Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

47 минут назад, Oli сказал:

 

Я думав в працівників безкоштовний інет...хм

 

Безкоштовно буває тільки сир в мишоловці.

В мене самий звичайний тариф, як у і всіх без знижок спецтарифів і тому подібного. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sanbOK сказал:

 

Дивлячиль на підняття цін по газ і електрику збільшення ціни за інет виглядає смішно.

 

коли я тільки підключився на ДГ в 12му році платив 60грн/20мб, зараз 99грн/30мб. За 6 років накинули 39грн. 

На 39 гривень - це на 65%. В мене з 50 грн в 11 році стало 99 гривень  сьогодні, тобто на 100% (98). Якщо все так буде удвічі дорожчати, то треба буде ще одну роботу шукати.

 

п.с. Зайшов на сайт оплатити, а там заборгованність 178 грн. Це вони з мене хочуть здерти за лютий 79 по старому тарифу і 99 по новому?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, nickel сказал:

п.с. Зайшов на сайт оплатити, а там заборгованність 178 грн. Це вони з мене хочуть здерти за лютий 79 по старому тарифу і 99 по новому?

 

Не звертай уваги зараз фіксять

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, може хто напише телефон, куди звернутись з приводу нових тарифів.

При підключенні заключався договір на АДСЛ за 50 грн. Мене все влаштовувало,

тому що перейшов з укртелекома і перестав платити додатково абонплату за телефон,

яким не користувався. Зараз Датагруп хоче брати за тариф,як за ethernet, при цьому швидкість

download - до 20 Mbit,upload - 0.6-0.7 Mbit .Погано те що в будинок заходить тільки Датагруп

і перейти нікуди не можна. Дзвонив 780032 у відділ по розрахунках,вони мені озвучили

нові тарифи, а на менший перейти не можна,бо його не існує.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergch сказал:

Цікаво, може хто напише телефон, куди звернутись з приводу нових тарифів.

При підключенні заключався договір на АДСЛ за 50 грн. Мене все влаштовувало,

тому що перейшов з укртелекома і перестав платити додатково абонплату за телефон,

яким не користувався. Зараз Датагруп хоче брати за тариф,як за ethernet, при цьому швидкість

download - до 20 Mbit,upload - 0.6-0.7 Mbit .Погано те що в будинок заходить тільки Датагруп

і перейти нікуди не можна. Дзвонив 780032 у відділ по розрахунках,вони мені озвучили

нові тарифи, а на менший перейти не можна,бо його не існує.

 

 

 

 

Так і є.

Аплоад на АДСЛ обмежений бо це АДСЛ. 

Зараз тарифи якщо не помиляюсь тільки 2 шт це 10мб/с та 20 мб/c. Раджу брати 10мб бо 20 на АДСЛ це не кожна лінія стабільно буде тримати такий профіль

Що за адреса? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вул.Рівненська,32 кв.7

 

А як вибрати потрібний тариф,в особистому кабінеті є лише:

Текущий тарифный пакет
Название: Мгновенный Интернет: Міні (30 за 79)
  Действует с: 1-го Февраля, 2018 года
  Абонплата: 79.00 грн.
  Подключение на скорости до: 30 Mb/s
IP-адрес: нет
 
   
 
   
   
   
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, sergch сказал:

Вул.Рівненська,32 кв.7

 

А як вибрати потрібний тариф,в особистому кабінеті є лише:

Текущий тарифный пакет
Название: Мгновенный Интернет: Міні (30 за 79)
  Действует с: 1-го Февраля, 2018 года
  Абонплата: 79.00 грн.
  Подключение на скорости до: 30 Mb/s
IP-адрес: нет
 
   
 
   
   
   

 

Там езернета не буде. Шукайте можливо тих хто може оптику тягнути, типу різних ВОМів і їм подібних. Підключення звісно дорогувате, але різниця з АДСЛ буде конкретно відчутна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sanbOK сказано:

 

Не звертай уваги зараз фіксять

тобто проплачуєм місячну плату і все гуд?

я просто прошляпив а в кабінеті заплатіть 250.... я прибалдів, думав оце так тариф підняли :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Voronin10 сказал:

тобто проплачуєм місячну плату і все гуд?

я просто прошляпив а в кабінеті заплатіть 250.... я прибалдів, думав оце так тариф підняли :) 

 

 

Ви десь потрапили в момент оновлення бази тому і побачили такі цифри.

