Перейти до змісту

VBIOS CS 1.6 # 15 (Lutsk #1)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Я ніяким чином не хотів образити чю-небуть національну, расову і т.д. приналежність - Ось так.

Не скін, не фашист. Які питання ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Я ніяким чином не хотів образити чю-небуть національну, расову і т.д. приналежність - Ось так.

Не скін, не фашист. Які питання ?

Уважаемый, не нужно прикидываться шлангом. ;) Тяжело не знать смысл выражения Белая сила, вернее Сила Белых.

Есть правила. В игре данный ник при мне долго не задежится на серваке. Настоятельно прошу сменить ник.

Меня уже не раз пытались учить игроки)) аля

сука - это литературное слово\или собачка женского пола, а осел - доброе но упертое животное. :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 roko

Шлангом прикідаєшся ти, тому що пояснюю моє бачення "white power" не стосується скінів і фашистів.

P.S. Буду писати на vbios.

P.P.S. Чому на de i pl, fr серверах відносяться толерантно до ніку, а на рідній полонині привикли як не підісрати ближнього, так в зал****пу пригать ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ! чогось не можу зайти на цей сервак 193.109.80.15:27015 каже шо забанений!

хоча граю без читів і матів!! шо за хз!????

Nickname: Litle

ник скорее всего LITR

10.37.0.155

Port: #15

Date: 30.03.09; 15:40

Reason: aim+wh

Автор: NATOvec

Забанен по результату просмотра демки. Твой внутрисетевой айпишник?

Забули адміни про сервак :(, тільки демкі рулять на vbios.

Ну чего же забыли. Ты у меня часто лламы получаешь за рассизм (см.ник). Раз не понятно = будут баны при встречи без предупреждения.

це не мій нік! мій нік LITR і я хз неможу поняти якого хера мене туди не пускає? бо толком сам розібратись не можу ібо слегка ламер в цьому ділі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без стіма тебе вже туда і не пустить ;) як чіти включать то герой, а як признатись то "я ламер, сам розібратись не можу.... і тд"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
це не мій нік! мій нік LITR і я хз неможу поняти якого хера мене туди не пускає? бо толком сам розібратись не можу ібо слегка ламер в цьому ділі!

Не дури народ, всі ходи записано. Ти грав з адреси 10.37.0.155

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 NATOvec ти чо мелиш? я читами ваще не пользуюсь!

2 serega так адреса моя, і шо з того?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а це означає що з цієї адреси(10.37.0.155) грала людина з чітами(брат, сестра, кум, сват... ітд)

демку переглянув, дак в тебе ще й ноу флеш був...

забудь про цей серв... грай на Вест Геймі(*там за чіти тож банять, якщо шо ;) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2NATOvec які нах чіти! пзд! закомпом сижу сам! чіти ніколи в контері не використовував! бред повний! якій мудак мабуть сидів на моїй адресі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2NATOvec які нах чіти! пзд! закомпом сижу сам! чіти ніколи в контері не використовував! бред повний! якій мудак мабуть сидів на моїй адресі!

в тебе було аім(стріляти тільки в голову) + вх(бачити через стєни) + ноу флеш(флехи тебе не беруть)

грав з чітами ти(бо це твій іп адрес)... а признатись тобі важко... тебе не розбанять, можеш не старатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце паца гонить=) Да на тому Вбіосі скік чітьорів, шо то ппц ujas_cool.gif

угу, аім+вх+спідхак кожний 2й ... ай йай йай, клоус мож підкажеш що з ними робить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банити як щурів sunglasses_cool.gif

Або просити щоб на сервер ставили супер антічіти;)

Або той хто завжди онлайн, дати йому права адміна і щоб сидів в спектах і бан на всю жизнь. І тоді щури побачать як з чітами гейм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банити як щурів sunglasses_cool.gif

Або просити щоб на сервер ставили супер антічіти;)

