Перейти до змісту

Найкращий садок в Луцьку.


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани, а саме ті які мають дітей. Підкажіть будь ласка які дитячі садочки найкращі в Луцьку, особливо який найкращий на 33? Заздалегідь щиро вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Рекомендую підбирати не садок, а вихователів. В будь-якому садочку можуть бути не сумісні з психотипом Вашої дитини вихователі. На прикладі моєї дитини: спочатку ми були в супер-пупер групі і вважали, що все добре, а потім перейшли в іншу і виявилось, що нам раніше тільки здавалось, що все було добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

який найкращий на 33?

№36, але його вже давно продали і зробили там художню школу та виборчу дільницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по яким критеріям підбирати цього вихователя?

погоджуюсь щодо вихователів бо у малої одна хороша, а друга всунута по протекції дітьми нормально не займається, отже в результаті на прогулці немає контролю що і як вдягнено (перегріви чи переохолодженя), не вчать букви, віршики і т.д. тому краще зробити соцопитування - можна навіть підійти вечором до садіка і попитати у батьків що вони скажуть про вихователя, але не менше ніж трьох питати треба - думки у всіх різні, як і критерії оцінювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже рідко буває, щоб навіть в одній дитячій групі обидва вихователя були дійсно педагогами.

Опитуйте батьків, чиї діти ходять в запланований садочок. Разом з тим батьки можуть теж помилятись. В яслах більшість батьків настроєні проти тих вихователів молодшої групи, до яких я хочу віддати свою дитину (а в мене вже є досвід).

Найкращий варіант - сходити з дитиною в садочок та поспілкуватись з вихователями. Ваша дитина на кожну людину реагуватиме не завжди так само, як і Ви. Але ж Ви не для себе вихователя шукаєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращий варіант - сходити з дитиною в садочок та поспілкуватись з вихователями.

в Луцьку існує така проблема що дитину потрібно заздалегідь записувати, якщо хочеш потрапити в нормальний садочок. А на рахунок вихователя то я вважаю якщо нормальний садочок то вихователі в більшій мірі теж мають бути хороші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку існує така проблема що дитину потрібно заздалегідь записувати, якщо хочеш потрапити в нормальний садочок

Я сам записував дитину в садочок в перший від її народження місяць. В багатьох садочках є декілька "паралельних" груп, от з них і потрібно вибирати. Тим більше, Ви можете одночасно записати дитину в декілька садочків (воно ж Вас ні до чого не зобов'язує)...

якщо нормальний садочок то вихователі в більшій мірі теж мають бути хороші

Не факт, а припущення "більш-менш". Знаю садочок, який дуже класний, але є група, куди б я нізащо не віддав би свою дитину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу звичайно применшувати роль вихователя \нашій виховательці буду вдячна все життя\, але сам виховний заклад теж важливий. Не завжди все залежить від вихователя. Тон задає завідуюча. Поясню на прикладі - в дворі маємо садочок. Завідуюча кожного року методично спилює дерева, не садить жодного. І все більше груп гуляє влітку під пекучим сонцем :unsure: Нового нічого не з"являється в садочку, а старі павільйони один за одним завалюються. Хоча батьки в фонд садочка здають ту ж саму суму що і в нашому садочку. Те, як проводять заняття з дітками - окрема тема для розмови \заняття англійською в 17.00 починається зі слів "так! всі швидко сіли на місця і замовкли!"\. Додайте регулярні харчові отруєння в садочку. І завідуюча кжен раз дзвонить до батьків дитини і просить не казати в поліклініці що можлива причина отруєння - харчування в ДНЗ.

А є ще один садочок - в сусідньому дворі. Ситуація кардинально відрізняється. Всі заняття проводяться в ігровій формі зі стрибками, танцями і м"ячиками. Щороку купують новеньку "хатинку" чи "грибочок" на майданчик не збираючи додаткових грошей з батьків. Харчування значно краще \правда платимо на 50 грн більше\ і один випадок отруєння за два роки \як потім з"ясувалося - мама нагодувала дитину грибною підливою вранці\. Постійно показують діткам вистави, на свята запрошують артистів з Філармонії. Завідуюча дуже уважно слідкує за роботою вихователів і "нерадивые" не затримуються в нашому садочку надовго.

