Перейти до змісту

Найкращий садок в Луцьку.


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

ми були в 7 му садку, в "елітній" - витягування грошей.

Елітні групи - неопотрібні "понти". А звичайні - вартують своїх грошей на 200%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Теж вставлю своїх 5 копійок:

як і всі батьки в свій час стикнулася з такою ж проблемою вибору.

Все перечитала - згідна майже зі всім - особливо з тим, що батьки повинні хоч інколи себе ставити на місце вихователів і про пам'ятник +500.

Зі свого досвіду: моя доця попала в садочок №29 - санаторного типу. Великий плюс цього садочку - невеликі групи. Особливо це важливо для ясельок та молодшої групи. Якби я здавала дитину у віці 4 роки, пріоритетом для мене було б можливість розвитку дитини - різні заняття, творчий підхід і т.д. В нашому садочку більше уваги надають оздоровленню, що теж дуже чудово :) Щодо вихователів - є різні. В яслях була приємно вражена, у молодшій - просто задоволена, потім знову змінились - і вже зовсім інша історія :_31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвідуємо ДНЗ№11 "Золота рибка", що у дворі за салоном краси "Наталка" на пр. Соборності. Подобається сам садочок - і на майданчиках, і в приміщенні завжди чисто і охайно, групи без лишніх понтів, але з новими меблями і постійним оновленням іграшок, книжечок і т.п. Подобається те, що є гуртки, які відвідують дітки за власним (маминим) бажанням: хореографія, англ. мова, художні заняття. Не говорячи про те, що є в усіх садках-малювання, співи, фіз.вих... Особливої уваги заслуговує басейн - наше дитя не може дочекатися наступного занняття! :0003: Особлива подяка вихователям, пощастило нам. Але мабуть їх не дуже можна вибрати, бо бажаний чи рекомендований вихователь на той рік, коли ви збираєтесь в садок, може мати іншу групу, яку веде аж до школи. Радила б із записом не зволікати!!! Нашій меншенькій 1 місяць, пішла записувати-ми вже 66 :ohmy: в списку. Вдалого Вам вибору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що шановні форумчани можуть сказати про 6 садочок? Хотілося б почути враження батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так как про садик номер 19 никто ничего не рассказал)

поделюся опытом (детё ходить туда неделю):

первые впечатления были почти позитивные

почему почти)

воспитательница со старта начала плакатся что группа бидствуеть

и нада 400 грн ( 300 уже ушли заведующей как благодийный внесок)

2 дня киндер ходил было всё намально а потом начилися мелкие придирки:

ребенок не есть как все

не спит как все

на унитаз не ходит

но ето мелочи-- научится привыкнеть

непонравилося 2 вещи:

в группе 5 малышей (от 2.4 года)

и штук 7 так называемых выпускников(это те кто уже закончил садик и пойдёт в школу в сентябре)

с которыми некому сидеть дома и их за умеренную плату пока оставили в садике

и ешо раздражають воспитательници каторым реально пофиг на то что делають дети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

А можна актуалізувати тему? Вирішила нарешті записати малюка - і тут зрозуміла, що не знаю, що вибрати.

Ми живемо в районі Лучеська - але згідні і їздити кудись, аби був хороший дитсадок. Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цьому році моя дитина випускається з садочка №31. Як на мене дуже хороший садочок. Завідуюча отримала звання людини року нещодавно. Дисципліна в закладі залізна серед працівників тому і догляд і харчування і навчання на високому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цьому році моя дитина випускається з садочка №31. Як на мене дуже хороший садочок. Завідуюча отримала звання людини року нещодавно. Дисципліна в закладі залізна серед працівників тому і догляд і харчування і навчання на високому рівні.

а де знаходиться цей садочок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У цьому році моя дитина випускається з садочка №31. Як на мене дуже хороший садочок. Завідуюча отримала звання людини року нещодавно. Дисципліна в закладі залізна серед працівників тому і догляд і харчування і навчання на високому рівні.

а де знаходиться цей садочок?

Дошкільний навчальний заклад №31 "Орлятко"

Регіон і місто: Волинська область, Луцьк

Адреса: пр. Соборності, 21а

Телефони: +38 (03322) 5-72-83

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хто водив або водить своє чадо в ДНЗ№38? Що можете розповісти про рівень цього дитячого садочка? Буду дуже вдячна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що може сказати про №58 "Лісова казка" та №56"Джерельце" садочки?

Ходимо в "Джерельце", це не наворочений садочок, ремонт не дорогий, прогулянковий майданчик бідненький, але завідуюча хороша, вихователі попалися не погані. Як і кругом треба платити внески.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відвідуємо ДНЗ№11 "Золота рибка", що у дворі за салоном краси "Наталка" на пр. Соборності.

