Перейти до змісту

Нова фотостудія в Луцьку!


Jorik

Нова фотостудія в Луцьку?  

39 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Є ідея відкрити фотостудію у Луцьку.Буде повністю облаштована.

Година роботи - 50 грн.

Чи потрібно це в Луцьку?Чи будуть клієнти,адже хотілося б мати з цього прибуток.

Можна давати поради на рахунок облаштування.

Беріть участь в опитуванні. Пояснюйте свій вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б непогано, але імхо резон відкривати таку є, якщо сам займаєшся фотографією, і у вільний від роботи час маєш можливість здавати... А відкривати суто щоб давати в оренду... Не знаю... Мало хто навіть зі світлом вміє працювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Goami, відкривати суто для оренди.поки.

[nd],спочатку ти кажеш,що приречена ідея на провал,а далі кажеш,що перспективна.поясни будь-ласка,що маєш на увазі.

Як ти сам розумієш,прибуток би хотілося отримувати як найскоріше,тому й прошу тут максимально об_єктивної оцінки.

Думаю,це має цікавити не лише фотографів,а й клієнтів,оскільки чим дешевша оренда,тим дешевший фотосет (напевно...)

Якщо комусь пох,то відповідати чи голосувати не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за, купувати фони вспишки освітлення для зйомки вдома це трохи забагато, якщо ціна буде 50 грн за годину то воно все окупиться з часом...

молоді батьки фотографуватимуть дітей в першу чергу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені пробачте, шановні фотографи, але складається враження, що кожен, хто має фотоапарат і вміє тримати його в руках і натискати на кнопку - відкриває власну фотостудію. Я розумію, що може є попит на такі речі. Але то вже буде - як аптек і барів. На кожному кроці.

А потім читати тут на форумі, як один одного обсир*ають. В того ракурс не такий, а там забагато того і замало того. Тіні не там і освітлення не таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока "молоді батьки" (подавляющее большинство из них) научатся работать со светом, они выкинут сумму денег, сопоставимую с ценой небольшого комплекта студийного оборудования для дома.

А ходить и понтоваться, что мы, мол, снимали снимались в студии САМИ - показывая при этом ужасные снимки после часа-двух-трёх съёмки - глупо и безвкусно.

Если ставить в студии человека, который будет объяснять что и как фотографировать - нужно заложить в расходы ещё и его зарплату. Кроме того учесть аренду и комунальные услуги, сборы во всякие фонды и инстанции.

Комфортная студия предполагает наличие множества аксессуаров, помимо минимум десятка различных бумажных и тряпичных фонов, в идеале - визажиста, стилиста.

Окупаемость на аренде студии при такой цене - ... представляется сомнительной.

Как вариант - искать фотографов и переманивать их из других студий в свою - низкими ценами, скидками... И учесть момент, что когда человек пользуется Hensel-ями, то перейти на UFO он согласится либо для очень малобюджетных проектов, либо в случае очень низкой цены.

Составь список минимального комплекта оборудования и сопутствущих затрат, потом подумай - а надо ли? ;)

И если не испугаешься - дерзай! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

впринципі непогана ідея, особливо для безпритульних фотоманіаків...

АЛЕ при вартості нормального обладнання в кілька тищ + оренда + побічні витрати відкуплятись буде дооовго... є бабло - впірьот. буду першим клієнтом =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мені пробачте, шановні фотографи, але складається враження, що кожен, хто має фотоапарат і вміє тримати його в руках і натискати на кнопку - відкриває власну фотостудію.

Взагалі-то я не фотограф. Чи для того,щоб відкрити студію,я маю ним бути?Мета №1 - заробити.а хто там буде знімати,"молоді батьки" чи професіонали - мені не цікаво.аби все було ціле :)

Якби не було реальним купити усі ті аксесуари, чи створював би я тему?

Можна вкластись в 10 000 грн.?

я казав що топік у якості опитування приречений на провал;

Запропонуйте кращий метод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспышка Hyundae Photonics Combi 400 - 550 у.е. Одна штука. Их надо хотя бы две. Лучше три-четыре. И желательно хотя бы одну более мощную (дороже, естественно)

Софтбокс ACE Hyundae Photonics HCG-60 SSBR 60 - 100 у.е за штуку. Опять же два. Или по количеству вспышек. Разных размеров. По разной цене.

Сота на рефлектор Hyundae Photonics 10° 165мм - 60 у.е. Другие насадки не дешевле.

Фон студийный тканевый Weifeng WOB2001 2.6x3m W-003 - 40 у.е. за один. Хотя бы пять.

Фон студийный бумажный Tetenal 2.72 х 11 м (Sky Blue) - 70 у.е. за один. Тоже штук пять.

Штативы для вспышек. Всякая мелочёвка...

Вот типа комплект (минимальный, очень cлабо оснащённая студия выйдет):

Моноблок ARS-500 (500 ДЖ) - 2 шт

Стойка (высота 68-212 cm) - 2 шт

Софт-бокс (80х100) - 2 шт

Сумка - 1 шт

Цена : $950 (7 572 грн.)

