Перейти до змісту

На авто в Крым


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Хто недавно з Криму? Цікавить кілька питань. Кудою їхали, як дорога, скільки часу витратили на дорогу, де заправлялися, де зупинялися перепочити, які нюанси і т.д. Буду вдячний за інформацію.

Десять днів назад з Криму. І туди і назад їхали по маршруту вказаному в 12-му пості. На дорогу витратили 17 годин. Було багато коротких зупинок, кілька по 30-40 хвилин. Зупинялись здебільшого на "цивілізованих" заправках (в більшості на WOG). На ночівлю не зупинялись. Заправлялись в основному на WOG. Ціни на пальне дещо вищі в Криму від середніх по Україні. Найващий участок Первомайськ-Армянськ. Дорога нормальна але вузька. І дякуючи "камазам" бувало навіть швидкість пересування падала до 30км/год. Саме тому (по часу) серединою шляху для нас був Вознесенськ. На цьому ж найважчому участку і найбільше бачили працівників ДАІ. Також багато їх було на дорогах Криму. 

Найдешевший, та найбільший вибір кавунів, динь, морепродуктів і т.п. починається на придорожніх цілодобових ринках відразу за Херсоном. 

post-6972-1283348583,76_thumb.jpg post-6972-1283348592,03_thumb.jpg

При в'їзді в Крим зранку - можливий густий туман. Принаймі так було незважаючи на високу температуру повітря. 

post-6972-1283348599,25_thumb.jpg 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую за оперативні відповіді :smile-zachot:

Мене більше солярка цікавить. Треба буде розпитати хто бусами їздить де вони заправляються.

Їздив бусом Т-5 2.5tdi на Крим в Заозерку-по навігатору-1110км.Заправлявся на ОККО-все ок.З кондюхом та швидкістю 120-130-де можна-в середньому вибило 8л на 100км.В економ -100-110 і ніжно на газ можна вложитись в 7л.В криму тоже не заправлявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По часу скільки вийшло? Де й на скільки зупинялися? Їхав сам чи з напарником?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив теж недавно в Крим (з Житомира на Сквиру їхав, далі стандартно як і всі :) ). Дорога туди зайняла 16 годин (відкинувши легенькі перкуси, заправки, зателефонувати другу :D то комп показав 14 годин чистої дороги), в 3 ранку виїхав в 19-00 на місці вже пив перший ковток пива. Їхав в Феодосію, 1230 км, за кермом я один. Заправлявся тільки на ОККО, перший раз в Луцьку, потім за Уманью (534 км від Луцька), потім Херсон, а в Криму в Джанкої запрявляв на ОККО а потім на ШЕЛЛ. десь 85-90% їхав з кондиціонером, розхід середній отримав 6,8л/100 км 95го Puls

Хочу всім порадити дорогу з Херсону до Армянска, не їдьте як кажуть знаки та GPS (за Цюрюпінськом наліво по головній на Сімферополь), їдьте на розвилці там порямо (на Маріуполь, Каховка). За 50 км буде розвязка тіпу "коло" (наліво Каховка, прямо Маріуполь, наліво Сімферополь), от там наліво і за 70 км буде Армянськ. Дорога по завантаженосты мабудь 10% від тієї якої поїде основна маса. Пряма як стріла, машин нема (за той відрізок до 10 обгонів, ні селищ ні ментів, середня швидкість в мене там була 110 кмч), але вона довша на 25 км. Є й плюс - я проїхав той довший відрізок на 40 хвилин швидше ніж коротший.

Якщо тре - намалюю на карті той кусочок дороги.

І САМЕ ГОЛОВНЕ - правила обгону дуже січуть, по сплошній не обганяйте, ну і швидкість по селам контролюють теж частенько, причому по два екіпажа.

Щасливої дороги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По часу скільки вийшло? Де й на скільки зупинялися? Їхав сам чи з напарником?

Виїхав з дружиною десь о 18 на ніч о 01 ночі за уманню є заправка+стоянка ОККО-там відпочили в бусі до 05 ранку і в путьі вже в обід були на місці.Рулюю сам по звичці-20 з гаком за рульом-так що вирішуй сам де коли і з ким.

