Перейти до змісту

Бордовка! Шашлык-машлык, пиво, девки, папиросы!


difoto

Быть или не быть вопрос не стоит, главное   

118 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Забанив Гетто і Осінь в цьому топіку.

Заіпло читати їхні чати, які не мають ніякого відношення до бордовки.

...і тут прийшов дядько лісник і розігнав нас усіх, і фашистів і партизанів, к бєніной матірі (зі спогадів фронтових)

П.С. Так сіє дійство (бордовка) буде чи ні? Де, коли?...Я ж в таїнства "нєпосвящьонноє"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

П.С. Так сіє дійство (бордовка) буде чи ні? Де, коли?...Я ж в таїнства "нєпосвящьонноє"))

Хто собі як, а я, очевидно, завтра звечора мариную стейки і овочі, щоб в неділю вибратися десь на природу, і влаштувати гриль-паті :)

fedot, в принципі, це все можна зробити й в форматі "Гриль-автопаті" :) Видатних місць на Волині - тьма-тьмуща!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.С. Так сіє дійство (бордовка) буде чи ні? Де, коли?...Я ж в таїнства "нєпосвящьонноє"))

Хто собі як, а я, очевидно, завтра звечора мариную стейки і овочі, щоб в неділю вибратися десь на природу, і влаштувати гриль-паті :)

fedot, в принципі, це все можна зробити й в форматі "Гриль-автопаті" :) Видатних місць на Волині - тьма-тьмуща!

Та то кожен третій на свята буде шашличком бавитися. Мене більш саме бордівка цікавить, як така)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу жона уєєєєжжжжає, і я вечурком свобідний такщо хто хоче на пиво, квас і танці до рання прошу приєднуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто-зна, але до відїзду дружини залишилось 2 год. :-------------------))

Смайл неправильний, треба так :-)------------

Погода на вихідні не особо радує. Максимум, що може бути - це сонечко у вівторок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в стопкадрі мегавечірка

я розумію, не всім так повезло на сьогодні, не у кожно жінка сьогодні їде, але ну хоч ще в когось по статистиці теж має....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

kmd, чого мовчиш??? :blink:

до 28 травня він занятий :)

Ми з ним говорили про пізніШШу конкретну дату :P:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...