Перейти до змісту

Найкращий садок в Луцьку.


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Стою перед таким вибором. Синочок відвідував реабілітаційний центр, але спеціалісти радять спробувати перевести в логопедичну групу в звичайному садочку, бо він почав у розвитку випереджати діток в групі.

Ось та інформація якою володію: логопедичні групи є у садках №№5, 9, 39

Тепер по черзі:

№5: є хороший логопед та індивідуальні заняття з ним, жорстке ставлення щодо дисципліни, важко потрапити через перенаповнення груп

№39: більш лояльне ставлення до дітей з поведінковими особливостями, менш наповнені групи ніж у 5 садку, але знаходиться на Львівській, тому мені добиратись дуже далеко

№9: взимку в садочку дуже холодно; доводилось декілька років назад стикатись з завідуючою, то ніяких позитивних відгуків про неї сказати не можу, знову з нею бачитись не хотілося б, проте завідуюча то не весь садок і персонал. Проте вже одного разу завідуюча відмовилась нас взяти

Тому така ситуація: так як проживаю на 33 кв, то садок №9 нам є найближчим, а 39 дууууже далеко (тим більше що власного авто немає), в №5 попасти майже нереально

Може хтось водить у такі групи своїх діточок, поділіться відгуками, допоможіть визначитись і зрозуміти у які двері варто стукати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Малий ходив в Пізнайко. теперішній 5. Якщо по показах в логопедичну групу, то потрібно зустрічатися з завідуючою. Вона порядна жіночка. Пояснити ситуацію і вона порадить. групи у них дійсно страх які переповнені. На неї навіть заяви пишуть, коли вона "прібліжонних" не може оформити... Але по показах, в логопедичну - тоді інше. Ми до неї попали з вулиці, проходили мимо... подивилася малого, сказала про комісію і взяла, коли ми її пройшли.

Логопеди хороші. Наталія Ананівна та Ірина Миколаївна. Так розговорили, що ніхто тепер сина переговорити не може!

Скажу вам, що вибрати садочок то пів-біди. А от вибрати школу - то вже зовсім інше. Хоча і там, і там основним фактором буде особа, як на пряму контактує з вашою дитиною: чи то вихователь-няня, чи то перша вчителька... все інше - не таке важливе. В кожному закладі є гарні групи, є бідненькі. Є холодні, є дуже теплі... З хорошим майданчиком, чи з обломками будиночка. Ідеального ви спеціально не знайдете.

Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

А чия дитина ходить в 34 садочок Марічка біля Лучеська? Чи може хто чув щось про нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чия дитина ходить в 34 садочок Марічка біля Лучеська? Чи може хто чув щось про нього?

моя доця в цьому році закінчує цей садочок, загалом заклад нормальний, в молодшій групі трішки не повезло з виховатилями,але дальше були одні з найкращих в садочку.

І ще - завідуюча там ще та комуняка :0142:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чия дитина ходить в 34 садочок Марічка біля Лучеська? Чи може хто чув щось про нього?

моя доця в цьому році закінчує цей садочок, загалом заклад нормальний, в молодшій групі трішки не повезло з виховатилями,але дальше були одні з найкращих в садочку.

І ще - завідуюча там ще та комуняка :0142:

Дякую за відповідь, ми цього року збираємось туди йти, а які умови в садочку, може ви щось чули за вихователів в ясільках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Хто чув про садочок санаторного типу номер 29,що на Привокзальнiй?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чиї дітки ходять в садочки :

№ 25 "Малятко" на Чехова

№ 26 "Ялинка" на Шевченка

№54 "Пізнайко" на Даргомижського

№ 2 "Сонечко" на Шопена

поділіться враженнями ,будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чиї дітки ходять в садочки :

№ 25 "Малятко" на Чехова

№ 26 "Ялинка" на Шевченка

№54 "Пізнайко" на Даргомижського

№ 2 "Сонечко" на Шопена

поділіться враженнями ,будь ласка

Мы ходим в ДНЗ№2 "Сонечко", всем довольны, но садик маленький да еще в центре, группы переполнены,это и есть единственный минус. В младшей группе по списку 37 детей, для сравнения, в саду, котором работаю я, в самой наполненной группе 25 детей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Хто що скаже про садочок 1 "Лісова казка" (колишній 58), той що на Гордіюк, 25. В яку ясельну краще попроситись?

І який алгоритм збору документів для зарахування? Мені по пунктам, будь-ласка.

1. В мене є роздрукована реєстраційна картка (роздруковувала вдома), до неї чиюсь печатку потрібно?

2...

3...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що скаже про садочок 1 "Лісова казка" (колишній 58), той що на Гордіюк, 25. В яку ясельну краще попроситись?

І який алгоритм збору документів для зарахування? Мені по пунктам, будь-ласка.

1. В мене є роздрукована реєстраційна картка (роздруковувала вдома), до неї чиюсь печатку потрібно?

2...

3...

Напевне найкраще сходити в садок, і там вам розкажуть що і як.