Головне при оплаті інету щоб на перше число місяця була на рахунку сума вашого тарифного плану. Якщо заплатите більше то система зніме тільки суму вашого тарифного плану, а залишок піде на інший місяць. 

Оплачувати можна через приват, ізіпей і т. п. сервіси бо там гроші нараховуються за декілька хвилин. Не бажано платити через банки в касі бо там можуть і 3 дня нараховуватись ... звісно якщо юрособа то там свої заморочки. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене взагалі якийсь ребус вийшов. Був в мене до лютого тариф 100 мбіт за 129 грн. Прийшло повідомлення що з 01.02 ціна вашого тарифу зміниться. Ну думаю, мені ті 100 мбіт не так вже й потрібні, перейду на меншу швидкість. В своєму кабінеті в меню "доступ до інтернет" у випадаючому віконечку мені дало можливість перейти на 60 мбіт за 99 грн. Ну я його і вибрав, мене цілком влаштовує і вистачає. Перейшов з 01.02, і оце вчора перевірив швидкість, реально є 60+ мбіт, в кабінеті пише абонплата 99 грн. Все ніби нормально якби не одне НО ! Там же в меню "доступ до інтернет" зверху пише назва мого тарифу "мгновенный стандарт 60 за 119" :huh:  Але при цьому на два рядки нижче пише "абонплата 99 грн". Десь схоже явно помилка.

З.І. і увага ще один нюанс! В меню зміни тарифних планів в мене на вибір є 2 тарифи, міні 30 мбіт за 99 грн., або максі - 100 мбіт за 149 грн.

Тобто виходить якась фігня, що за всіма параметрами мій тариф мав би коштувати 119, але взяли 99 і пишуть що абонплата 99. От така цікава фігня. В акціях ніяких не замєчєн...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SergLutsk, мовчи, а то прийде sanb0K і справить тобі це непорозуміння :D.

Змінено користувачем Юріч
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, SergLutsk сказано:

А в мене взагалі якийсь ребус вийшов. Був в мене до лютого тариф 100 мбіт за 129 грн. Прийшло повідомлення що з 01.02 ціна вашого тарифу зміниться. Ну думаю, мені ті 100 мбіт не так вже й потрібні, перейду на меншу швидкість. В своєму кабінеті в меню "доступ до інтернет" у випадаючому віконечку мені дало можливість перейти на 60 мбіт за 99 грн. Ну я його і вибрав, мене цілком влаштовує і вистачає. Перейшов з 01.02, і оце вчора перевірив швидкість, реально є 60+ мбіт, в кабінеті пише абонплата 99 грн. Все ніби нормально якби не одне НО ! Там же в меню "доступ до інтернет" зверху пише назва мого тарифу "мгновенный стандарт 60 за 119" :huh:  Але при цьому на два рядки нижче пише "абонплата 99 грн". Десь схоже явно помилка.

З.І. і увага ще один нюанс! В меню зміни тарифних планів в мене на вибір є 2 тарифи, міні 30 мбіт за 99 грн., або максі - 100 мбіт за 149 грн.

Тобто виходить якась фігня, що за всіма параметрами мій тариф мав би коштувати 119, але взяли 99 і пишуть що абонплата 99. От така цікава фігня. В акціях ніяких не замєчєн...

 

Відрегулюють найближчим часом. Я теж думав на 60 перейти, але за 129 трохи нецікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Юріч сказал:

SergLutsk, мовчи, а то прийде sanb0K і справить тобі це непорозуміння :D.

 

Я нічого не правлю бо це не моя парафія. 

 

8 часов назад, SergLutsk сказал:

у випадаючому віконечку мені дало можливість перейти на 60 мбіт за 99 грн

 

або щось правили білінгісти в той момент або якийсь глюк бо за 99грн. тільки 30мб 

 

2 часа назад, arrival22 сказал:

Відрегулюють найближчим часом. Я теж думав на 60 перейти, але за 129 трохи нецікаво.

 

Чекай акцій вони рано чи пізно будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 годин тому, sanbOK сказано:

Чекай акцій вони рано чи пізно будуть.

Дуже хотілось би, але щось я не пригадую жодної цікавої акції для існуючих абонентів, все тільки для новопідключених.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, SergLutsk сказал:

Дуже хотілось би, але щось я не пригадую жодної цікавої акції для існуючих абонентів, все тільки для новопідключених.

 

а що тобі заважає перезаключити договір на родича або закрити сьогодні свій і завтра заключити новий договір :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, SergLutsk сказал:

А що вони це не моніторять, не боряться з такими хитрощами ?