ЗІ: Все вище написане сказано з власного досвіду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні те що ви висловлюєте свої думки це дуже класно, але якби ви ще написали конкретно про який садочок ви говорите(хвалите) буду вам щиро вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Особисто я вожу свою дитину в садок №20,що біля архіва.(раніше був 49 вроді). Туди не дуже легко попасти, але можливо. До дітей гарний підхід, постійно щось вчать і відгуки батьків позитивні. Також всеодно треба придивлятися до вихователів.(як в любому садочку). В групах ремонт, харчування хороше,бо і плату більшу трошки беруть. Майданчики непогано облаштовані. Цей садок був визнаний садком 2009 року.(якщо не помиляюсь).

 Заходив недавно в 7-й модний садок, враження негативні, наш мені більше сподобався.

 Це суто моя думка, як батька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив недавно в 7-й модний садок, враження негативні, наш мені більше сподобався.

Цікавий висновок. Враховуючи те, що в садочку ви перебували 10 хвилин ;) Не занадто поверхневі висновки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходив недавно в 7-й модний садок, враження негативні, наш мені більше сподобався.

Цікавий висновок. Враховуючи те, що в садочку ви перебували 10 хвилин ;) Не занадто поверхневі висновки?

 Не хочу нікого образити, але був я там не 10 хв і висновки робив по ремонту та відгуками деяких батьків з того садочка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то всетаки де в Луцьку найкраще співвідношення садочок-вихователь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to pmk Ну в кожного свої критерій. Для мене ремонт в групі - один з найменш важливих пунктів при оцінюванні садочка для дитини. Головне що створені комфортні умови для перебування дитини в групі. А решта... Для мене не важливо. Хоча в садочку є і елітні групи, там оцініть ремонт :D більш як впевнена що далеко не в кожного форумчанина вдома такий ремонт.

то всетаки де в Луцьку найкраще співвідношення садочок-вихователь?

Однозначної відповіді вам ніхто не дасть. Бо її просто не існує. То як спитати яке морозиво найсмачніше :D

Різні батьки ставлять різні \інколи протилежні\ вимоги до садочка і до вихователів. А всім не догодиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка така-вибираєте садочок по відгукам, ремонту, умовам, зручності для себе(теж важливо). Записуєтесь зарання. Ідете в групу, а далі дивитесь на протязі 2-3міс. чи влаштовують вихователі, група. Якщо щось не так то за цей час дізнаєтесь про ліпшу групу в садку і через завідуючу переводитесь туди. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кто чего хорошего\плохого может сказать про 19 садик)

просто киндер с понедельника собирается в него ходить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Особисто я вожу свою дитину в садок №20,що біля архіва.(раніше був 49 вроді). Туди не дуже легко попасти, але можливо. До дітей гарний підхід, постійно щось вчать і відгуки батьків позитивні. Також всеодно треба придивлятися до вихователів.(як в любому садочку). В групах ремонт, харчування хороше,бо і плату більшу трошки беруть. Майданчики непогано облаштовані. Цей садок був визнаний садком 2009 року.(якщо не помиляюсь).

 Заходив недавно в 7-й модний садок, враження негативні, наш мені більше сподобався.

 Це суто моя думка, як батька.

я теж вожу малу у цей садік і ходить вона у туж групу що і я я ходив, правда зараз там молодша замість старшої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато цікаво. Але як попаде. Особисто свого малого вожу у 11-ий садок що знаходиться по Соборності. Записував його у садок заздалегідь, майже за 2-ва роки поки він туди почав ходити. Взагалі вибір пав на добрі відгуки та наявність басейну. По внутрішньому інтер'єру також садок виглядає досить пристойно, видно що є господар. Що до вихователів, так малий любить усіх, не знаю може так попало... але ніколи не бачив щоб було щось не те... діти є діти. Особисто я б зійшов з розуму якщо-б побув з пів дня з ними у одній групі... а їх 20 - 25 чоловік, а вихователька витримує. Їм треба пам'ятник ще при житті ставити. Ось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я б зійшов з розуму якщо-б побув з пів дня з ними у одній групі... а їх 20 - 25 чоловік, а вихователька витримує. Їм треба пам'ятник ще при житті ставити.

+500 :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я б зійшов з розуму якщо-б побув з пів дня з ними у одній групі... а їх 20 - 25 чоловік, а вихователька витримує. Їм треба пам'ятник ще при житті ставити.

