Перейти до змісту

Іду на концерт "Пікардійської терції"!


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, 11 травня, іду на концерт гурту, який дуже давно хотіла послухати. Йду сама. Що трохи й сумно. Але можливо хтось із форумчан планує туди піти? Квитки ще є. Я брала на 4 ряд за 150 грн. Є дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пікардійська терція - це сила! Мені найбільше подобається їхня пісня про "Старенький трамвай"!!! На концерт, прикро, не піду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що не дізналась раніше. Пішла б обов'язково. Була на їхніх концертах двічі. Дуже сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я сама тільки вчора дізналась про концерт. Думала, що вже всі квитки розкуплені. І не встигла ні з ким про спільний похід домовитись. Але, так як мені не вперше самій на такі заходи йти, то буду тішитись виступом артистів, а не спілкуванням із знайомими. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіли теж з жінкою піти, але нема на кого доню залишити:( Класно співають і само головне живий звук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я йду! З тих пір, як побачила афіші, тааак чекаю коцерту:rolleyes:. Так що, Luychi, не сумуй, ти там будеш не одна, нас - багато:P.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вони відносно часто бувають...

кажуть, лишились квитки по 150-200 грн, мабуть діло рук перекупщиків... йду на удачу, може куплю щось при вході дешевше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вони відносно часто бувають...

кажуть, лишились квитки по 150-200 грн, мабуть діло рук перекупщиків... йду на удачу, може куплю щось при вході дешевше...

Як ти міг мені не сказати???

Ти ж знаєш, що я сиджу вдома і ТАКИХ новин не знаю. Я б ТААААК хотіла піти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотіли теж з жінкою піти, але нема на кого доню залишити:(

а я залишився з найменшим щоб дружина з старшим могла піти на концерт, бо знаю як вона любить Пікардійців ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки вражень від концерту, що не так-то просто передати словами - емоції, мелодії, тремтіння всередині, вибухи сміху і захоплення артистами. Молодці! Інколи здавалося, викладаються до межі , так щиро і так по-справжньому звучали їх голоси. А їх перкусіоніст - це вихор емоцій:). Чудова музика і чудові люди...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я була!

Супер! Дуже сподобалось!

Пікардійців слухала - на перкусіоніста дивилась :wub:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На концерт пішла ну зовсім не підговлена - жодної пісні "...терції" не знала, слухала їх лише при нагоді, котра випадала ну дууууже нечасто. А тут як обрушилось на мене, на оголені нерви, шквал музики такого високого гатунку, аж з ніг, тобто з крісла зносило. АБАЛДЄТЬ!

"Пустельник" пройняв до глибини душі, "рок-н-рол" запалив, народні пісні зворушили... А ще думала, що за зовнішньою легкістю і невимушеністю приховується колосальна щоденнна праця.

Є такий фільм "Дуромір", так там винахідник машину придумав яка визначала ступінь людських здібностей, так от якби туди терцістів всіх скопом засадили, то видуманий кіношний агрігат волав би на всі голоси мелодію, котра означає Геніальність. Адназначна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от, розродився репортажем про "Терцію" : http://lutsk.myneformat.com/2010/05/15/pikkardijska-tertsiya-v-lutsku-vechir-doskonaloji-muzyky/

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Процитую Олесине повідомлення сюди.

До речі, Піккардійці першого червня знову у нас з концертом. Пропустити це неможливо!

Уже взнала, концерт Піккардійської Терції о 19:00 квитки 100-180 грн партер, 70-90 грн балкон (квитки можна замовити по телефону 050-6628938).

Я уже замовила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж дізналась про концерт від Олесі)

Вже купила квиточки для шести бордівчанок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Купив два квитки, давно вже хотів піти, але не виходить. Якщо комусь потрібні два квиточки по 100 грн за штуку звертайтесь. 0664626367 або 0685630707

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо коротко: з голосами Піккардійців у душу ввірвалось ЛІТО! Настільки сонячно, тепло, щиро, душевно!

Браво! Долоні сверблять від оплесків. Перкусіоніст і правда живчик, вихор емоцій має своїх фанів :D

Ех, я б їм усім борщі варила, аби мені отак "Чорноморця" співали :blush:

А ще вразила оця:

ПУСТЕЛЬНИК (Кам'яна елегія)

(Дз. Сумарук)

Є на світі цім пустельний берег,

Там живе пустельник із моїм ім'ям.

Не шумлять на березі осока і верби,

Випалена і мертва кам'яна земля.

Має той пустельник хату із каміння,

Ложе кам'яне, свічку кам'яну,

Крила кам'яні приросли корінням

До закам'янілого вицвілого сну.

Я не знаю, хто ви, смерть чи воскресіння,

Я не знаю, що ви принесли мені.

Доторкніться поглядом до того каміння,

Може, з нього зацвітуть вам мої пісні.

Має той пустельник хату із каміння,

Ложе кам'яне, свічку кам'яну,

Крила кам'яні приросли корінням

До закам'янілого вицвілого сну.

О, нас потрохи назбирується. Я знаю, що ми робитимемо після концерту;)

Я вас так і не побачила, здогадуюсь, що пішли реалізовувати приспів останньої пісні на біс?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішли реалізовувати приспів останньої пісні
нам не зашкодить чарочка вина?(с)Був бокал пива (не один))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішли реалізовувати приспів останньої пісні

нам не зашкодить чарочка вина?(с)

Який ти здогадливий!:P

Концерт чудовий - стільки радості вміють дарувати тільки Піккардійці! Коли пролунали перші ноти пісні "Сад ангельських пісень", аж все стрепенулось всередині.

Хочеться ще...:_18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...