Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

А сорі да кілоБайти, але в мене на все (крім локалки) обмеження 70 кілоБайт. Ясно там крім того ще є службова інформація яка теж при скачуванні 8 магабайт в секунду, показує скачування 120 кілобайт (в 2.0.3 називалась О )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Здається хтось писав що може дати контакти тих хто займається підключенням?. Написав заявку але выдповыли що вона буде розглядатись протягом 3 днів :(

Доречі, акції ще діють по підлюченню?

Вулиця Московська 58.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить скільки МАС адрес зможе одночасно працювати на одному порту?

Тобто, скільком МАС'ам білайновське обладення одночасно дасть ІР і дозволить доступ до внутрішніх ресурсів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти хочеш на один порт прикріпити пару одинакових маків? і шоб тобі роздало різні айпішнікі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 різі МАС'и - 2 різні ІР.

Інет не піднімаєм, тільки внутрішні ресурси.

Від білайна заведений один шнурок, вішаєм свіч і конектим до нього 2 компи з різними МАС адресами.

Цікавить чи будуть працювати внутрішні ресурси на обох машинах одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 різі МАС'и - 2 різні ІР.

Інет не піднімаєм, тільки внутрішні ресурси.

Від білайна заведений один шнурок, вішаєм свіч і конектим до нього 2 компи з різними МАС адресами.

Цікавить чи будуть працювати внутрішні ресурси на обох машинах одночасно.

на двох буде працювати точно. вже перевірено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня, после переезда, случилась фигня: роутер TL-WR941ND, заходит на сайт bee.lan, но не заходит ни на один сайт что там есть, в т.ч. и на берлогу. ДНС роутер получил автоматом: DNS:

10.10.12.3 , 10.10.10.2

Также, если в роутере прописать адрес коннекта ВПН: tp.beeline.ua, он не может законнектится (хотя комп напрямую может), а вот если прописать айпи ВПН сервака (10.0.0.25) то заходит без проблем. Что они уже там намутили ептъ, пока меня не было "на месте"?

З.Ы. Beeline tv player работает у кого-то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Terrable дзвони в підтримку в мене вже вдруге закривається доступ в локалку, крім оффсайту не знаю шо там таке свічі перемикають чи шо...

причьому vpn нормально конектиться з компа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Terrable дзвони в підтримку в мене вже вдруге закривається доступ в локалку, крім оффсайту не знаю шо там таке свічі перемикають чи шо...

причьому vpn нормально конектиться з компа.

Странно, что на Bee.lan заходит при этом всем..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.Ы. Beeline tv player работает у кого-то?

Написано же чётко: (beta-версiя для абонентiв «Iнтернет вдома» в Києвi)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, что на Bee.lan заходит при этом всем..

та там тільки список піднятих ресурсів, то дає зайти.

взагалі ця хурма почалась коли вони почали блокувати локалку при тимчасовому блокуванню доступу в інтернет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонил на техподдержку, сказали оставить контактный номер тел. и ждать )) Жду )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позвонил на техподдержку, сказали оставить контактный номер тел. и ждать )) Жду )

мені так само сказали, дзвінка не діждався, але через 10 хв. доступ до локальних ресурсів був відновленийsmile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно позбулася своєї залежності - відключила Укртелеком,бо це просто було страшно та жахливо.

Через три дні після подачі заявки на Білайн - прийшов чувак,провів по фасаду кабель, інструкція. І хлоп - працює! Швидко.

Єдиний мінус - це інколи інтернет просто заліпає. І поки не перегрузиш комп - ніц йому не робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдиний мінус - це інколи інтернет просто заліпає. І поки не перегрузиш комп - ніц йому не робиться.

ну це не в провайдері проблема, може якась залізячка виходить з ладу і система тупить, а може ос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно позбулася своєї залежності - відключила Укртелеком,бо це просто було страшно та жахливо.

Через три дні після подачі заявки на Білайн - прийшов чувак,провів по фасаду кабель, інструкція. І хлоп - працює! Швидко.

Єдиний мінус - це інколи інтернет просто заліпає. І поки не перегрузиш комп - ніц йому не робиться.

Швидше всього проблема в Операційній Ситемі або програмному забезпеченні. Взагалі-то тут варіантів може бути безліч. Найпростіше і найшвидше вирішення - перевстановити ОС. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно позбулася своєї залежності - відключила Укртелеком,бо це просто було страшно та жахливо.

Через три дні після подачі заявки на Білайн - прийшов чувак,провів по фасаду кабель, інструкція. І хлоп - працює! Швидко.

Єдиний мінус - це інколи інтернет просто заліпає. І поки не перегрузиш комп - ніц йому не робиться.

Швидше всього проблема в Операційній Ситемі або програмному забезпеченні. Взагалі-то тут варіантів може бути безліч. Найпростіше і найшвидше вирішення - перевстановити ОС. 

Зрозуміло. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене цікавить скільки МАС адрес зможе одночасно працювати на одному порту?

Тобто, скільком МАС'ам білайновське обладення одночасно дасть ІР і дозволить доступ до внутрішніх ресурсів.

здається 3 штуки (тобто свіч і дві мережеві, мак-и рахуються всі)....наступні вже блокуються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

здається 3 штуки (тобто свіч і дві мережеві, мак-и рахуються всі)....наступні вже блокуються

простенькі свічі МАС адресою не володіють 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі як вони роздайтю айпішник, якщо вони до мака не привязані. Тож айпі в мене завжди одинаковий. Може в них привязка до порта на свічі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі як вони роздайтю айпішник, якщо вони до мака не привязані. Тож айпі в мене завжди одинаковий. Може в них привязка до порта на свічі?

айпі не є завжди однаковий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене постійно однакова внутрішня адреса! І як якщо привязки нема він дає мені постійно одну і ту саму адресу?

2 4iter

я не правильно виразився я мав на увазі внутрішня адреса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я зрозумів, що мова йде про внутрішню. Вона не повинна бути однакова. у мого знайомого вона завжди інакша і так має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я зрозумів, що мова йде про внутрішню. Вона не повинна бути однакова. у мого знайомого вона завжди інакша і так має бути.

якщо користуватися однією мережевою картою, локальний ip постійний це факт, ти може не зрозумів знайомого ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я зрозумів, що мова йде про внутрішню. Вона не повинна бути однакова. у мого знайомого вона завжди інакша і так має бути.

якщо користуватися однією мережевою картою, локальний ip постійний це факт, ти може не зрозумів знайомого ...

від'єднайся від мережі на три-чотирі дні, щоб час оренди ай-пішника закінчився(повністю витягни кабель з комп'ютера) і потім включися. тоді побачиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...