Перейти до змісту

На авто в Крым


dimmon

Рекомендовані повідомлення

проїжджаючи крізь місто

Тобто через Нову Каховку, бо недоїжджаючи до Херсона йдем вліво на об'їзну? Скільки там тої Нової Каховки... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Dream саме через Н. Каховку, ну і Херсон по обїздній звичайно. Перед Каховкою будуть винні погреба якогось там князя - можно винця купити там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

З'їздив я таки туди-назад...

В Крим їхав по маршруту, який є в пості №52.

Вертався так: 1 день - Саки-Сизівка-Чаплинка-М14-Херсонська об'їзна-Миколаївська об'їзна-Миколаїв-Доманівка-Врадіївка-Криве Озеро-М05-Умань ("Софіївка")-Біла Церква (готель "Київ"); 2 день - Біла Церква-Київ (стоянка біля метро "Житомирська")-Коростень; 3 день - Коростень-Новоград-Волинський-Рівне-Луцьк.

Найвеселіша дорога була через Веселинівський район Миколаївської області (від с.Степове за с.Новомиколаївка) - 48 км ідеальних вибоїн, колій та наростів на дорозі. Вночі тудою їхати - самогубство. В ідеалі їхати за кимось, хто знає фарватер :)

Трохи поблукав поки проїхав Житомир, поки знайшов вночі готель в Білій Церкві... Особливо "порадувала" друга (при русі на Київ) розв'язка в Умані... Трохи матюкався в Миколаєві... Тягнувся в Новій Каховці (як через Дніпро, так і по місту), по київській Великій Окружній.

Як підсумок: дорога на Крим затягнулась на 17,5 годин (6:40-00:15), з яких останні 3 їхав фактично на автопілоті, молячись щоб як мінімум ніяка степова тварина не кинулась під колеса. Назад було набагато легше, оскільки зробив 2 ночівлі (Біла Церква, Коростень) і багато часу на культурну програму (Софіївка, Київ). В Криму їздили в Бахчисарай та на Тарханкут. Загальний пробіг склав 3274 км, витрата пального - 226,73 л А95 (в баку лишилось літрів 5). Відповідно розхід - 6,77 л/100 км. Власне очікував менше, але явно сказалась потреба в заміні масла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нормальна дорога в Крим , нічого там складного немає , сів і поїхав , найгірше в усій дорозі наявність постів ДАІ :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі про ДАІ. По всьому маршруту пости зустрічались лише на Київ-Одеса, на в'їзді в Крим, де не де по містах та на відрізку Рівне-Корець.

О 7 ранку при виїзді з Красноперекопська на стаціонарному посту даєць зупиняв всі машини, спинив і мене, попросив і мене вийти; каже: "у нас мєсячнік бєзопасності двіженія... бла-бла-бла ...рємні бєзопасності" :) Кажу: "в мене навіть задній пасажир пристьогнутий. Не вірите - гляньте". Ви б бачили його лице =D

нічого там складного немає

мені особисто не дуже подобається Київ-Одеса: заснути можна - така пряма та одноманітна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені особисто не дуже подобається Київ-Одеса: заснути можна - така пряма та одноманітна...

Ти ще просто не їздив з Кракова на Франкфурт на Майні, там є відрізок дороги де треба їхать більше 800км по прямій по А4 :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені особисто не дуже подобається Київ-Одеса: заснути можна - така пряма та одноманітна...

Як на мене, то краще хай буде пряма та одноманітно до самого Криму, ніж така різноманітна та гарна :)

До речі як тобі дорожка з Херсону через Каховку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі як тобі дорожка з Херсону через Каховку?

Їхав як було вже темно, то дуже не роздивлявся. :) Але до самої Нової Каховки практично не було ні попутних, ні зустрічних машин. Лише втратив швидкість при переїзді через Дніпро та через усе місто крались за якимось ЗіЛом. :/ Короче, - назад на Херсон їхали по мелітопольській трасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне зрозумів, - перед такою дорогою тре розживатись на gps-навігатор - хоча б для того, щоб по містах не блукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...