Перейти до змісту

Велокомп


Рекомендовані повідомлення

Треба мені вже велокомп, от хто що може порекомендує по конкретним моделям.

Бюджет десь до 300 грн, купуватиметься в Києві, я вже придивився собі sigma 1609 і Sigma 1609L до нього можна потім доставити датчик каденса, але поки не потрібно.

За ці гроші там іде все в комплекті чи кріплення треба брати окремо? Хто що порадить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сігма взагалі хороші велокомп"ютери. Надійні і стабільні в роботі. Працюють практично без відмов і зимою і літом, і в дощ і в спеку. Можеш брати такі, а можеш і щось простіше. Реально половина тих функцій нафік не треба, якщо не збираєшся серйозно велоспортом займатися. А якщо десь в лісі посієш (що досить часто трапляється), не так шкода буде. Але то вже тобі вирішувати...

В мене зараз BC 906 вже 3-ій рік нормально працює.

А до того був якийсь ще простіший, здається Sigma Sport BC 800, теж гарно працював, і до сьогодні працює, тільки перебрався на байк мого кума.

З приводу кріплення, так, все є в комплекті. І кріплення компа на руль чи винос, і кріплення датчика на вилку, і датчик на спицю. Тільки введеш дані про зовнішній діаметр колеса в міліметрах і вперед, щоб аж в вухах свистіло, максималку заміряти.:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на велозоне брал беспроводный BBB BCP-12

img1099_21349.jpg

Как-раз около 300 грн. Работает без замечаний. Большие буквы и удобное управление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуальна для мене тема. Теж планую взяти комп, але дешевший, 100-200грн. Варіант б/у теж підійде, якщо є в кого лишній, пропонуйте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радив би також велокомп фірми BBB(BCP-01), брав на велозоні за 100 грн, працює вже другий рік, плюс не одноразово працював безвідказно в погані погодні умови, ще до плюсів також віднесу легке користування і великий циферблат.

Також стаття про таку модель -=тиц=-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, тема цікава

Sigma Sport BC 800

в мене теж такий простенький, працює чудово, і в дощ і в спеку, тільки от батарейка майже здохла (при їзді екран ледь-ледь видно), треба йти пошукати таку..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, цей ВВВ BCP-01 за 100 грн, який за 10 хвилин перетворюється на в два рази дорожчий BCP-03 дуже непоганий варіант.

2 TreNeR. На фотке твоей Рэбы датчик действительно почти незаметен. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Вставлю і свої пять копійок.

Стоїть китаєць хз який (надписи вже потерлись) брав 4-ри роки тому за 25 чи 30грн.

Досі працює і нарікань нема.От батарю лише потрібно вже змінити.

Брав не стільки за швидкістю дивитись як за пробігом і коли потрібно міняти цеп.

Доречі покази шкидкості дуже точні (порівнював свого часу з дорогими моделями, якщо їх покази брати за еталон).

Брав на старому ринку у Володі (велосипедами і запчастинами торгує).

Та й за таку ціну нежалко як зламається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сігма 906, вже як 4 рік, раз батарейку міняв, супер

прошов біля 15-20 тиш вже... в дощ їздив буже багато разів,

було шо і 3 дня в дощ їхав підряд)) да йому побоку хуть підводою три дня))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Вставлю і свої пять копійок.

Стоїть китаєць хз який (надписи вже потерлись) брав 4-ри роки тому за 25 чи 30грн.

Досі працює і нарікань нема.От батарю лише потрібно вже змінити.

Брав не стільки за швидкістю дивитись як за пробігом і коли потрібно міняти цеп.

Доречі покази шкидкості дуже точні (порівнював свого часу з дорогими моделями, якщо їх покази брати за еталон).

Брав на старому ринку у Володі (велосипедами і запчастинами торгує).

Та й за таку ціну нежалко як зламається.

Ну.. справа в тому що у таких компах раз на раз не випадає.

І ще... Цей велокомп непередбачувано відноситься до умов експлуатації (тряска, дощ, сонце....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну.. справа в тому що у таких компах раз на раз не випадає.

І ще... Цей велокомп непередбачувано відноситься до умов експлуатації (тряска, дощ, сонце....)

Лекс, може в когось і непередбачувано, а мій, слава Богу, вже пятий рік ставить до таких умов індифферентно.

Хоча слід відмітити, що раніше китайські вироби були значно якісніші ніж тепер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно. купив я собі китайського беспровідника (за брендового жаба давить давати 400-1000 грн) - я задоволений. почитав на форумах є скарги і на брендові то вони канал втрачають то ще щось. мій працює чітко, сигнал тримає стабільно, функцій достатньо, пережив люті морози зимові. так що як то кажуть "зачєм платіть больше"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний, цей ВВВ BCP-01 за 100 грн, який за 10 хвилин перетворюється на в два рази дорожчий BCP-03 дуже непоганий варіант.

На моем такая фишка не проканала. Разобрал, но ничего похожего на перемычки не нашлось :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я похожим образом обломался с VDO C1-DS полгода назад. "производители не такие дураки, %username%" :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене от теж мучить питання, чи не перетвориться подібним способом моя Сігма 906 в 1106? Зовні вони подібні, як брати близнюки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это как оверклокинг - на свой страх и риск. из собственного опыта скажу, что VDO C1-DS старой модели (куплен давно у Юры Тимцо) без проблем переделался в C4-DS (+масса нужных и ненужных фич) по мануалу из инета. а вот свежекупленный в магазине C1-DS внутри оказался другой и переделке не поддался..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я для себя вижу только одну полезную фичу, которую хотел получить. Напоминание о сервисе(для замены цепи по кругу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є ще такі мегадевайси для велосипеда, як наприклад ось цей.

Але на таке, я думаю, навряд чи спокусяться навіть такі відомі гаджетомани, як Plum i Yarchik.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб не створювати нової теми пишу тут:

а що потрібно вводити на питання - wheel size chart? як розрахувати той розмір правильно? (по замудренній формулі з книжечки в мене вийшло далеко не 4х значне число), а перший раз ставив все майстер, а тут батарейочка накрилась, йду шукати і відразу питаю що потрібно вводити.

ПС: апарат - сігма 800, якщо це важливо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш колесо, ставиш на ньому помітку (я використовую сосок ніпеля), ставиш помітку на асфальті, суміщаєш їх, проводиш вел по прямій, як тільки колесо з міткою зробить повний оберт і вона буде перпендикулярно до землі, ставиш ще одну мітку на асфальті.... Міряєш відстань між мітками і вуаля.. маєш 4-значне число (відстань в міліметрах). Вводиш це значення в комп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в форумах колись прочитав як міряли тіпа дома - ставили на колесі крапку сметани, легенько присідали на раму ну і вели ровер. і міряли рулеткою між двома цятками сметани :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...