Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Лоранський пиріг ось по такому рецепту готувала вчора (перебробувала різні рецепти, цей прижився):

1. Тісто - 50 гр масла (або маргарину) і 1 яйце розмішати (масло не потрібно розтоплювати), добавити 3 ст. л холодної води, 200 гр борошна та трішки солі. Добре все вимішати (тісто стає туге) і на годинку покласти в холодильник (я взагалі роблю заготовку тіста наперед і закидаю в морозилку на декілька днів)

2. Начинка може бути різною. Вчора пиріг був з печерицями та куркою ( 400 гр печериць порізати та підсмажити з цибулинкою, 400 гр філе курки відварити та порізати шматочками. Підсмажені печериці та шматки курочки перемішати)

3. Круглу дечку змазати олійкою та викласти на дно і стінки тісто. В утворену формочку викласти начинку. Залити все заливкою (200 гр вершків або жирного молочка, 2 яйця та 150 гр твердого сиру збивається. Сіль, мускатний горіх, інші приправи за смаком)

Випікається в нагрітій до 180-200 градусів духовці протягом 40-45 хв.

Просто і смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А я закупила маскарпоне, савоярді і сьогодні буде Тірамісу

Щиро вірю ,що все вийде і буде так же смачно,як в "Карамель Кафе"

7a17a65966bfd0063d08522fd11236c9.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paksivatova, тримаю кулачки :) Головне, щоб рецепт вдалий попався, а робити не складно. Я готувала кілька разів, друзі казали що не гірше як в кафешках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так як тиждень перед Великим постом називається Масляним, тому напекла млинців...на ранок з варенням, а на вечір з капустою та грибами :0151:

рецепт самий простий та доступний кожному!

8547886838_dc98e3b929_b.jpg

1959867_646919195363471_664040956_n.jpg

post-16375-0-56072200-1393578177_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора було на вечерю

Жаркое

Ингредиенты:

- 1 кг говядины

- 1.5-2 кг картошки

- 2 крупных луковички

- 3 морковки

Приготовление:

Мясо разрезаем кусочками по два-три сантиметра, постаравшись освободить его предварительно от жира, пленок и сухожилий. Лук чистим и режем полукольцами. Картошку чистим и режем чуть крупнее, чем мясо.

В казане, или кастрюле с толстыми стенками нагреваем несколько столовых ложек подсолнечного или оливкового масла. Нагреваем до дымка. Кидаем мясо и на большом огне обжариваем его.

Ничего страшного, если мясо начнет пускать сок и будет тушиться. Если мясо прилипнет к донышку или стенкам казана, не волнуйтесь, как поджарится, так само отпадет.

Как пожарится – помешайте, и после того, когда все мясо посветлеет, кидаете лук, опять перемешайте, уменьшите огонь и тушите минут 15. Если жидкости не много, долейте немного бульона или, если бульона нет – водичку.

Пока мясо-лук тушатся, режем морковку полукругами, и обжариваем ее на растительном масле. Как изменила цвет – в казан ее, а на место морковки на сковороде – картошку. Картошку стараемся обжарить со всех сторон до легкой золотистой корочки. Кидаем в казан, солим, перчим, перемешиваем.

Если не хватает жидкости доливаем так, чтобы картошечка была почти покрыта водой. Накрываем крышкой и на маленький огонь минут на 40-50.

За 15 минут до окончания бросаем три лавровых листка, щедрую щепоть хмели-сунели, или любой специи, что Вам нравится и для пикантности пол чайной ложки красного перца. Перемешиваем аккуратно, накрываем крышкой и даем оставшиеся 15 минут потомиться на маленьком огне.

Прошли 15 минут? Проверяем картошечку на готовность, закрываем крышкой и оставляем еще на 10-15 минут, настояться, пропитаться взаимно вкусами. Вот и все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лазанья, не знаю правильно чи не правильно,але я з дружиною зробив, вийшло як на мене бомба! курка +гриби можливо забагатто бешамеля,але-але ось так :

post-23661-0-00452400-1393711334_thumb.j

post-23661-0-43466900-1393711343_thumb.j

post-23661-0-55259500-1393711354_thumb.j

post-23661-0-25689700-1393711371_thumb.j

post-23661-0-15637800-1393711380_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто постить:

1 цибулинку ріжемо і підсмажуємо у великій сковорідці пару хвилинок на олії,

добавляємо до цибульки порізані шампіньйони (400-600 гр) і смажимо все разом десь 10 хв.

тоді всипаємо 1 стакан гречки, заливаємо 2 стакани кип'ятку, солимо, перчимо і тушкуємо все хвилин 20.

Швидко і просто.

Таку гречку смачно вживати з томатним соком. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

karambOLKA, дякую!

Напевно, треба створити тему пісних страв. Любі гурмани, як думаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно, треба створити тему пісних страв. Любі гурмани, як думаєте?

особисто я - за!!! :_02:

у різдвяний піст пекла солодкі пісні кекси http://board.lutsk.u...entry1052970777

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дома завжди багато кислого молока, тому сьогодні пампушки, шарлотка з яблуками та вишнями, і зелений борщик з домашнім майонезиком :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чебуреки)

Вермишель із курячими стегенцями,бісквітний торт.

Смажені стегенця)))

Борщ червоний

Тема плавно переходить в "що сьогодні їв Shpion07?" :_07:

Чекаю чергову серію :0111:

Давайте побільше рецептів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...