+500 :lol:

+1000. Особливо коли починають діток перші раз приводити в ясельну групу і там вранці стоїть суцільний рев... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої критерії такі: чистота, тепло, дисципліна. Дисципліна в першу чергу для працівників. Не ляси точити чи насіння лузати, а дітей займати, тоді в останніх не буде часу лоби розбивати.

Вже друга дитина ходить в 10-й. Великий уклін Валентині Миколаївні за налагоджену роботу, включаючи нянічок, медсестер, прибиральниць і вихователів. Там за своїх дітей я спокійна. Для мене головне доглянутість. 

До того ж і розвитку дитини приділяють увагу. Різнопланові заняття, цікаві не заїжджені  сценарії свят. А ранкові зарядки на подвір"ї під баян, так це взагалі супер  :0103:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так интересно все вышесказанное читать. Я и мама и воспитательница в детском саду. Воспитатели и правда бывают разные, нужно присматриваться, узнавать, интересоваться. Тут важно все, и то, как благоустроен сад, укомплектованность групп (тот же упомянутый №10, группы битком набиты и какими бы хорошими ни были воспитатели, это все равно уже минус), и какой является заведующая ну и самое главное воспитатели и няня. Няня,кстати,очень важный человек))))))). Моя няня - мой самый главный помощник и друг. Ей доверяешь детей когда вызывает начальство или возникает еще какая-нибудь ситуация.

Еще очень важен глава родительского комитета, он имеет дело с деньгами, от него многое зависит в организационных моментах, и он мост от родителей к воспитателям часто…

Но самое важное, какие воспитатели в вашей группе, и далеко не всегда, если вам не нравится один из них, это означает что он плохой….ерунда. У меня так было и в яслях и в младшей группе, что то не устраивало в одной из них, но когда сама стала работать, поняла, что все это субъективно, и иногда нужно оставить все как есть. Сейчас благодарна им всем. Вариант строгая и добрая, как по мне очень хороший. Потому что часто добрая не может их организовать, донести нужные знания на занятии из за своей мягкости. А строгой, может не хватать теплоты, но у нее все слажено и режимные моменты воплощены в жизнь, детки знают и умеют много…Я говорю, взглянув на все это изнутри. Конечно, все ситуации индивидуальны.

И еще нюанс….Дорогие родители, вы забываете что вы тоже все разные и характеры у вас разные, и требования. Попадаются неблагополучные семьи и с ними приходится работать…., а это непросто. И хамство бывает..…Нам, воспитателям с вами работать…вы думаете что вы и ваш малыщ единственные и вам нужно все внимание., а это не так…в моей группе 24 мамы и 23 папы….каждый хочет поговорить, причем не понимая, что в группе остаются дети и т.д. Просто иногда старайтесь смотреть не только «со своей колокольни» тогда всем будет легче, а это важно, чтобы детям было хорошо в группе.

Ой…можно говорить до бесконечности…просто желаю вам найти группу в которой будет хорошо вашему малышу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воспитательницам нужно памятник ставить это точно, выдавать молоко, и пряники :) а некоторым родителям по шее давать за плохое воспитание детей!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми були в 7 му садку, в "елітній" - витягування грошей. можливо за пару років там що і змінилося, так як змінилося керівництво, але осад залишився. далі син був в 54 садку. логопедичні групи - то супер, постійно 1 вихователь, няня та логопед з ними. заняття, навчання, ігри - діти були постійно зайняті!

завідуюча садком - молодець. у нас ні разу не вимагали внесків, допомоги. і коли ми в кінці допомогли з оформленням групи, завідувач сказала "нема нічого кращого ніж вдячні батьки..."

третя доця надіюсь піде туди теж. хоча одна з наших виховательок вже не працює...

ми були в 7 му садку, в "елітній" - витягування грошей. можливо за пару років там що і змінилося, так як змінилося керівництво, але осад залишився. далі син був в 54 садку. логопедичні групи - то супер, постійно 1 вихователь, няня та логопед з ними. заняття, навчання, ігри - діти були постійно зайняті!

завідуюча садком - молодець. у нас ні разу не вимагали внесків, допомоги. і коли ми в кінці допомогли з оформленням групи, завідувач сказала "нема нічого кращого ніж вдячні батьки..."

третя доця надіюсь піде туди теж. хоча одна з наших виховательок вже не працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...