Считай ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм...в принципі може бути навіть.

зараз не в ціні справа,а чи буде люд,чи окупиться і чи буде прибуток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо комусь пох,то відповідати чи голосувати не потрібно.

Ну ти й чудак. Уяви співвідношення:

90% - пох

9% - за

1% - проти.

Ти ігноруєш думку 90% потенційних клієнтів. І думаєш що тих 9% - це 90%, які в захваті від твоєї ідеї і будуть твоїми клієнтами. Насправді це всього-навсього 9% і голосують "за" тому що збільшення пропозиції тягне за собою зменшення ціни. Але яка б не була низька ціна, це не означає що вони купуватимуть цей товар, який їм не потрібний, це ж не хліб. Якщо ти хочеш зробити економічний аналіз по голосувалці, та ще й з 2 пунктів, то краще поклади ці гроші в банк під проценти, або віддай на благочинність. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспышка Hyundae Photonics Combi 400 - 550 у.е. Одна штука. Их надо хотя бы две. Лучше три-четыре. И желательно хотя бы одну более мощную (дороже, естественно)

Софтбокс ACE Hyundae Photonics HCG-60 SSBR 60 - 100 у.е за штуку. Опять же два. Или по количеству вспышек. Разных размеров. По разной цене.

Сота на рефлектор Hyundae Photonics 10° 165мм - 60 у.е. Другие насадки не дешевле.

Фон студийный тканевый Weifeng WOB2001 2.6x3m W-003 - 40 у.е. за один. Хотя бы пять.

Фон студийный бумажный Tetenal 2.72 х 11 м (Sky Blue) - 70 у.е. за один. Тоже штук пять.

Штативы для вспышек. Всякая мелочёвка...

Вот типа комплект (минимальный, очень cлабо оснащённая студия выйдет):

Моноблок ARS-500 (500 ДЖ) - 2 шт

Стойка (высота 68-212 cm) - 2 шт

Софт-бокс (80х100) - 2 шт

Сумка - 1 шт

Цена : $950 (7 572 грн.)

Считай ;)

ти не врахував синхронізатори 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 000 це сума котрої не хватить навіть на закупку обладнання та простого реквізиту, додай ще специфіку приміщення котре має бути з висотою бажаною не менше 3м, ширина 4 і довжина 8-10 - це мінімум який дозволить більш менш щось фотографувати бо якщо прийдуть до тебе товариші із об"єктивами 70-200 чи фіксом 85 хоча би то їм простору не хватить реалізувати щось. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то я не фотограф. Чи для того,щоб відкрити студію,я маю ним бути?Мета №1 - заробити.а хто там буде знімати,"молоді батьки" чи професіонали - мені не цікаво.аби все було ціле :)

мдя... ось вам купа хламу (обладнання) - робіть із ним, що хочете, але щоб платили вчасно..

Ти хочеш відкрити фото-студію, і НЕ знаєш, що для цього необхідно... А як же бізнесплан? Позиціонувати себе. Я теж можу в конуру привезти купу подуктів і сказати - робіть там якусь жрачку - мені пофіг, аби бабло.

Віриш, я тебе ще й нагрію добре. Оскільки ти дупля не ріжеш у тому, що потрібно купити. Я скажу фіксаж - ти скажеш на. Я скажу реактиви - ти скажеш - на. А нафіга - ти не знатимеш!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не було реальним купити усі ті аксесуари, чи створював би я тему?

Можна вкластись в 10 000 грн.?

:D :D У нас в салоне одна вспышка дороже! Плакал!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі-то я не фотограф........

Вообще то, для того чтобы заниматься каким либо бизнесом нужно хотя бы представление иметь как он устроен. На 10 000гр. лучше купить семечек и продать - толку будет больше.

Di +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дело обстоит так. В студии без опыта студийной работы, причом приличного опыта, снимать тупо попандос. Картинка будет тупая, никакая. Оцим молодим батькам и молодим фотографам.. снимать нужно в естественных условиях, дето дома чи шо. Гораздо толковее получится. Гораздо. Я вот смотрю на студийные потуги фотолюбителей , даже имеющих нормальный опыт репортажной или даже художественной какой-то там съёмки, и ви знаете шо я скажу-я скажу шо ето шонибудь. Это вообще дискредитация идеи съёмки в студии. Вотэти так называемые дешовые фотосеты-это знаете ли образчик полного отсуйствия вкуса и адекватной оценки. Блевонтин. Почему? Потому что подход даже боль мень опытного фотографа, ранее не снимавшего в студии совсем таки другой к теме. Оно одно дело увидеть интересную картинку, ракурс итп, а другое дело его... создать. И не токо создать, но и выставить светотеневой рисунок и грамотно и в тему. И ещё куча, даже не то шо куча, а просто гора всяких ньюансов. Поэтому идея сдавать студию в аренду и ещё и по 50 грн-имхо бред. Причом бред сивой кобылы. Результат у фотографа будет никакой, его фото можно смело отдавать на выставку достижений говенного искуйства, а ещё и вхлоп(заработок) бизнеса-аж смешной. . Одним слом полная фигня. . Я так думаю аренда студии вещь специфическая. Съёмку в студии должны делать профессионалы, либо любители имеющие опыт. Таковые фотографы, вероятно потратят ну довольно значительную сумму на обучение, но зато будут делать вменяемую картинку. И брать за услуги будут какие-то больмень вменяемые денги. А вот просто попробовать поснимать в студии... молодым батькам итп... ето кая-то фигня).