 

Поки що ні. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.02.2018 at 18:03, sanbOK сказано:

 

а що тобі заважає перезаключити договір на родича або закрити сьогодні свій і завтра заключити новий договір :D

 

Так в умовах усіх таких акцій ДГ для нових абонентів є пункт типу:
Учасники Акції - cпоживачі (фізичні особи), які не є абонентами послуг доступу до мережі Інтернет від ПрАТ «ДАТАГРУП» під ТМ «ДОМАШНІЙ ТЕЛЕКОМ» протягом дії акції та не були ними протягом останніх трьох місяців до дати підключення.
Тому трюк із закриттям договору і миттєвим заключенням нового, з подальшим підключенням до акції, не вийде. Або я щось не так зрозумів.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, kolser сказал:

 

Так в умовах усіх таких акцій ДГ для нових абонентів є пункт типу:
Учасники Акції - cпоживачі (фізичні особи), які не є абонентами послуг доступу до мережі Інтернет від ПрАТ «ДАТАГРУП» під ТМ «ДОМАШНІЙ ТЕЛЕКОМ» протягом дії акції та не були ними протягом останніх трьох місяців до дати підключення.
Тому трюк із закриттям договору і миттєвим заключенням нового, з подальшим підключенням до акції, не вийде. Або я щось не так зрозумів.
 

 

Перезаключи на родича

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, sanbOK сказано:

 

Перезаключи на родича

Ну добре, а що, те розірвання договору зі мною як відбувається на практиці ? Треба їхати писати заяву в офісі чи можливе віддалено ? І чи не повинно наслідком того розірвання бути те що прийде майстер і відключить мій кабель зі свіча ? А потім на наступний день має прийти знову і втикнути назад, так чи що ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну добре, а що, те розірвання договору зі мною як відбувається на практиці ? Треба їхати писати заяву в офісі чи можливе віддалено ? І чи не повинно наслідком того розірвання бути те що прийде майстер і відключить мій кабель зі свіча ? А потім на наступний день має прийти знову і втикнути назад, так чи що ? :)

Щоб договір розірвати, треба написати заяву, ніхто не приходить і кабелі не вириває. Можна призупинити надання послуг зі свого кабінету, але було, що якщо більше декількох місяців платиться якась сума, не памятаю точно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, SergLutsk сказал:

Ну добре, а що, те розірвання договору зі мною як відбувається на практиці ? Треба їхати писати заяву в офісі чи можливе віддалено ? І чи не повинно наслідком того розірвання бути те що прийде майстер і відключить мій кабель зі свіча ? А потім на наступний день має прийти знову і втикнути назад, так чи що ? :)

 

треба приїхати. ніхто за день не відключить але якщо хочеш я тобі порт виключу )))) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені смс прийшла 30го про підвищення, (замало часу дали - ну вже як є)

щоб не ризикувати - докинув екстра 50 грн - інтернет не пропадав

 

інший користувач взагалі завтикав поповнитися, інтернет пропав зранку, поповнився, але інтернет не з'явився,

прийшлося девачкам дзвонити - інтернет зявився за 5 хв

 

так що не все так погано

 

 

девачкам дзвонив?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, d.u.a.l сказал:

Довбаний Датагруп і його кончений білінг. Мало того, що ніхіба не попередили про підвищення ціни на Інтернет - про це я дізнався лише з даного форуму - так ще й після того, як я доплатив 20 гривень, вони і далі мені пишуть борг, який я вже давно сплатив. При цьому ця оплата навіть є в списку оплат в особистому кабінеті. 1 числа мені відімкнули інтернет, я увімкнув кредит на 7 днів і заплатив 20 гривень. Сьогодні, як минув термін користування у кредит, інету знову немає, хоча проплата датується 2-м числом. WTF, Датагруп???

 

Номер договору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

@sanbOK Я тут таку траблю знайшов в особистому кабінеті, якщо коротко:

-тре поповнити зайшов в особистий кабінет, поповнив, увагу на те що всі блокування будуть зняті не звернув,

-хочу далі підключитись додому і хоп, дома інтернет відвалився, виявляється нароботі також датагруп...

-по факту цілий день цілий офіс сидів від мого акаунта,

 

питання не можна кнопку зробити так як раніше в аірбітс для активації доступу?

я думаю не один такий, попередній раз коли поповняв незвернув увагу чи інтернет пропадав, скоріш за все пропадав, авторизація ж по заходу в кабінет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...