Перейти до змісту

На авто в Крым


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Собираюсь катнуть с семьей в Крым на авто, ребенку 3 годика. Никогда не ездил с малой на такое расстояние гугл показывает (1,136 km – about 14 hours 44 mins) линк на дорогу . Правильно ли Гугл показал дорогу (Ровно, Житомир, Сквира, Жашкив (тепрь хоть знаю где он :))), Ульяновка, Первомайск, Николаев, Херсон, Красноперекопск, Саки, Песчаное)

Кто ездил подскажите во сколько лучше выезжать, загруженность трассы, какое состояние дорог, за сколько заезжали по времени?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

їхали два дні (щоб не перевтомлюватися) з ночівлею в наметі. досить прикольно. дорога завантажена була тільки за Рівне, там де ремонтують київську трасу.

звіт - отут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираюсь катнуть с семьей в Крым на авто, ребенку 3 годика. Никогда не ездил с малой на такое расстояние

Кто ездил подскажите во сколько лучше выезжать, загруженность трассы, какое состояние дорог, за сколько заезжали по времени?

Їздили в минулому році на ПБК (Сонячногірське). Малому було 1рік 6міс. І + я вагітна була 2,5міс. Виїжджали в 8год вечора. Чоловік пив за потребою всякі тонізуючі (кака рєдкосна, але треба). Сказав, що вночі їхати - супер. Потім також на ніч виїжджали і додому. Малий був в кріселку і ще четверо дорослих. Найтяжче дорога далась мені, але мені тоді все тяжко давалось. Правда, ми їхали по навігатору, тобто ніде не блудили, нікого нічого не питали. На місці були біля 11год ранку. Авто - Чері Амулет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили у вересні 2009 року тим же маршрутом на "Диво-сенсі". з Луцька виїжджали десь о 8-й ранку. Без кандюка їхати було трохи важкувато, але ми не спішили робили зупинки з пікніками.

Найгірший кусок дороги Рівне-Житомир. ЖПС пропонував їхати на сквиру ч-з Житомир чи по обїзній, ми вирішили ч-з місто. "Шайтан-коробка" привезла нас на два "кірпічі", тимчасово встановлені. :) За 20 хв порушили всі пункти ПДД, за хв 40 з Божою поміччю та некрасівими словами нарешті виїхали з Житомира. :) Всі наступні міста проїжджали тільки по обїзних, швидко і без проблем. Від Житомира до Одеської траси дорога нормальна (по українських мірках). Після зїзду з Одеської траси були куски по 50-70 км досить погані. Особливо Миколаївська, Херсонська області. Після Херсону до Криму дорога взагалі вузька, трафік великий в обидві сторони, їхали не більше 70-80 км\год.За один день до Криму теоретично доїхати можна, але з одним водієм та малою дитиною - важко. Ми зупинялись в кемпінгу десь в районі Первомайська (точно вже не памятаю) За ніч для трьох дорослих і дитини заплатили здається 230 грн...

Ще одне: по трасі приблизно до Черкаської області на обочинах періодично були місця для відпочину (при лісі столики, лавочки там, туалет і тп) ну як у нас на Волині. Далі ж міць для відпочинку немає чомусь зовсім. Памятаю десь порядка 2-х годин їхали вишукували більш-менш пристойне місце щоб перекусити. Придорожніх столовок-кафе-ресторанів по дорозі достатньо, але ми там майже не бували. Ну і чим ближче до Криму, тим дорожче :).

Переночувавши в кемпінгу наступного ранку ми поїхали далі, десь годині в 12 дня були в Криму.

Тільки переїхавши перешийок були здивовані ціною на "карасіну": перша ж заправка в Криму мала ціни зразу на 10 коп. вищі чим на материку. Ото таке.

