Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

приготував кашу з рису молока і дині жовтої) якраз прийшов з тренування і жую за компом :_08: за що соромно

А я от терпіти не можу цю кашу, і нічого з собою не вдію. Ще з дитинства мама казала, що це дуже корисно, але я цю гарбузу навіть на запах не люблю.

А от одного разу скуштувала суп-пюре і ніколи би в житті не подумала, що основним інгредієнтом в ньому була гарбуза. Відтоді постійно його готую, експериментую з різними складниками. Але завжди це смачно. Сьогодні робила з карі (мала величезну гарбузу, - таку гарну, як намальовану і ніяк не могла зібратись з думками, щоб дати їй раду).

А ще колись один-єдиний раз їла запечену в духовці гарбузу(цілу, із зрізаною зверху кришечкою), напхану м'ясом, грибочками, картоплею і різною всячиною. Теж ну дуууже смачно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Сегодня жутко захотелось кабачков, потому потушила их с морковью, помидором, специями и сметаной. Аромат обалденный, вкус, по моему скромному :_08: мнению, тоже.

post-2519-0-82817600-1401378512_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суші домашнього приготування. Готовили власноруч (і я їв) перший раз в житті. Ті що на лівій тарілці робили ми з дружиною, решту робила дочка. Склалося таке враження, що вона їх все життя робить... Так акуратненько....

lpUuJ.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1090493.jpg

Ну цееееееееееееее!!!!!!! ну,ну, ну не має слів!!!!!!!!!!!!! супер,супер!!!!ех, це так красиво!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суші домашнього приготування. Готовили власноруч (і я їв) перший раз в житті. Ті що на лівій тарілці робили ми з дружиною, решту робила дочка. Склалося таке враження, що вона їх все життя робить... Так акуратненько....

Суші+сало? Японці зробили б сепуку :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нашій невеличкій компанії були індивідууми, які навідріз відмовились "їсти цю японську гидоту"..... Довелося їм їсти українське сало..... а суші їли ми....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні дружина здивувала салатом зі шпинату, полуниці, сиру фета ))) цікаве поєднання, їв )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашня вечеря на двох вдалась :) Курка під кисло-солодким соусом з лимоном до рису. Замість салату моцарела з чері, посипана розмарином і полита олією з кісточок винограду. Все це смачно пішло під сухий червоний шираз :) Сьогодні на вечерю будуть суші. Фото згодом.

2FrHayEJLUY.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

захотілося солодкої вечері) наліпила вареничків з полуницею та творогом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka, а де в нас кус-кус можна купити ?

У мене ось такий

8076809534376.jpg

привезений з Італії. Доречі, хороша торгова марка. Паста цієї марки смакує найбільше

У нас зустрічала на лотках, де продають товари з Європи

Кус-кус бачила у Сільпо. Думаю, в Там-Тамі також має бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаю точки: по-перше, кус-кус можна купити розважний на ринку в точках, де продають сухофрукти та різні якоюсь мірою екзотичні для нас крупи, як нут, маш, чечевиця, дикий рис. По-друге, кус-кус часто можна знайти в різноманітних італійсько-німецько-польських точках. Ну ви розумієте, про що я :) Я купувала кус-кус німецький. Добрий був. В там-тамі і сільпо ця крупа невиправдано дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В там-тамі і сільпо ця крупа невиправдано дорога.

десь близько 20 грн 500 гр

А за скільки на ринку купуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду жарив яєшню з яєць,які мають по два жовтка,вперше такі побачив)

цікаві ці гібридні кури-несучкі))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В там-тамі і сільпо ця крупа невиправдано дорога.

десь близько 20 грн 500 гр

А за скільки на ринку купуєш?

Купувала кілограм за 30 грн. Але то було, як доллар був по 8 грн :) Зараз, напевно, ця крупа стільки не коштує. А розважної ще не пробувала, тому й ціни не скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...