Перейти до змісту

Отримання земельної ділянки


Qaz

Рекомендовані повідомлення

Як відомо є такій в природі закон про безоплатне отримання земельної ділянки під будівництво. Хтось пробував чи тільки якшо дасиш на лапу можна вибити ділянку?

Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок

громадянам

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм

земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в

таких розмірах:

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не

більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в

містах - не більше 0,10 гектара;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй. З мого досвіду землевпорядника: БЕЗКОШТОВНО і БЕЗ БЛАТУ землю можна отримати тільки в забитому селі. Чим село дальше від міста, тим більші шанси отримати по закону. Є села де й хату безкоштовно дадуть.

Як варіант: писати заяву, отримати відмову (імхо це 99.999%), далі судова тяганина (імхо місцевий суд не виграєш, надія на апеляційні). Бачив як звичайні люди скручують СИСТЕМУ, з її штатними юристами на ставці, в баранячий ріг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи не обійдеться та вся тяганина в ту ж суму що і вартість ділянки якщо її просто купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть не уявляю куди в суді можна потратити суму, еквівалентну вартості земельної ділянки. Варіант "на хабарі" чи "юристу" до уваги не береться. Залишаються судові збори, папір, конверти з марками. Як приклад: знаю людину, яка домоглася таким чином від системи: письмового вибачення міністра оборони, грошову компенсацію, статус учасника бойових дій, витікаючу з цього статусу пенсію. Це при тому, що ця людина з України не виїзджала, тому в бойових діях приймати участь не могла, в армії служив поваром, а травму отримав "на стрєльбах". Це тільки один приклад, а їх є більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як відомо є такій в природі закон про безоплатне отримання земельної ділянки під будівництво. Хтось пробував чи тільки якшо дасиш на лапу можна вибити ділянку?

Стаття 121. Норми безоплатної передачі земельних ділянок

громадянам

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм

земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в

таких розмірах:

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку,

господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не

більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в

містах - не більше 0,10 гектара;

Є програма для пільгових категорій в тому чилі "молода сім"я", але як правило, всім відсилають конверт де пишиться, що вільних земельних ділянок у місті Луцьку наразі нема. Це реальна проблема, в місті вже практично не залишилося вільної землі, це і обумовлює такі великі ціни на землю. І навіть (теоретично уявити) що якась ділянка появиться, її зразу ж поділять між своїми.

Зайди в міську раду і взнай чи підхош ти під одну з тих категорії для надання земельної ділянкі. "Попитка не питка" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за тему - є можливість випустити "пар" :rolleyes:

Оформленням земельної ділянки, що знаходиться на городі, якій обробляла ще моя бабця з 1950 року!,і яку Міська Рада/Влада/Шиба підступно забрала разом з приєднанням масиву до Луцька, займалась більше 5-ти років :_17:

СИСТЕМА просто триндець :0121: - немає слів одні емоції....

Але Міська Рада/Влада/Шиба придумали для простих смертних таку штуку:

з заявою потрібно подати нотаріальну згоду користувача землі. (Причому різного калібру депутатам і "приблеженним" це не заважає отримувати держакти на людських городах в 5 сек.)

Сусіди по моїй зем. ділянці так і зробили - домовилися з жінкою, щоб вона дала цю нотаріальну згоду і так отримали ділянку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за тему - є можливість випустити "пар" :rolleyes:

Оформленням земельної ділянки, що знаходиться на городі, якій обробляла ще моя бабця з 1950 року!,і яку Міська Рада/Влада/Шиба підступно забрала разом з приєднанням масиву до Луцька, займалась більше 5-ти років :_17:

СИСТЕМА просто триндець :0121: - немає слів одні емоції....

Але Міська Рада/Влада/Шиба придумали для простих смертних таку штуку:

з заявою потрібно подати нотаріальну згоду користувача землі. (Причому різного калібру депутатам і "приблеженним" це не заважає отримувати держакти на людських городах в 5 сек.)

Сусіди по моїй зем. ділянці так і зробили - домовилися з жінкою, щоб вона дала цю нотаріальну згоду і так отримали ділянку.

не зрозумів щодо "потрібно подати нотаріальну згоду користувача землі" і"Сусіди по моїй зем. ділянці так і зробили - домовилися з жінкою, щоб вона дала цю нотаріальну згоду і так отримали ділянку". В мене бабця так само користується городом вже з 60 років то в кого вона має брати згоду? в сусідів по городу чи в себе???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене бабця так само користується городом вже з 60 років то в кого вона має брати згоду? в сусідів по городу чи в себе???

Де користується? В селі чи в місті?

Я описала ситуацію по місту - разом з заявою на приватизацію зем. ділянки потрібно подавати нот. згоду, а з сусідами потрібно узгоджувати коли вже виробляються документи на держ. акт, тобто міська влада попередньо погодила виділення ділянки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще чув, що якщо наприклад прописаний в Ківерцях останні два роки, то можеш без проблем отримати участок, хтось щось знає по поводу цього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще чув, що якщо наприклад прописаний в Ківерцях останні два роки, то можеш без проблем отримати участок, хтось щось знає по поводу цього?

участок в Ківерцях? Якщо да, то зовсім навіть реально (по закону ;) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в місті.

