристроїв? кабель/ВіФі ? впевнений що ти не частинка ботнету?

 

p.s.

поряд є тема де на ДГ гонять,

там людина пробує допомогти чи може

 

упс, це і є ця тема :ohmy:

Змінено користувачем Zevs_Isver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

це при якому тарифному плані?

 

мм, не їм 1+1 не впевнний де вони транслюються

на ютубі?

 

чим міряв і куди?

 

ну і далі виникає питання про особливості твого підключення - роутер? кількість пристроїв? кабель/ВіФі ? впевнений що ти не частинка ботнету?

 

p.s.

поряд є тема де на ДГ гонять,

там людина пробує допомогти чи може

 

я користуюсь 30мбіт/с за 99 грн/міс

1+1 дивлюсь з ютуба в запису 720мбіт/с, або з їх сайту 537 мбіт/с

швидкість вимірюю на цьому сайті https://2ip.ua/ua/services/ip-service/speedtest

підключення через роутер, коли вимірюю швидкість інету, всі інші споживачі відмикаю. раніше совав компа до кабеля і втикав в мережеву карту, різниці в швидкості майже не було. Завжди після дзвінка на гарячу лінію, тижні два-три працювало більш-менш нормально, потім знову потрібні *баки. Вчора і позавчора теж були проблеми зі швидкістью, зателефонував до них, пішло перезавантаження їх обладнання швидкість виросла з 1-2мбіт/с до 15 мбіт/с. Як сьогодні ще не знаю, на завтра планую знову відключити інет до вихідних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Воля був за 79, але з 1 лютого в них також, ніби ціни на все ростуть. Я так думаю, буде 99.

Підкажіть які інтернет провайдери є на ДПЗ, щоб хоч знати кого моніторити?

У волі 79 грн/міс це вартість акційна на 4 місяці, далі по 145 грн/міс, правда за 100 мбіт/с, меньшу швидкість вони ненадають. Якість інтернета пишуть ще гірша ніж у датагруп

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, planirovschik сказано:

я користуюсь 30мбіт/с за 99 грн/міс

1+1 дивлюсь з ютуба в запису 720мбіт/с, або з їх сайту 537 мбіт/с

швидкість вимірюю на цьому сайті https://2ip.ua/ua/services/ip-service/speedtest

підключення через роутер, коли вимірюю швидкість інету, всі інші споживачі відмикаю. раніше совав компа до кабеля і втикав в мережеву карту, різниці в швидкості майже не було. Завжди після дзвінка на гарячу лінію, тижні два-три працювало більш-менш нормально, потім знову потрібні *баки. Вчора і позавчора теж були проблеми зі швидкістью, зателефонував до них, пішло перезавантаження їх обладнання швидкість виросла з 1-2мбіт/с до 15 мбіт/с. Як сьогодні ще не знаю, на завтра планую знову відключити інет до вихідних

 

Номер договору який?
 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, planirovschik сказано:

відповів у ПП

поділишся потім результитами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

поділишся потім результитами

я наперед знаю що через тижня три буду знову бучу піднімати, це вже не перший раз таке. Колись з київстаром мав проблеми поки не прийшли додому і не переключили щось там на криші, після цього інет став літати, якби не їх захмарні тарифи в київстарі то і не переходив би

 

 

Змінено користувачем planirovschik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, planirovschik сказано:

я наперед знаю що через тижня три буду знову бучу піднімати, це вже не перший раз таке.

от і перевіримо "силу борди"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.01.2019 at 12:56, nickel сказано:

Підкажіть які інтернет провайдери є на ДПЗ, щоб хоч знати кого моніторити? 

Ось цей ще повинен бути http://itlutsk.com.ua/privat

Тарифи в них походу найменші з усіх провайдерів Луцьких, навіть враховуючи підняття з 01.02, але вони не дають персональну зовнішню ІР адресу, а про якість можна в сусідній темі почитати

Спойлер

2019-01-30_01-34-36.png

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Maniko сказано:

Ось цей ще повинен бути http://itlutsk.com.ua/privat

Тарифи в них походу найменші з усіх провайдерів Луцьких, навіть враховуючи підняття з 01.02, але вони не дають персональну зовнішню ІР адресу, а про якість можна в сусідній темі почитати

  Показати прихований контент

2019-01-30_01-34-36.png

 

 

фігасє 2500 грн приватний будинок підключити. я в селі яке за 120км був Луцька в конкретних їб№нях за 1200 грн підключив це при тому що ~100м пришлось по стовбах кинути бо будинок не над дорогою.

 

а тарифи і справді непогані

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, sanbOK сказано:

а тарифи і справді непогані

мого будинку у них немає, пообіцяли передзвонити коли буде така можливість підключитися. Це колишній Аверс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лежить, по повній програмі - при тому, що ОПТИКА заведена прямо в приміщення - 0,7-0,5 МБіт... А там сайти і т.д.... Кажуть, вилетіло щось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

Лежить, по повній програмі - при тому, що ОПТИКА заведена прямо в приміщення - 0,7-0,5 МБіт... А там сайти і т.д.... Кажуть, вилетіло щось.

 

номер договору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...