P.S. ЖПС-навігатор чесно завіз нас туди і назад, за виключенням оказії в Житомирі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 HDEELutsk: обалденный отчет, и блог вообще прикольный )

2 Oksana04: меня больше всего и беспокоит что тяжело будет именно пассажирам, жене и ребенку, машинка хоть и удобная (Омега Б) но я знаю как это сидеть на заднем сидении и кунять :). За рулем легче. Плюс ночь еще ниразу не ехал целую, тяжело наверно, у меня ночью от фар вообще глаза слезятся, да и заснуть стремно. Вот подумываю может и мне с ночевкой метнутся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

трасса правильная, но за 14 часов не заедешь. В зависимости от кол-ва камазов, которые по узенькой дороге на подъем едут 30 км/ч от 20 до 25 часов на дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Oksana04: меня больше всего и беспокоит что тяжело будет именно пассажирам, жене и ребенку, машинка хоть и удобная (Омега Б) но я знаю как это сидеть на заднем сидении и кунять smile.gif. За рулем легче. Плюс ночь еще ниразу не ехал целую, тяжело наверно, у меня ночью от фар вообще глаза слезятся, да и заснуть стремно. Вот подумываю может и мне с ночевкой метнутся.

Малюк спав. Ми також дрімали. Мені було тяжко, бо в мене був страшенний токсикоз (просто поїздку спланували дуууже давно і не хотілось вже відмовлятись).

Мій чоловік також тоді вперше, а назад наразі вдруге і допоки востаннє, що їхав цілу ніч. Повторюсь - сказав, що вночі їхати супер. Навігатор говорить, машин практично немає, енергетики спати не дають.

Але якщо у Вас є якісь сумніви - краще з ночівлею, щоб не дай Бог не заснули за кермом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я езжу через Винницу и Умань, с одесской трассы ухожу на Кривое озеро и потом на Врадиевку и Доманевку на Николаев (потому как до Первомаского и из него на Вознесенск до Николаева обычно попа а не дорога) из Херсона через Цурюпинск на Армянское (правда не доезжая до Каланчака ухожу на Скадовск) (880 км).

Выезд в 5 утра (с дозаправкой и пожрать в Умани +плюс пару раз пописять и потянуться 5 человек) в Скадовске 18-18:30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На проводи їздив на Хмельниччину: за Хмельницьком аж до Вінниці дорога жахлива - ями, дорожні роботи. Казали те ж саме від Хмельницька до Тернополя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потом на Врадиевку и Доманевку на Николаев (потому как до Первомаского и из него на Вознесенск до Николаева обычно попа а не дорога)

ездили мы в этом году на Доманёвку туда, а назад через Вознесенск - ситуация с дорогой кардинально поменялась! По вышеуказанному треку практически весь крымско-николаевский участок отремонтирован.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 HDEELutsk: обалденный отчет, и блог вообще прикольный )

2 Oksana04: меня больше всего и беспокоит что тяжело будет именно пассажирам, жене и ребенку, машинка хоть и удобная (Омега Б) но я знаю как это сидеть на заднем сидении и кунять :). За рулем легче. Плюс ночь еще ниразу не ехал целую, тяжело наверно, у меня ночью от фар вообще глаза слезятся, да и заснуть стремно. Вот подумываю может и мне с ночевкой метнутся.

дякую :) відносно на ніч - я би не радив. все ж таки то є довга дорога, мало що може статися.. ризикувати цілою родиною через пару годин вигоди якось нелогічно. а так собі за два дні спокійно доїдете + можна ще десь зупинятися/погуляти/пофоткати і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираюсь катнуть с семьей в Крым на авто, ребенку 3 годика. Никогда не ездил с малой на такое расстояние гугл показывает (1,136 km – about 14 hours 44 mins) линк на дорогу . Правильно ли Гугл показал дорогу (Ровно, Житомир, Сквира, Жашкив (тепрь хоть знаю где он :))), Ульяновка, Первомайск, Николаев, Херсон, Красноперекопск, Саки, Песчаное)

Кто ездил подскажите во сколько лучше выезжать, загруженность трассы, какое состояние дорог, за сколько заезжали по времени?

Два рази їздили з друзями. Приблизно по цьому маршруту. Тільки після Житомира виходили на Київську трасу. Не доїзджаючи до Києва звертали на Фастів. Першого разу доїхали до Білої Церкви, а вже звідти вийшли на трасу Київ-Одеса. Другого разу Повернули на трасу Київ-Одеса між Фастовом та Білою Церквою. Далі вже по маршруту. Далі по цьому маршруту до Красноперекопська. Після нього звертали на Джанкой, поскільки нашою ціллю був Судак. Цей варіант підказали знайомі. Переконали тим, що краща дорога, і як результат виграш по часові також. 