По часу скільки вийшло? Де й на скільки зупинялися? Їхав сам чи з напарником?

Виїхав з дружиною десь о 18 на ніч о 01 ночі за уманню є заправка+стоянка ОККО-там відпочили в бусі до 05 ранку і в путьі вже в обід були на місці.Рулюю сам по звичці-20 з гаком за рульом-так що вирішуй сам де коли і з ким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І САМЕ ГОЛОВНЕ - правила обгону дуже січуть, по сплошній не обганяйте, ну і швидкість по селам контролюють теж частенько, причому по два екіпажа.

Щасливої дороги!

+1

Також таке бачили.

...дякуючи "камазам" бувало навіть швидкість пересування падала до 30км/год.

Обігнали одну з таких черепах на суцільній лінії і миттєво за це заплатили 200грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І САМЕ ГОЛОВНЕ - правила обгону дуже січуть, по сплошній не обганяйте, ну і швидкість по селам контролюють теж частенько, причому по два екіпажа.

Щасливої дороги!

+1

Також таке бачили.

...дякуючи "камазам" бувало навіть швидкість пересування падала до 30км/год.

Обігнали одну з таких черепах на суцільній лінії і миттєво за це заплатили 200грн.

Щоб не платити,бажано мати радіостанцію Си-Би -дальнобої практично всі з ними і все,що бачать,кидають в ефір.Перевірено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то добре мату таку раейку, але от куди притнути сам блок керування нею... під сидушку? В мене нема місця не панелі для того девайса, тому краще їхати за правилами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що скажете про такий маршрут (мікс від прочитаного тут і там :) ) - Луцьк-Рівне-Шепетівка-Любар-Вінниця-Умань-Криве Озеро-Доманівка-Миколаїв-Херсон-Саки (сіт-транс.ком практично такий же маршрут вибрав як найшвидший)?

post-3641-1283805028,11_thumb.jpg

VaLeRa, докладніше про ті маньоври за Херсоном, пліз? Візіcom підказує так:

post-3641-1283805086,74_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив недавно) під Херсоном нічого складного, все по знаках, заблудитись важко, але мені здається лучше їхати на Житомир - Володарка - далі Київ - Одеса, ну і на далі як на карті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream через Вінницю?... ну не знаю, може там вже і зробили дорогу...., я б тудою не їхав.

Ось як їдь з Херсона, дороги зійдуться в Армянську, різниця +25 км, алеж ти будеш їхати по спокійній трасі.

KHerson_500.jpg

Там де поворот на право - велике коло, не промахнешся )))

Якщо програмка показує так їхати до Сак, то їдь, там непагані дороги в Криму, але в мене IGO показуэ що тре повертати трошки раніше на Сизівку, а не на Зернове.

namor Житомир - Володарка - далі Київ? Навіщо їхати з Володарки на Київ :sq_ye: ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream через Вінницю?... ну не знаю, може там вже і зробили дорогу...., я б тудою не їхав

Не просто через Вінницю, а ще й через Шепетівку, тобто паралельно трасі Київ-Чоп. А коли ти тудою востаннє їздив? GreyHairs минулого року їздив Житомир-Вінниця-Умань, наприклад, - каже, що "нічого дорога" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи я тудою не їздив і не поїду :) , коротший шлях не значить швидший, я вже переконався. Коли ти там між Хмельницьким і Уманню будеш думати як обігнати наступного сарая, по Житомирській трасі будеш тільки випереджати тіж сараї, а від Житомира до Володарки не такий вже і великий рух, перед обгоном не завжди тре гальмувати, а ідеш відразу на обгін, бо зустрічної нема. Але я не переконую, ти ж за кермом будеш, тобі і вирішувати що економити - кілометраж (і віртуально літри палива :), бо на практиці вони зовсім не економляться на завантажених ділянках доріг ) чи нерви на менш завантажених дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще: чи хтось так зрізав дорогу до Сак?

post-3641-1283807053,66_thumb.jpg

Там практично всі дороги нормальні,правда,вузенькі,так,що можеш їхати спокійно-"степь да степь кругом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

namor Житомир - Володарка - далі Київ? Навіщо їхати з Володарки на Київ :sq_ye: ?

