Перейти до змісту

Бордовка! Шашлык-машлык, пиво, девки, папиросы!


difoto

Быть или не быть вопрос не стоит, главное   

118 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Губу не закачуйте то не значить що він все ставить ;) Пиво на себе собі кожен сам бере приблизно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь

Увы, но мои планы не совпадают с вашими надеждами :) На бордовке меня не будет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ога.. .спонсор, он же, цуко, птица пугливая )))

Олежа, могу подкинуть мыслю.

Несмотря на то, что от ЖД станции мы далеко, но всё-таки можно перевести стрелки на точку с свежим пивом у Фуршета.

Учитывая праздник форума, а приобщение большого количества покупателей было именно через форум, то мысль "Пивному запасу" поставиться не лишена смысла, а ДР - это праздник сугубо личный ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда з новими правилами розпиття спиртних. Можемо нарватись на граблі.

В цьому році, на відміну від минулого, я ще ні разу не бачив там патруля. Але береженого бог береже..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б прийшов би на бордовку, але на жаль, знаю там хіба що кількох людей особисто. крім того, якось всі старшого віку, серйозні дядьки і тьотки. не знаю шо робив серед вас у свої 20 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда з новими правилами розпиття спиртних. Можемо нарватись на граблі.

В цьому році, на відміну від минулого, я ще ні разу не бачив там патруля. Але береженого бог береже..

заходьте в Пивний Запас, я вам на пиво наклейку "квас живого бродіння" наклею!!!

Часто заходять просять наклеїти на пиво.

наклейки не цінники зеленні що були, а тепер у нас гарненькі самоклеючі друковані етикетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой ну прям таки! На форумі ж не заважає шо тобі 20. Повір деякі "дядьки" і "тьотки" тобі фору дадуть і не наздоженеш всеодно. Головне не те скільки кому років, а як хто вміє і може відпочивати \а вони можуть - повір! :smile-zachot: \

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б прийшов би на бордовку, але на жаль, знаю там хіба що кількох людей особисто. крім того, якось всі старшого віку, серйозні дядьки і тьотки. не знаю шо робив серед вас у свої 20 :)

"Нє баїсь",а що робити ми тобі підкажемо, такий "екземпляр" точно не пропустимо :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б прийшов би на бордовку, але на жаль, знаю там хіба що кількох людей особисто. крім того, якось всі старшого віку, серйозні дядьки і тьотки. не знаю шо робив серед вас у свої 20 :)

Не ходи,бо з'їдять...я вже другий рік боюсь йти-а раптом впізнають і по мордам надають☺☻

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда з новими правилами розпиття спиртних. Можемо нарватись на граблі.

В цьому році, на відміну від минулого, я ще ні разу не бачив там патруля. Але береженого бог береже..

заходьте в Пивний Запас, я вам на пиво наклейку "квас живого бродіння" наклею!!!

Часто заходять просять наклеїти на пиво.

наклейки не цінники зеленні що були, а тепер у нас гарненькі самоклеючі друковані етикетки.

Так-так. Заходьте в "Пивний запас". Напишіть мені в приват ХТО саме зайде за десятьма літрами пива (за рахунок магазину) з наклейкою квас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так. Заходьте в "Пивний запас". Напишіть мені в приват ХТО саме зайде за десятьма літрами пива (за рахунок магазину) з наклейкою квас?

если на каждого - то я лопну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так. Заходьте в "Пивний запас". Напишіть мені в приват ХТО саме зайде за десятьма літрами пива (за рахунок магазину) з наклейкою квас?

если на каждого - то я лопну

Не знаю скільки вас там буде. Це на всіх.

Просто ви маєте оприділитись хто прийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так. Заходьте в "Пивний запас". Напишіть мені в приват ХТО саме зайде за десятьма літрами пива (за рахунок магазину) з наклейкою квас?

Хороший подарунок...

А наклейка "квас" для міліціянтів?

типу того

це виходячи з попередніх постів

я б найклеїла відповідно до сорту пива

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так. Заходьте в "Пивний запас". Напишіть мені в приват ХТО саме зайде за десятьма літрами пива (за рахунок магазину) з наклейкою квас?

Вот это по нашему, по деловому!

Ответственным за пиво квас назначается Zevs_Isver!

А вообще вы нас узнаете по спецодежде, мы как раз возле "Пивного запаса" собираться будем, как всегда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так-так. Заходьте в "Пивний запас". Напишіть мені в приват ХТО саме зайде за десятьма літрами пива (за рахунок магазину) з наклейкою квас?

Вот это по нашему, по деловому!

Ответственным за пиво квас назначается Zevs_Isver!

А вообще вы нас узнаете по спецодежде, мы как раз возле "Пивного запаса" собираться будем, как всегда :)

це на суботу? на скільки? можливо доречніше буде раніше замовити і на якусь конкретну годину....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це на суботу? на скільки? можливо доречніше буде раніше замовити і на якусь конкретну годину....

суббота

раньше заказать не - мы любим свеже-разлитое

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це на суботу? на скільки? можливо доречніше буде раніше замовити і на якусь конкретну годину....

суббота

раньше заказать не - мы любим свеже-ралитое

не пиво налити на якусь годину, а збираєтесь на скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

це на суботу? на скільки? можливо доречніше буде раніше замовити і на якусь конкретну годину....

суббота

раньше заказать не - мы любим свеже-ралитое

не пиво налити на якусь годину, а збираєтесь на скільки?

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/60577/page__view__findpost__p__516804

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це на суботу? на скільки? можливо доречніше буде раніше замовити і на якусь конкретну годину....

суббота

раньше заказать не - мы любим свеже-ралитое

не пиво налити на якусь годину, а збираєтесь на скільки?

Не мути воду.

Я у всьому розберусь САМА.

Ми вже все вияснили:

І кому. І що. І на скільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...