Виїджали ми обідньої пори. О сьомій ранку вже вдалось скупатись в Феодосії. Спланували все так, щоб самий важкий участок дороги (після сходження з траси Київ-Одеса) пройти вночі, коли найменьший потік транспорту. Дороги там в основному вузькі і великі проблеми з обгоном. Найгірше, з чим довелось стикатись на цих дорогах, це КАМАЗИ. Іноді такий "локомотив" збирав колону по 30-40 авто. Обігнати його було проблемно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздив разів з 10. Але однозначно з ночівлею. 250 - 350 грн (на 4-5 осіб) біля Кіровограда вас не спасуть , - а на море (на відпочинок )приїзджаєш не вбитий і не відходиш разом з сімєю 2-3 дні в кращому випадку. Ніколи не ставте часові рамки аби не привязуватись до трафіка, - всеодно як кажуть чим швидше їдеш, - частіше впіюєшся, або заколихує... так-шо ночівля ОДНОЗНАЧНО - тоді це подорож.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми виходили з того, що малий не висидів би просто день в кріслі, а так - спав... І вночі не жарко (хоч кондиц в машині є).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також погоджуюсь з усіма, що краще їхати з ночівлею. Ми виїзжали в 5 ранку в 9 вечора були уже в Криму, але замучуєшся. Зараз би якщо і б їхав на авто - то тільки з ночівлею. Їхати бажано по GPS з останньою картою України, оскільки в попередніх версіях є неточності (зокрема в Рівному, Житомирі про які уже говорили).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздив 2 роки тому до Євпаторії, спочатку думав мо поїздом поїхати, але так як дууууже хотів машиною то нею і поїхав (VW Passat B2). Я хотів непоспішаючи їхати в економрежимі (90км/год) і чимбільш цікавого побачити по дорозі)). Забігаючи наперед скажу, що вибравши машину я не прогадав. Виїхали в 6 ранку (я був з другом), маршрут майже аналогічний, як в автора теми (крім відрізку Житомир-Вінниця-Умань), в 20.00 вже були біля Миколаєва (845км від Луцька). Так як це моя перша подорож за кермом була, то я вирішив зупинитись на перепочинок на миколаївській об'їздній біля мотелю якогось. Але як взнали ціну за ніч (200грн) вирішили спати в машині на стоянці біля того мотелю)). Зранку виїхали в 8.00 і в 13.00 вже були в Алушті (захотілось проїхатись кружок дорогами Криму до Євпаторії).

Що стосується доріг, то на той час ще до Житомира була відносно непогана, від Житомира до Вінниці(360км від Луцька) також непогана, але вузька, машин небагато. Найгірша ділянка доріг це від Вінниці до Уманю, вузенька з вибоїнами дорога на 1 смугу в кожному напрямку і нескінченна кількість фур, які їдуть так само, 90км/год. Всі міста минав через об'їздні, орієнтувався по карті і знаках. В Криму дороги досить якісні, але і там є одна велика проблема, це КамАЗи, які підгору їдуть на 1й передачі, а підйом може тягнутись до 5км в довжину. Зате природа яка...

Назад додому виїхав в 6 ранку з Євпаторії, зупинався мало, 3 рази тільки перекусити на 10 хв, швидкість така ж, 90км/год, в Гайсині (Вінницька обл.) спати так захотів, що думав ставати на перепочинок, але згадав за РедБул, думаю попробую, казали допомагає...))) випив 250грам тієї отрави і поїхав собі далі, а через годину зловив себе на думці, що я зовсім забув про те шо хотілось спати)))). В 23.00 були вже в Луцьку. 17годин дороги (втомився). 1160км від Євпаторії до Луцька. Цікаво шо середня швидкість іийшла 68км/год (1160/17)))

Поїздкою був дуже задоволений!

п.с. в ночі я б не їхав, враховуючи шо в мене зір не дуже добрий, та й вночі не видно нічого навкруги, а великий плюс поїздки машиною і тому, що можна спостерігати за природою, в інших областях, поселеннями і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще їхати довше, але спокійніше. Тим більше що з дитиною. По дорозі є сила-силенна цікавих місць, можна заїхати пофоткатись. Головне знайти, що де є і розробити маршрут цікавинок. Вночі хоч з енергетиками, хоч без, але спати все одно хочеться, тим більше, як на задньому сидінні хтось буде посопувати... А не спати має двоє: водій і пасажир поруч.

