Перейти до змісту

Скасували 12-річну освіту


Mala

Рекомендовані повідомлення

Власне новина така http://www.volynnews.com/news/ukraine/16327/

У школах скасували 12-річну систему навчання

Віднині навчання у загальній середній школі триватиме не 12, а 11 років.

Про це пище «Українська правда».

За таке рішення проголосували 248 депутатів Верховної Ради.

11-річну школу підтримали 169 депутатів Партії регіонів, БЮТ - 22, НУНС - 8, Компартія - 27, Блок Литвина - 19, позафракційні - 3.

Окрім скасування 12-річної системи загальної освіти, Верховна Рада запровадила обов'язкову дошкільну освіту для дітей старшого дошкільного віку. Тобто, з 5 років діти повинні відвідувати дитсадочок.

«Батьків та дітей я прошу заспокоїтись. З 1 вересня ми будемо продовжувати вчитися 11 років. Я сподіваюся, що президент підпише цей закон», - резюмував Адам Мартинюк.

Р.С.Виник невеличкий спір . Діти , які йшли в минулих роках до школи будуть вчитись 11 чи 12 років ? Я вважаю, що 12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто клоуни :smile3:

яка ж зараз плутанини буде в програмах, а ті книжечки які друкувалися на 12 років куди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вже ці "тєрзанія" дістали, чесслово...Скоро діти зранку будуть ходити в 11- річку, а вертатися додому вже з 10- річки..Краще б про якість тої освіти потурбувалися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

   12 років мали вчитися діти по цьогорічні 9-ті класи включно. Вони йшли по нових програмах 12-річки.

Думаю будуть вчитись 11, оскільки основним аргументом було те, що кого ж набиратимуть вищі навчальні заклади, коли нинішні 9-тикласники довчаться до 11-го і не поступатимуть, а підуть у 12-й.

А книжки, як завжди, валятимуться в книгосховищах, їх не видаватимуть, а нові не встигатимуть надрукувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А книжки, як завжди, валятимуться в книгосховищах, їх не видаватимуть, а нові не встигатимуть надрукувати.

ну дадут книгу, напечатанную для 12-го класса, в одиннадцатом- вот и все.

не проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А книжки, як завжди, валятимуться в книгосховищах, їх не видаватимуть, а нові не встигатимуть надрукувати.

ну дадут книгу, напечатанную для 12-го класса, в одиннадцатом- вот и все.

не проблема

Якби ж то  :D Програми не співпадатимуть. Та і не видадуть, бо в нас бігом списують. Тільки мудрий навчений бібліотекар приховає, а інший такий же вчитель тихенько попросить видати дітям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Щойно, в новинах був коментар К.Самойленко до змін. Mala, всі без виключень класи будуть вчитись 11 років.

Ще один аргумент був наведений, катастрофічне зменшення бажаючих вчитись в 10-му класі (при 12-річній), особливо в сільській місцевості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то весь задум 12-річної освіти - це була авантюра чистої води. Якість середньої освіти у нас, ще з радянських часів залишалася дуже високою, а намагання її ще підвищити, те ж саме, що й з "благими намірами, яким дорогу у пекло вистеляють". Замість того, щоб розвантажити учнів, у школах початкову освіту з 3-х класів розтягнули на 4 і в першому класі діти, які в основному вже майже всі читати вміють, пів року абетку вчать і цифри,і оцінки не отримують - розслабляються коротше. Зате потім у наступних класах їх вантажать по повнй. Понавводили купу різних додаткових курсів, предметів, тим самим створюючи в головах дітей кашу кашану...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маячня. Я вчилася 10 років і ущербною від того не стала. Бідних діток шкода. Програма змінюється з космічною швидкістю, правопис так само. І вся ця каторга на 12 років%)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скасували, от і добренько. згадавши свої шкільні роки там реально 11р і немає що робити. ЗІ хто хоче вчитись, тобу і 10 років буде достатньо, щоб отримати середню освіту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ходив в садочок => не беруть в школу... для прикладу.

Ось він, 12-ий чи то 1-й рік навчання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ходив в садочок => не беруть в школу... для прикладу.

Ось він, 12-ий чи то 1-й рік навчання?

Нульовий. Як у нас був.

І в принципі- це хороший стимул для відкриття закинутих садочків по селам. Там багато батьків самі, власними силами збираються-скидаються і відновлюють запустілі споруди (сама знаю такі приклади). А тут, якщо на державному рівні, та й з правильним підходом, а не так як завжди у нас - то реально за рік можна багато в цьому плані зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ходив в садочок => не беруть в школу... для прикладу.

Ось він, 12-ий чи то 1-й рік навчання?

Я вчився в дитсадку у молодшій групі, у старшій, і підготовчій. У вас такого не було?

Дивлячись на нинішнє покоління думаєш, що ... а... довго писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Звісно, підготовча група була, але не в 5 років, а в 6 і не загальнообов"язкова. Ти пропустив середню групу   ;)

А нульовий класом називали заняття в самій школі, влітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Звісно, підготовча група була, але не в 5 років, а в 6 і не загальнообов"язкова. Ти пропустив середню групу   ;)

А нульовий класом називали заняття в самій школі, влітку.

А ми в нульовий клас цілий рік в школі відбули. А після нас шестирічні "нульовички" ще й спали вдень і мали дві кімнати в розпорядженні - класно-ігрову і спальню. І оцінки отримували і вчились писати-читати-рахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дєвучки, це давно було і яка х.. різниця, як довго ми ходили у нульовий клас. я в тому віці слова калькулятор не знав, а тут комп"ютери і всьо такоє.

я моя баба може штири кляси мала, а може і нє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут, якщо на державному рівні, та й з правильним підходом, а не так як завжди у нас - то реально за рік можна багато в цьому плані зробити.

Cміявся... За стільки років садочків так і не вистачає, а тут Діма все порішає за рік. Закинуті відбудує, нові збудує. Розумному, вічному, доброму дітей навчить... Урод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду. Вважаю, що і набір шестиліток - маячня, це ще діти, яким забирають 1 рік дитинства, як би це не називали. В одних школах є можливість для таких діток в групі продовженого дня поспати-погратись - в інших немає. Майже в жодній - уроки тривають не 35 хв, а як завжди - 45 , щоб не заважали старшокласникам ) ( за виключенням класів, що знаходяться при садочках, знову ж таки, таких небагато). Це лише частина недоліків.

І як на мене, то і 9 класів цілком би вистачило для здобуття базової освіти. Але то , ІМХО. Наші ж новопредставлені звикли експерементувати і то на наших дітях ((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...