Або той хто завжди онлайн, дати йому права адміна і щоб сидів в спектах і бан на всю жизнь. І тоді щури побачать як з чітами гейм :)

Цікаво де знайти таких добровільців котрі будуть постійно сидіти в спектатах і вишукувати чітерів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тебе було аім(стріляти тільки в голову) + вх(бачити через стєни) + ноу флеш(флехи тебе не беруть)

грав з чітами ти(бо це твій іп адрес)... а признатись тобі важко... тебе не розбанять, можеш не старатись

РО 3 дні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого! відать я снайпер нах! бо хед-шоти я рідко валив! але мабуть я снайпер!

2NATOvec оце ти мудак! канєшно вибач! але ти повну єрунду несех! я *бу як цими чітакати юзати! доказувати ніх не буде бо бачу як моча стрельнула так і пішла до твоїх ізвілін!

я вже давно там не сидів знаю тікі PUNK особисто ми навіть незнайомі тікі в ігрі! вот і спитай в нього ти я грав з читами!

*бу може ти нікі попутав! але хз тебе знає!

2KlouS мля чувак ти ж бачив як я грав! хоча смисла нема поморозишся!!

да я муДак, докази твого чітерства є(демка). Колись чіти навіть на нашому фтп висіли(вони лежали в папці "Nick" і там був приблизно такий текст "хто це мені чіти скінув? :-))))" ну і чітерські проги(кстатє цей "Nick" тож забанен))

омг, кого питать? Панка? ти гониш? із за цього панка зовнішній іп в бані за чіти(на вбіосі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тебе було аім(стріляти тільки в голову) + вх(бачити через стєни) + ноу флеш(флехи тебе не беруть)

грав з чітами ти(бо це твій іп адрес)... а признатись тобі важко... тебе не розбанять, можеш не старатись

ого! відать я снайпер нах! бо хед-шоти я рідко валив! але мабуть я снайпер!

2NATOvec оце ти мудак! канєшно вибач! але ти повну єрунду несех! я *бу як цими чітакати юзати! доказувати ніх не буде бо бачу як моча стрельнула так і пішла до твоїх ізвілін!

я вже давно там не сидів знаю тікі PUNK особисто ми навіть незнайомі тікі в ігрі! вот і спитай в нього ти я грав з читами!

*бу може ти нікі попутав! але хз тебе знає!

2KlouS мля чувак ти ж бачив як я грав! хоча смисла нема поморозишся!!

обалдеть - читак матерится на админа, а его за это не банят на форуме :blink: куда катится этот мир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0104::0091: фак мой мозг! блін ну дай хочаб ту демку гляну як я грав!!! яж чітер! хоч докази дай гляну, поржу!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0104::0091: фак мой мозг! блін ну дай хочаб ту демку гляну як я грав!!! яж чітер! хоч докази дай гляну, поржу!!!

а ти хам... я не буду на твому прикладі чітаків вчить, демка є точно

як добре що такі як ти забанені :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Litr- не псіхуй.

Натовец - ти зря гониш. особливо тут

Nickname: Litle

ник скорее всего LITR

Нік є нік, а "скоріш за все" можна і твій дописати. не находиш такої можливості ?

Айпі динаміка чи статика - дайте відповідь точну, якщо статичне + Літр грав з чітами але нік був інший то банять нік з айпі...але ж під ніком Літр чітов не використовував він (якщо він).. от запара то...а яйщо айпішка динамічна.. то хтось хоче в бубен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забанен по результату просмотра демки. Твой внутрисетевой айпишник?

він самий

треба читати всю тему :)

з його іп адреси використовували чіти 10.37.0.155(це його особистий іп)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Його IP ніхто не використовував, інакше система моніторингу про це дала б знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обалдеть - читак матерится на админа, а его за это не банят на форуме :blink: куда катится этот мир

Ну кагби немогу сидіть постійно на форумі :)

Не переживай, свій бан догонить кожного ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...