Раджу не затягувати з оформленням документів: у місті можна приватизувати під будівництво не більше 10 соток, під садівництво не більше 12 соток, все інше можна в оренду, якщо дадуть, а краще одразу під будівництво на внуків, дітей і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то в місті прописаний, я так розумію, що я не можу в сільський раді заяву написати на ділянку, а от людина яка прописана в селі десь під Луцьком може отримати ділянку без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в місті.

Раджу не затягувати з оформленням документів: у місті можна приватизувати під будівництво не більше 10 соток, під садівництво не більше 12 соток, все інше можна в оренду, якщо дадуть, а краще одразу під будівництво на внуків, дітей і т.д.

а як це приватизувати на внуків чи дітей? Не чув такий різновид приватизаціїї. Було б добре поспілкуватись з людьми які це вже пройшли, щоб не видумувати колесо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я навіть не уявляю куди в суді можна потратити суму, еквівалентну вартості земельної ділянки. Варіант "на хабарі" чи "юристу" до уваги не береться. Залишаються судові збори, папір, конверти з марками. Як приклад: знаю людину, яка домоглася таким чином від системи: письмового вибачення міністра оборони, грошову компенсацію, статус учасника бойових дій, витікаючу з цього статусу пенсію. Це при тому, що ця людина з України не виїзджала, тому в бойових діях приймати участь не могла, в армії служив поваром, а травму отримав "на стрєльбах". Це тільки один приклад, а їх є більше.

В мене знайомий також років зо 5-ть назад служив в ЗСУ і отримав статас учасника бойових дій... і також під час служби кордон нашої держави не перетинав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

відпишу, коли оформлю, наперед забігати не стану.

Женя "не томи уже", ми тут всі "извелися" чекати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да немає проблем, насправді, взяти ділянку. За 50 км від Луцька в смт ділянка.

Заява, розглядає сільрада, потім районна рада, рішення - гроші і вона твоя.

все якраз зараз в процесі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да немає проблем, насправді, взяти ділянку. За 50 км від Луцька в смт ділянка.

Заява, розглядає сільрада, потім районна рада, рішення - гроші і вона твоя.

все якраз зараз в процесі.

???

Це шоб "подмазать"?

Топікстартер трохи не так думав, але з практики знаю, що ТАК в рази дешевше ніж купувати. Конкретно ціна залежить від місця, ступені "знайомств" і кількості рук, через які "подмазать" доходить до "потрєбітєля". В результаті отримуєш рішення сільради на "безкоштовну" приватизацію зем.ділянки. Фсьо по закону :D

Залишається замовити виготовлення тех.документації та держ.акту на ділянку в любій (не завжди) землевпорядній фірмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Привіт. А цей закон про законом гарантовану ділянку землі громадянам України ще існує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно існує - от тільки ділянок замало для всіх бажаючих. Вистачає їх тільки на міських депутатів і ще ряд груп людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно існує - от тільки ділянок замало для всіх бажаючих. Вистачає їх тільки на міських депутатів і ще ряд груп людей...

Тобто мої шанси отримати гарантовані законом 0,10га під забудову фактично рівні нулю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звісно існує - от тільки ділянок замало для всіх бажаючих. Вистачає їх тільки на міських депутатів і ще ряд груп людей...

Тобто мої шанси отримати гарантовані законом 0,10га під забудову фактично рівні нулю?

Де? ;)

Вище вже все написано :) Чим далі від Луцька, тим більше шансів

До речі, колись десь читав, що кожен з нас (ну, тобто, громадянин України) по закону має право отримати до 7-ми різних ділянок (для будівництва, для городництва, для гаража, для...) Уявляєте, які ми багаті! Тільки не знаємо цього ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Украине получить бесплатно землю реально, но сложно 13:48

Статья 121 Земельного кодекса, о том, что каждый имеет право получить землю для строительства и обслуживания жилого дома, для садоводства, огородничества, фермерства, под дачу или гаража, действует. Такое мнение ИАП «Столичная недвижимость» рассказал юрист Александр Попов.

«Получить бесплатно землю в принципе – реально. Но стоит учитывать, что в данной сфере у нас царит «феодализм». Практически каждый населенный пункт и район имеет свои особенности, подчас весьма существенно влияющие на практику реализации данного права. Можно выделить лишь одну закономерность: чем престижнее место, где расположен потенциальный участок, тем сложнее его будет получить. Например, в Киеве это практически невозможно (действуя сугубо законными методами), если речь не идет о приватизации участка, на котором находится частный дом, принадлежащий на праве собственности заявителю», – говорит эксперт. Он также отметил, что кроме того, обязательно потребуется терпение и настойчивость.

«Не стоит ждать, что вопрос удастся решить в течение нескольких недель. Даже если строго следовать закону срок оформления приватизации составит не менее 3-х месяцев (на практике чаще всего еще дольше). Также не должны обескураживать отказы, обжалуйте их», – утверждает Попов.

По его словам, шансы на успех повышает привлечение к процессу юриста, специализирующегося на земельных вопросах в интересующем регионе, в идеале – районе или населенном пункте. Он поможет преодолеть «местные особенности» процедуры и может существенно сэкономить деньги и время.

http://zemlia.ucoz.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А є якась державна карта, чи держ реєстр де вказано де і скільки є вільної землі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...