Перейти до змісту

Відпочинок на о. Світязь


fedor

Рекомендовані повідомлення

Перед турбазою є місце спеціально для наметового містечка. Але там галасливо. Намет можна поставити в дворі декількох хуторів, які знаходяться навпроти заїзду на турбазу - в лісі. Також можна попитатись в селі Світязь по подвір"ях. Чим далі від озера тим тихіше. Варіантів там знайти щось буде сотні і не дорого. Головне щоб сподобалось місце, наприклад, в гарному садку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Минулого року знімав кімнату в селі - тепер вирішили в наметі, а на подвір'ї якось не "по туристичному" :_08::0135:

Цей варіант, розглядаю як запасний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить варіанта два

1 В наметовому містечку

2 В лісі подалі від озера, бо біля озера ганяють. Але в цьому випадку хтось один має сторожити речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж думаєм на вихідні виїхати на Світязь. Можливо хтось знає як там зараз вода і чи пляжі вже сухі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По дорозі від перехрестя до Чайки звертайте увагу на двори - там, зазвичай, немало дерев, плюс багато місця за будинками.

Минулого року відпочивали в хазяйки, то наметів було 4 чи 5. І так, народ був на авто.

Приблизно місце - навпроти школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-21429-0-03154500-1372319391_thumb.j Початок грози

post-21429-0-04513500-1372319396_thumb.j

post-21429-0-22619800-1372319401_thumb.j Непогода

post-21429-0-55181900-1372319406_thumb.j Пляжі Пульма

post-21429-0-40223700-1372319417_thumb.j Світязь не тільки для людей

post-21429-0-49950600-1372319439_thumb.j Острів

post-21429-0-51556600-1372319445_thumb.j Береги острова.

post-21429-0-91458500-1372319424_thumb.j Причал на острові

post-21429-0-64626500-1372319430_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Може десь і було, думаю повторитись не буде зайвим. Не доїжджаючи до Шацька є поворот наліво. Дорогу поремонтували, хоча знаків ще не поставили. Дуже зручно минати Шацьк, якщо їдеш на Світязь, чи Турбазу. Поворт легко пропустити. Я пропустив при тому, що знав про існування дороги.

Детальніше і зі схемкю

http://travel.volyn.ua/uk/speak/poradizapitannya

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Відпочинок на озері Світязь.

Приватний сектор. Окремі кімнати. Гарячий душ, кухня, туалет. Кімнати 2, 3, 4-х місні.

Подвір'я просторе, альтанки, мангали, качелі, місце для автомобіля.

Поблизу два базарчики, магазини.

До озера 200 метрів.

т. 096-6-777-983 (Таня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпочинок на озері Світязь.

Приватний сектор. Окремі кімнати. Гарячий душ, кухня, туалет. Кімнати 2, 3, 4-х місні.

Подвір'я просторе, альтанки, мангали, качелі, місце для автомобіля.

Поблизу два базарчики, магазини.

До озера 200 метрів.

т. 096-6-777-983 (Таня)

а ціна?? то ж відразу пишіть..............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіліпон вказаний...

Приємна дівчинка усе розповість...

я как Бе не на молдавському запитував.... :0117: не буду ж я зараз пів першої ночі людині звонити...Утга оролцогчид дараа нь сарлаг, тийм асуудалгүй nevzhe?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мабуть їхати серед ночі теж не будете...

А на свіжу голову, зберетесь з думками, Вам гарненько все розкажуть як їхати, якщо цікаво... і таке інше.

Це же не готель 5*, де все включено, а відпочинок сімейного типу, і думаю тут основний плюс в тому, що можна попитати, що та як, домовитись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну чого кожен має надзвонювати і випитувати? якщо вже подаєте оголошення, то надайте повну інформацію, а то звучить як у "лохотронних" оголошеннях про роботу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую! Створіть свою тему і там собі торгуйтесь!

о тимбільше, я й не звернула уваги, що то не автор теми її обновив, тому думала що то звідти фотки. Думаю, не я одна така

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На численні прохання трудящих:

Відпочинок на озері Світязь.

Приватний сектор. Окремі кімнати. Гарячий душ, кухня, туалет. Кімнати 2, 3, 4-х місні.

Подвір'я просторе, альтанки, мангали, качелі, місце для автомобіля.

Поблизу два базарчики, магазини.

До озера 200 метрів.

т. 096-6-777-983 (Таня)

Ціни: від 60 до 120 грн. з людини в залежності від умов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Завтра 04.07.14р о 07:00 іду до Шацька, можу взяти 3х людей, ціна 50 грн, заберу від будинку. тел 066 ІІ4 8О 41 Сергій, телефонувати можна сьогодні до 23:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Світязь після анексії Криму.

та да, як там буде кітайською "Світязь"? :smile3:

я позавчора повернувся з Гряди. чесно, в мене також був стереотип "всі ломануть на Світязь бо Крима нема", але на пляжі не тісно навіть в сонячну неділю, на багатьох базах є вільні місця, а задля підвищення рівня привабливості Світязі як місця відпочинку не зроблено майже нічого. звичайний полішуцкий курорт, як 10, 20 та й 30 років тому – пиво, горілка, шашлик, катамаран, з брудного пісочку пляж. я з малою дитиною був, то в загальному шалмані участі не приймав, але з сторони надивився вдосталь. з позитиву – вода чиста навіть ввечері по берегу; ціни на продукти та послуги дуже помірні, дещо навіть дешевше луцьких. але як нема погоди, то реально померти від нудьги :dont:

моє резюме – Світязь був та залишається "диким курортом", тим хто прагне якогось рівня сервісу та розваг там нема чого робити взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

підкажіть магазин де великий вибір для пляжа, зонти від сонця, надувні матраси і тд. ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...