Записав доцю в цей садочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька днів мала ходить в садочок №32 (біля 15-ї школи). Наразі задоволені: дитина з задоволенням біжить в групу і не хоче з садочка повертатися додому, з задоволенням їсть, а ввечері вдома миттєво засинає. В садочку непоганий ремонт, нормальні меблі. Дитина на вулиці завжди вдягнута по погоді і доглянута. Побачимо як буде далі.

При вступі заплатили одноразовий внесок та купили дещо з засобів гігієни (мило, туалетний папір, серветки і т.п.) Оплата, як на мене, то теж досить прийнятна: 5 грн. за день відвідувань та 30 грн. в місяць на групу та спеціаліста, який цей місяць з групою працював (логопед, вчитель англійської і т.п.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось водив свою дитину в №12,№50,№39 садочок?підкажіть будь-ласка в який з цих трьох садочків краще відавати своє чадо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відверто кажучи, мені ця тема нагадує "Розхвали садочок, у який ходить Ваша дитина!".

Скільки людей - стільки думок. І 1 і той же садочок може подобатися 10-м і не подобатися 2-м і навпаки.

Це все залежить від "апетиту".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
а

Відверто кажучи, мені ця тема нагадує "Розхвали садочок, у який ходить Ваша дитина!".

Скільки людей - стільки думок. І 1 і той же садочок може подобатися 10-м і не подобатися 2-м і навпаки.

Це все залежить від "апетиту".

Моливо і можна погодитись з цим висловленням, але..... все залежить від батьківського комітету який складеться в даній групі. У мене дитина випусник садочку №11 (садочок з басейном, спотзал, хороші викладачі з танців, дизайну, англійськоі мови, хороше харчування) за "мальвіною" прежили все, і багатих мам і перехід в іншу групу (тільки дякуючи багатим батькам з батьківського комітету). І нша група інші правила існування... Попавши туди просто пехрестилась,все адекватно, фінансово... не можеш сьогодні - почекаємо здасиш коли вийде, кожну покупку обговорюють всі батьки а не єліта, враховували можливості всіх. В серпні повела меншого в яселькі не полінувалася почала допитуватись про все, повірте багато можна економити і разом з тим купувати для садочка. Головне, як то кажуть не боятись відкрити рот і щось питати. Будите пасивними потім будете ображатись тільки на себе. Моя пасивнівнісь вилелась в те що дитина три роки була найменшою в групі,реально її просто не помічали, коли я запитувала як мій синочок провів день вихователі намагались взагалі щось про нього згадати. Коли перейшли в старшу групу я знала що ми на рік маємо залишитись ще в садочку, але були збори батьків і вирішували який подарунок зробити групі, повірте це не 50 гривень, я сказала, що ми не випускаємось і як я маю поступити: оплатити в цій групі подарунок, чив наступній? Деякі мами "ЄЛІТА" сказали,- це твої проблеми що в тебе дитина дурак і не може піти в школу в цьому році(при тому що дитині було тільки 5 з половиною років)..... ось вам показник батьківького комітету і їхнього розому, перейшли в іншу групу в цьому ж садочку, в дитини маса вражень, а я перестала бути лінивою і почала завжди задавати питання.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді група групі різниця - ми теж випускники того ж ДНЗ№11. Жодних нарікань ні на батьків, а тим паче на вихователів не було. Донечка щодня і досі згадує вихователів, запитує, коли підемо в гості. Хоча за самим садком не сумує, каже, що вже доросла і хоче ходити в школу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька днів мала ходить в садочок №32 (біля 15-ї школи). Наразі задоволені: дитина з задоволенням біжить в групу і не хоче з садочка повертатися додому, з задоволенням їсть, а ввечері вдома миттєво засинає. В садочку непоганий ремонт, нормальні меблі. Дитина на вулиці завжди вдягнута по погоді і доглянута. Побачимо як буде далі.

При вступі заплатили одноразовий внесок та купили дещо з засобів гігієни (мило, туалетний папір, серветки і т.п.) Оплата, як на мене, то теж досить прийнятна: 5 грн. за день відвідувань та 30 грн. в місяць на групу та спеціаліста, який цей місяць з групою працював (логопед, вчитель англійської і т.п.)

Ми теж на наступний рік збираєиось в цей садочок. Багато із знайомих хвалять його. Дуже приємна завідуюча, чого не скажеш про №27 :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 4 тижня потому...

Може є в когось свіжий досвід відвідин садочку №19? збираємось туди з вересня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Мальвіну. Я там часто гуляю з донечкою і бачила на прогулянці практично всі групи - вихователі дивляться за дітьми, ніколи не чула від них навіть крику (це при тому що діти можуть багааато чого придумати). Видно, що дітям подобається. Великий плюс, що групи там маленькі (навідміну від сусіднього "Дельфіна").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...