Я мав на увазі на трасу Київ Одесса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хмельницьким і Уманню

Уточнюю маршрут: ..-Рівне-Шепетівка-Любар-Вінниця-Умань-..

Так їхати на 30 км довше, ніж через Житомир і Володарку, але очевидно що трафік менше.

І ще: а якщо на Нову Каховку їхати не після Херсона, Цюрупинська, а так - з Херсонської об'їзної поїхати трасою по правому берегу Дніпра і через нього переїхати в Новий Каховці і далі виїхати на те кільце, про яке мова вище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два роки підряд через Володарку їзджу.В 5 ранку виїзд,в 23 в Ялті.Для мене найважче це з Рівного до Житомира.В цьому році повертали на Криве озеро.Довше їхати по Одеській трасі,а це економія часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк-Рівне-Шепетівка-Любар-Вінниця-Умань-Криве Озеро-Доманівка-Херсон-Армянськ-Сизівка-Саки - 1140 км.

post-3641-1283881632,23_thumb.jpg

Луцьк-Рівне-Шепетівка-Любар-Вінниця-Умань-Криве Озеро-Доманівка-Херсон-Нова Каховка-Армянськ-Сизівка-Саки - 1167 км

post-3641-1283881653,97_thumb.jpg

Луцьк-Житомир-Володарка-Умань-Улянівка-Вознесенськ-Миколаїв-Херсон-Армянськ-Сизівка-Саки - 1085 км.

post-3641-1283881670,54_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12.8.2009, 9:26 Сообщение #22

Две недели назад вернулся из Крыма. Согласен с теми кто воспльзовался маршрутом через Кривое озера и Доманёвку. Могу порекомендовать во избежание тянучек и ужасной дороги на участке Херсон - Армянск уйти на Каховку - Чаплинку, чем я и воспользовался по совету коренных крымчан: дорога на 4, всё время больше 110 км/ч, десяток встречных авто днём. Удачи!

і ще обговорення дороги з Києва в Крим - тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9.7.2010, 11:15 Сообщение #57

Из личного опыта

Более комфортно будет Житомир-Сквира-Е95(район Ставища) и далее по маршруту. Из минусов: дорога узкая, но транспорта немного. Покрытие на 3-4. Переезд в Попельне. Отсутствие указателя в Сквире, когда упрешься в Т-образный перекресток со знаком STOP (менее 1 км от вьезда) нужно повернуть направо. Далее все понятно.

До Винницы дорога ничего, но отрезок Винница-Умань - смерть: дорога узкая, множество грузовиков и прочего тихоходного транспорта. Плюс идешь через небольшие города типа Гайсина, Немирова с узкими улочками, практически без покрытия и указателей (в некоторых местах). А винницкие ГАЙцы - это отдельная песня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream на Каховку від Херсона можно і по правому березі їхати, дорога теж хороша, їздив я і тудою. Але не бачу сенса їхати тудою, навіщо їхати через місто, втрачати час? Від Херсона і до виїзда з Цюрюпінська буде чудова двостороння дорога.

Не буде трафік менший з Вінниці на Умань, тудою на Крим їде купа народу (Львів, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Франківськ, Чернівці)

ig_rok а як дорога по завантаженості якщо через Криве Озеро їхати, ну і який стан тієї дороги? Просто на майбутнє цікаво, я так думаю що трафік там менший ніж на Первомайськ-Вознесенськ.... головне знати яка там якість покриття дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VaLeRa, я кажу про такий маршрут від Херсона до Нової Каховки:

post-3641-1283885930,06_thumb.jpg

Про Криве Озеро добре написано в перших постах на цій сторінці дороги.юа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехх!... Я тут видивився дорогу з Чаплинки до Асканії Нової - як до того Криму доїхати і на спокусу з'їхати з дороги не піддатись!?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream я зрозумів про яку дорогу ти кажеш (тож правий берег Дніпра), я вважаю що ти нічого не зекономиш там, тільки втратиш час проїжджаючи крізь місто, ну хіба побачиш плотину Каховського водосховища та перепад рівня води. В Асканію ти приїдеш на вечір (якщо не збираєшся ночувати по дорозі десь до Миколайова) толком нічого не побачиш, і прийдеться ще на ніч пекти в Саки, воно того не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...