Перейти до змісту

Відпочинок на о. Світязь


fedor

Рекомендовані повідомлення

ПРОПОНУЮТЬ відпочинок на Світязі

100м від озера

Дві кімнати 2-х місні

Одна кімната 3-х місна

- В кожній кімнаті холодильник , супутникове телебачення.

- гарячий душ, кухня, окремі бесідки

Є посуд , мікроволновка , електрочайник, мангал.

Навпроти магазин (продукти, спиртне, сигарети, кури гриль, та товари для

відпочинку)

Ціна 70 грн з 1 людини

Більш детальна інформація за тел. 067 3457087

P.S. Від себе хотів би додати, що відпочиваючи сім'ями з KMD в минулому році отримали чимале задоволення...

Дуже зручно розташований поруч магазин ( в якому є все) :), при виході на озеро розташована база рятувальників, де можна за "символічну плату" взяти лодку "для порибалити". Пляжик не величкий, і дещо захований. Людей не багато. Помірний захід у воду - для дітей просто супер.

А маючи в озброєнні 2 удочки трішки хліба та пакет паніровочних сухарів, за годинку/другу часу можна наловити плотви на уху.

А саме головне - привітні господарі!

Рекомендую!

post-15-1277063246,13_thumb.jpg

post-15-1277063333,54_thumb.jpg

post-15-1277063418,16_thumb.jpg

post-15-1277063481,81_thumb.jpg

post-15-1277063544,03_thumb.jpg

post-15-1277063607,84_thumb.jpg

post-15-1277063671,14_thumb.jpg

post-15-1277063793,68_thumb.jpg

post-15-1277063872,23_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Не хочу нікого образити, але на морі така хата 35грн. коштує!Та й відпочинок обійдеться дешевше ніж на Світязі. Я розумію,що всім треба заробити, але вибачте це вже перебор!ЦЕ ВСЬОГО ЛИШ СВІТЯЗЬ, А ЦІНИ ЯК В ЄГИПТІ!

Хоча це справа кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтриму з кожним роком все більше і більше. З.І. деруть як з х..ового сусіда :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

даааа дорого зараз на світязі..... на морі якось за 300 грн / 7 днів в севастополі відпочивав 100 метрів від моря + природа що аж їхати нехочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А мені таки там було дуже комфортно.

І 35грн це ну ніразу не дорого.

+ Хазяїн хати тоже айтішнік :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікстартер гонить... я за 25-30 грн відпочивав в аналогічних умовах.

більше тут реально немає за що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 за 35 грн в Світязі ??.......... Да можно віддихнути , тільки без ніяких удобств, в бараках , де раніше худоба стояла

А це справа кожного що і як вибирати...... ну і куди їхати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де це на морі такі ціни можна контакти?

Контакти ось. Та якщо в неті посидіти може щось ще знайдеш!

http://www.bizcar.com.ua/adboard/16771.html

http://emarket.km.ua/recreation/spravzhniy-vidpochinok-na-mori_4030977.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хто знає які ціни на Гряді, так і шоб з комфортом але без фанатизму по оплаті :) Мо в когось фото є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комфорту без фанатизму по оплаті на Гряді нема :) Двомісний номер від 250 грн. Це якщо хочете з душем і туалетом в номері, постіль, посуд, ну там балкончик може ще бути. В будиночках з брусу дорожче. Але, якщо маєте надувний матрас, двомісний номер може стати і три- і т.д.місним, бо зазвичай вони доволі просторі. Це на самій Гряді, в Шацьку чи по селах, думаю, серйозно дешевше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а щось подешевше на гряді можете підказати ? бо приїжать одногрупникі з києва і чернігова хочем туди зїздить на недільку

мені головне щоб було ліжко і душ, можна і на вулиці - всеодо

всеодно там буду тільки ночувати і то через раз))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось э номери телефонів на турбазу (літні будиночки біля озера), напишіть будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо в когось э номери телефонів на турбазу (літні будиночки біля озера), напишіть будь-ласка

http://www.shatski-ozera.org.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Повівшись на рекламу вирішив зателефонувати…

Цікавив відпочинок з 18-19 серпня. Зателефонував до пані Наталії за два тижні, щоб уточнити чи є (будуть) вільні кімнати на цей період. Сказала що можуть бути, але за такий тривалий термін вони місць не бронюють, і попросила зателефонувати числа 16-го. Зателефонував… Виявилось, що з кімнати 16-го виїжджають, але гарантувати що вона буде вільна до 18-го мені не можуть, бо вони не бронюють місць на кінець сезону.

І запропонувала мені приїжджати в будь-якому разі, а у разі чого, місце мені десь пошукають… На що я був їй дуже “вдячний”, але знову змушений шукати місце для відпочинку, де хоча б за два дні тобі зможуть сказати будуть тебе селити в ті кімнати на які ти розраховуєш, чи в “сусідський сарай”…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на мою думку Світязь "слегка" переоцінюють. Відпочивали на вихідних на Згоранських озерах - супер! Чисті пляжі, чиста вода, пісчане дно, купа вільного місця як на березі, так і в воді. Вхід у воду дууже плавний - дітлахи хлюпались скільки завгодно. І немає нездорового ажіотажу - в п"ятницю замовили кімнату і тоді ж поїхали. А можна і раніше бронювати. Господарі дуже гостинні, привітні. І ціни не кусючі - 50грн\ліжко за добу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світязь - болото. Засрали вже його, далі нікуди. І платити за то шоб купатись в воді, яка смердить шампунями і іншою гидотою - троха не розумно. Але то так, ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

етими выходными отдыхали между Грядой и Пульмо.Деревянный домик в два етажа(три спальни с двухмеснтными кроватями(постель прилагаеться)),душевая кабинка(полотенца прилагаються),туалет,кухня(холодильник,микроволновка,посуда,плита електрическая)

спутниковое тв.в зале тел.,кондиционер,возле домика беседка мангал.пляж(до озера 30 метров) чистый(кругом мусорники,окурка даже не видел)футбольное,волейбольное поля.нету ни дискотек ни баров ни пьяных рож.

взрослые довольные,дети счастливы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да уж, глянул цены, 300 грн за двухместный номер, это уже перебор, за такие деньги можно полностью 1-2-х комнатную квартиру снять в Феодосии, где до золотого пляжа 5 минут пешком.

В субботу ездил на сутки на Свитязь (первый раз там побывал, интересно же, чего все так расхваливают), пляж таки загажен, бычками, бутылками и прочим мусором. За таки то цены  :dont: Хотя очень много машин с белорусскими номерами, наверное на них и наживаются. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б ціну озвучили за таке щастя

цена немного кусаеться-1000 грв в сутки.но нас было 9 чел.(детей тоже считаю)если разбить на всех то более-мение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...