Ніхто не хоче опинитись в кюветі. Правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще їхати довше, але спокійніше. Тим більше що з дитиною. По дорозі є сила-силенна цікавих місць, можна заїхати пофоткатись. Головне знайти, що де є і розробити маршрут цікавинок. Вночі хоч з енергетиками, хоч без, але спати все одно хочеться, тим більше, як на задньому сидінні хтось буде посопувати... А не спати має двоє: водій і пасажир поруч.

Ніхто не хоче опинитись в кюветі. Правда?

В нас так і було.

Я ж нікого не переконувала. Просто розказала як їхали ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не про тебе.

Дитина маленька, якщо навіть їде в автокріслі, то мама має бути поруч. Вночі мама і дитина заснуть, а водієві навіть не буде кому анекдот розказати - раз, світло в салоні і на вулиці тьмяне - два, в сон клонить - три.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто недавно з Криму? Цікавить кілька питань. Кудою їхали, як дорога, скільки часу витратили на дорогу, де заправлялися, де зупинялися перепочити, які нюанси і т.д. Буду вдячний за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Крым ехал по указанному маршруту в первом посте только через Симферополь. Заночевал на объездной Николаева в мотеле Ингул ее трудно пропустить по дороге http://uahotels.info/hotel/Ingul-Nikolaev/, номер 250 грн. Выехал вроде в 9 приехал в Ингул в 8 кажись. Была большая тянучка при сьезде с Одесской до Николаева долго ехал. Дорога в принципе нормальная везде. Говорили что за житомиром плохая что надо езеть через Киев, да нормальная дорога, можно ехать. Навигатор не подвел толкьо в раза два чуть не свел с дороги но там надо просто смотреть на дорогу и не слушать навигатор иногда показывает прикол. Сейчас бы и ббещз него без проблем бы доехал, а так ехал первый раз то надо было брать с собой на всякий. Переночевали и поехали забрали еще друзей с поезда в Симферополе и поехали на точку :) Море, девки, пьянки :) 14 дней это очень много для моря ))))

Назад ехал не через Симферополь а решил по навигатору ))) тот меня по полям вначале повел но я просто ехал по дороге вверх Саки и выехал на трасу дальше по тому маршруту что и в Крым только ехал через Киев заночевал тоже там т.к. там у меня брательник живет, утричком уже на Луцк. Все сейчас лечусь от алкоголизма )))) после отпуска. Дорога везде в принципе нормальная проблем нет, самая галимая дорога это от Ровно до Луцка из всего моего путешествия ))

Ехал с ночевкой т.к. ехал в первый раз + ребенок в машине, в принципе мог и доехать без остановки но не вижу смысла вообще 250 грн не деньги чтобы рисковать жизнью близких да и свеженький на море приезжаешь и уже в обед пьеш пиво и купаешся в море а не отходишь 2 дня от дороги. Удачной поезди ни гвоздя ни жезла )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто недавно з Криму? Цікавить кілька питань. Кудою їхали, як дорога, скільки часу витратили на дорогу, де заправлялися, де зупинялися перепочити, які нюанси і т.д. Буду вдячний за інформацію.

Нещодавно повернувся з Криму. Їхали ось цим маршрутом: Луцьк - Рівне - Житомир - Вінниця - Умань - Миколаїв - Херсон - Крим

Дорога, в цілому, нормальна (чекав гіршого). Заправлялися на ВОГ та ОККО, по трасі їхніх АЗС вистачає.

Зупинилися на ніч в Умані - поєднали приємне з корисним: відвідання Софіївського парку (Справжня казка!!!) та відпочинок. Варіантів зупинитися в Умані - безліч, починаючи від квартири, закінчуючи готелем.

Вдалої подорожі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А да за заправку забыл. Я заправляюсь только на Лукойле, по трассе заправился только Лукойлом были заправки везде по дороге. Заправлялся перед Николаевом и долил еще в Красноперкопске перед самим въездом в Крым. Назад залился тоже за Николаевом и после в Киеве долил. В Крыму лучше не заправляться только уже на выезде с него, говорят бенза там ужасная, хотя я не пробовал но мне тоже так рекомендовали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорят бенза там ужасная

спорить не стану,но заправлялся на укртатнафта(в прошлом году)-отлично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за оперативні відповіді :smile-zachot:

Мене більше солярка цікавить. Треба буде розпитати хто бусами їздить де вони заправляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...