Але щось мені підказує, що якщо ви хочете на цей рік, просто так ви не попадете. Сподіваюсь, я помиляюсь.

Я, зокрема, не чекав відгуків на форумах, а підійшов до садка і просто питав мам, які забирали діток з садка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Плануєм зареєструвати малечу в садок. Який порадите? Цікавить район Рівенської, Волі.

Також цікавлять відгуки про модний Дивосвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі, матусі та татусі! Можливо не зовсім в цю тему, але  в мене виникло таке питання, яке не можу не виказати тут.

Хто знає точно скільки має заплатити коли йде оплачувати за харчування? 

Я років три приблизно знала скільки плачу в місяць, але жодного разу не перераховувала точно. Аж поки випадково не зрозуміла, що мене обраховують. Минулого року в мене в садок ходило троє, діловод дуже довго рахує та плюсує: харчування,  гуртки, фонд садка і так за трьох. Як виявилось вона двічі вбивала мені за гуртки, або фонд садка. Як результат - різниця в 30-60 грн не в мою користь. Вперше вибачилась, сказала, ну хто не помиляється. Наступного місяця знову теж саме - сказала, що калькулятор збився. Мене розізлило і я сходила до завідуючої - попросила змінити чи калькулятор, чи діловода.

Цього року знову теж саме. Я вже коли йду плати - відразу настроєна на скандал. Пішов би чоловік, він би точно не перераховував, а скільки сказали б стільки заплатив.

Просто подумала, а скільки ще таких як я була раніше, що не задумуючись ложать гроші в чиюсь кишеню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Постійно рахувала скільки днів дитина була в садочку, множила на суму за день,крім того, завжди в групі висів список з сумою, збігалося. Було 3 гуртки по 20 грн., за фонд здавали раз в півроку. Тільки в останній випускний місяць треба було сказати, скільки днів точно будемо, то діловод на калькуляторі рахувала, вийшло менше, ніж я очікувала.

Який у вас садок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Садок 6.

Я думаю, що тих хто водить одну дитину важче заплутати. Мабуть все ж через те, що в мене їх було троє, то й не так помітно як накине. Мене найбільше заділо те, що вона доказувала, що більш ні з ким проблем у неї ніколи не було. Чому тоді за пів року мені тричі помилилась. І щоразу в свою користь.

До речі, ще за останній місяць в випускній групі. Нам в червні пропонували заплатити ще за пів серпня, я відмовилась, бо знала точно що ходити вже в серпні не будемо. То вона теж так обіжено: "То значить червень маєте ходити день у день, як заплатите". Але вкінці червня групу уже закрили на ремонт, дітей ми не водили, відповідно гроші були переплачені. Коли я в серпні запитала чи перерахують мені ті кошти на менших дітей, то вона три місяці  говорила що немає відомості на повернення. Проте після вчорашнього скандалу знайшла. В мене була невелика сума, але в інших від 4 і до 120 грн. Навряд чи комусь вони самі їх пропонували повернути.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підкажіть, хто з батьків знає  за новий садок №40. І цікавть садок №36. Відгукніться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

допоможіть визначитися із вибором дит.садка - між №38 та №24. 

і чи можна подати заявку в декілька (обидва), а потім в процессі обрати якийсь один?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми ходимо в Лісову пісню, садочок №1, яслі. Пройшли по черзі без усіляких віддяк. Вступний благодійний внесок на садок - 300 грн. Вихователі хороші, не кричать на діток, бо я таки пару раз слухала під вікнами. Можливо справа в їхньому віці, бо наші відносно молоді одній точно менше 30, а іншій менше 35. Бо приходила раз на заміну старша жіночка, то малий жалівся, що тьотя кричала. А він в мене балакучий - все розкаже, всіх здасть :).

Фонд садка-20, фонд групи-20. БК і вихователі завджди звітують на що витрачені гроші. Поміняли частину вікон в спальні (скидались окремо, але частину грошей перекрили фондом садка, тобто кілька місяців на фонд садка не здаємо), на все грошей не вистачило, бо Фонд Палиці пообіцяв але гроші поки не виділив, поставили на скільки хватило. Балконне вікно ну дуууже дороге. Треба робити стелю, бо вона реально сипеться, де трошки, а де ціле "ой".

На початку кожна дитина принесла свою іграшку, але бачу, що є багато "зломків". Годують не фонтан, але на 11 гривень 3 рази в день дитину не нагодуєш ніяк, а в мальків є і котлетка, і рибка часом, і сосиска. Малий не все, але їсть. Навіть поправився трохи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 5 місяців потому...
  • 1 рік потому...

Оновлю тему. 

В зоні досяжності є кілька садочків:

24 -- Богомольця, 2 в

34 -- Сагайдачного, 4

35 -- біля 18 школи

38 -- С.Ковалевської, 54

41 -- "Берегиня", вул. Декабристів. 

Які з них варто оминути,  а на які звернути увагу? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...