Кстати основной капитал студийного фотографа ето не сама студия, а опыт работы в студии. Фотограф может арендовать студии.. разные... какие больше подходят для проекта. Но никак не сам заказчик. Заказчик платит деньги и получает гарантировано качественный результат. И сколько стоит студия... для опытного фотографа... 50, 100 чи 150 грн-ето какраз не так важно. Главное чтобы это подходило под проект. Я считаю что если заказчик хочет иметь результат в виде фото, а не просто запечатленные потуги молодого таланта, то ему пофиг ета разница в 100 грн, ибо 50 грн ето тоже деньги, токо выброшенные на ветер, а заплатив мастеру, ну или хотябы человеку достигающему мастерства, он получит РЕЗУЛЬТАТ. Если люди хотят сами снимать, так это просто отлично, замечательно и мило. Но тока не в студии. В студию уже если лезть, то туда лезть нужно по самые помидоры)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарно все і правильно описав. але топікстартер цікавиться чи можна заробляти на такій студії і якщо знайдуться люди котрі готові платити по 50 грн за годину зйомки щоб щось там отримати - то нехай платять, зрештою всі десь колись вчаться, зараз повно людей котрі купили фотоапарат і вже вважають себе фотографом, а самі навіть інструкції не можуть прочитати щоб зрозуміти як треба знімати і що є у їхньому апараті для реалізації ідей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неа. Немона заробляти. щітаєм. Приміщення просто оренда-то вже 1,5К грн. Мінімум. Далі там мусить бути людина. Ну нехай мона ннайти дєвачку на 1К грн. Шоб при тому і прибирала, і шось доглядала-помагала. Електрика в місяць сожрьот ше ну нехай 250 грн по-мі-ні-му-му. Далі. Всі матеріали і обладнання мають ОБМЕЖЕНИЙ ресурс. Деякі-дуже обмежений. тобто кожна зйомка заберає з вартості обладнання і матеріалів... щось.. Кароче. Ти маєш в день мати мінімум на 2 години клієнтів КОЖЕН ДЕНЬ, вихідні-свята... пофіг... шоб тіко відбити витрати на оренду/світло/дєвачку. Аммортизація обладнання і попандос на вкладені кошти... дають без перебільшення... таку картину що тих клієнтів має бути вже більше 100 в місяць. Враховуючи шо ті клієнти точно будуть отримувати в результаті шонібудь, то це проект мусить захлопнутись за пару місяців. . І ще потім прийдеться виймати... може дай Бог пів сумми , яка вкладена в обладнання, бо як нове його вже не продасиш, а б/у-то пів сумми.

Резюме. студія -проект для професіоналів. Доречі аматору , якій бажає мати картинку дещо схожу на студійну... дешевше купити набор стробіста. Це. Штатив(15 баксів) зонтік(15 баксів І дешева фальконовська спишка баксів за 90. Далі... толковий радіосінхронізатор.. баксів за 75... і того ... до 200 дол... ну плюс рефлектор(відбивач світла.. І... цим можна хоч в квартирі, хоч де хоч... работай-ніхачу.. І навчитися можна необмежуючи час. Отако. а студія потрібна для більш складних проектів. В резаултті... отакий набор коштуватиме... як 30 годин в студіі по 50 грн. А за ті 30 годин ше фіг шо навчишся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже дякую ursa і funfoto

за вичерпні відповіді :-)

Питання заробітку закрите!

А як ви (фахівці) охарактеризуєте луцькі студії за обладнаністю, доступністю оренди, ціною...

Було б цікаво побачити такий собі рейтинг, нехай і суб’єктивний.

Кажуть, студій розплодилося, як гуталіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та фіг його знає.. В нас обладнана по самиє помідори.. І заточена під серйозні проекти. В аренду здаєм тільки фотографам переважно під весілля..Є що створити... інтер"єр ітп..

Періодично приходять аматори... і мають вище описаний мною результат)). Відповідно, пишу не з теоріі а з практики)).

На рахунок того що розплодилось студій... та щось не впевнений... Якщо називати студією кімнатку з парою спалахів, і парою фонів, то в принципі таке може бути в кожному під"їзді.. Але то не студія. То прістань одічавшего фото-романтіка.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...