Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Це теж саме що спитати: як так може бути,що в одного віндовс проробив рік стабільно а в іншого - за тиждень накрився або страшно тормозить))) :D

Ну трошки не теж саме, але хід думки мені сподобався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Вже майже як пів місяця інтернет почав так серйозно підвисати... :angry2: Може того що в мене сусід теж підключився??? Може якісь настройки злетіли? Шнур десь відійшов( я не розбираюсь в тому...)? На Кравчука 5! Ніхто, нічого не чув? А ввечері в цю годину взагалі ледь "дихає" ато й зовсім нічого не грузить - просто стоїть, біла сторінка і все! Берлога(локалка) так само! Перед цим 2 місяці раю було... :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анекдот:

Маркетологи білайна розробили нову рекламу: "У кожен дім по 100 МГбіт лише за 20 грн". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто підкаже (бо чесно кажучи лінь переривати тему): якщо розривати договір з Укртелекомом, до якого числа (або ж з якого) потрібно це робити???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пофіг з якого, а розірве його телеком тільки через 30 днів після того, як напишеш заяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хто підкаже (бо чесно кажучи лінь переривати тему): якщо розривати договір з Укртелекомом, до якого числа (або ж з якого) потрібно це робити???

Тут вже вроді хтось таке радив. Спочатку напиши заяву на призупинення послуги ОГО (12грн. здається). А потім зразу на відключення. Таким чином ти уникнеш оплати за наступний місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paranoik Так і зроби як написав NetSerpent.. в такому випадку не прийдеться сидіти на ого ще місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де обіцяна ваша всрана швидкість????

Те саме, що пропонував укртелеком, тільки на кілька десятків гривень дешевше.

КРУТО *ля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю яку Вам там "всрану" :lol: швидкість обіцяли, у мну є моїх до 100 Мбіт, ну да часом буває шо пінг скаче, але то рідко.

перевірялось торентом (з зовнішніх ресурсів без використання ретрекера), так як всіляким спідТестам у мене довіри нема :)

як прикольно, народ хєрить Білайн, але всерівно спригує з Дата чи Ого :g05:.

І взагалі, для тих районів де не було інету ні від Дата, ні від Візора, ніфіга, крім беспровідного ,то щас просто щастя :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось ще, крім мене, швидкість впала в 20 разів? з 5 мб/с до 0.28 мб/с. Якась лажа.. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попереджалося - коли будуть підключати ДПЗ - можливі лаги і глюки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в когось мак, то не юзайте їхні інструкції з сайту... я троха потрахавсь був.

впн білайна і мак , мо кому пригодиться.

biggrin.gif прийшла сьогодні відповідь ... http://zolexiy.com/i/beeline_fail.png ну й швидкість реакції ^-^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ноябре этого года "Beeline Интернет Дома" переводят в "Домашний интернет" от Киевстар.

Ось тут пишуть.

http://red-forum.com/showthread.php?t=5326&page=56

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тарифи будуть зовсім інші. Тому хто бажає підключитись робіть це до кінця місяця, бо в наступному місяці таких вигідних пропозицій не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцке останется.Принцип подключения меняться не будет (динамический 10,х,х,х и впн для инета). А вот в новых городах ее скорей всего не будет вообще, как и белых ай-пишников.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажмите для загрузки текстового редактораПросмотр платежей и списаний

Месяц

Октябрь 2010

Показать

Дата Сумма Комментарии

23 Октября 2010 47.5 грн. Платеж

23 Октября 2010 18.75 грн. Платеж

23 Октября 2010 18.75 грн. Платеж

23 Октября 2010 -25.81 грн. Начисления текущего периода

Ваш баланс 59.19 грн.

Просмотр информации о тарифном плане

Тарифный план: Стандарт

Абонентская плата: 79.99 грн

Скорость UP: 25600 Мбит/с

Скорость DOWN: 25600 Мбит/с

Дата активации договора: 22 Октября 2010

ТАК ДЕ Ж 25 ГРН.??? МОЖЛИВО ХТОСЬ ПІДСКАЖЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Скорость UP: 25600 Мбит/с

Скорость DOWN: 25600 Мбит/с

Це що за херня? Три класи церковної школи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В когось ще, крім мене, швидкість впала в 20 разів? з 5 мб/с до 0.28 мб/с. Якась лажа.. :angry2:

а слабо с 100 mb до 0,25 то вообще инет пропадает на несколько часов-дней, болезнь не подкрепленного роста я так понимаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с страницей my2.internet.beeline.ua уже месяц творится хрень... закладка тарифов пуста.. статистика трафика - день через два .. а иногда вообще недоступна ... баблос минусовать правда не забывают :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скорость UP: 25600 Мбит/с

Скорость DOWN: 25600 Мбит/с

Це що за херня? Три класи церковної школи?

Копія була зроблена з мого кабінету.Не маючи відповіді,навіщо писати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дело в том, что скорость зависит от Вашего района, как думаю и качество инета, просто у Вас еще не достаточно много пользователей.

Вот как-то так при заявленных 100 мб

1002349075.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...