Перейти до змісту

VBIOS CS 1.6 # 15 (Lutsk #1)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Силя абищал-так и будит))

Люди не в играх щастьє-сходите в парк погуляйте а ви за бан соритесь....вон сколько примеров что шутери доводят детишек до криминальних действий...Так что бросайте голубие екрани и гайда на улицу(Кто не заметил--уже весна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 514
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Litr- не псіхуй.

Натовец - ти зря гониш. особливо тут

Nickname: Litle

ник скорее всего LITR

Нік є нік, а "скоріш за все" можна і твій дописати. не находиш такої можливості ?

Айпі динаміка чи статика - дайте відповідь точну, якщо статичне + Літр грав з чітами але нік був інший то банять нік з айпі...але ж під ніком Літр чітов не використовував він (якщо він).. от запара то...а яйщо айпішка динамічна.. то хтось хоче в бубен.

Яка різниця який нік?! головне іп показаний на його нік, він міг поміняти нік перед грою, щоб не замітили що він чітак!!! ІП все доказує=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натовєц......без обід но з тебе адмін як з мене балерина.Давай демку які ти там писав на мен і на інших а то вже сил нема чітєр чітєр.Я неспоря 1-2 вх включав шоб бєса погнати це максимум.А коли постійно вх та аім в пацанів.....і ти ж тут граєш з ними і не баниш то це вже зовсім інше......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я неспоря 1-2 вх включав шоб бєса погнати це максимум.

ыыыыы ты хочеш демку где записано как ты включал читы? :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натовєц......без обід но з тебе адмін як з мене балерина.Давай демку які ти там писав на мен і на інших а то вже сил нема чітєр чітєр.Я неспоря 1-2 вх включав шоб бєса погнати це максимум.А коли постійно вх та аім в пацанів.....і ти ж тут граєш з ними і не баниш то це вже зовсім інше......

якщо ти сумніваєшся в моїй компетентності, то це пряма жалоба на адміна, тобто тобі вже не сюда, а сюда, читаєш ці правила, далі ствоюєш тему по формі і чекаєш відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа... Літр попробував чіти і в бан, прікольно, чо скажеш, правила є правила.

Але все одно 15 у власті чітаков, які надрочилися не палитися...ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які надрочилися не палитися

Знаєш в цьому я з тобою згідний! Не раз бачів підозрілих тіпоф... Наприклд той самий "KBAC" тіп рве дай дорогу! не однократно просив адм звернути на нього увагу ( 0 вніманія ) а вобше вважаю треба постійного адм на 15-й!!! Отак от!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які надрочилися не палитися

Знаєш в цьому я з тобою згідний! Не раз бачів підозрілих тіпоф... Наприклд той самий "KBAC" тіп рве дай дорогу! не однократно просив адм звернути на нього увагу ( 0 вніманія ) а вобше вважаю треба постійного адм на 15-й!!! Отак от!

КВАС чистий...

угу ви хочете такого адміна, як "слугу" щоб ви показували пальчіком, а він банив, міняв карти і тд... такого адміна не буде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КВАС чистий...

Яке самовпевнення будто він або ще хтось ніколи да і не використає чіт :D , вас же по ніках палять, сразу чіти офф і порядок.

угу ви хочете такого адміна, як "слугу" щоб ви показували пальчіком, а він банив, міняв карти і тд... такого адміна не буде ;)

Ні нам такого адмінане нада, потрібно такий щоб Роботу работал, як ніньзя, тихо і незаметно, у твому випадку це приход одміна відразу видна. Чітери ж надроченні - забув ^_^ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя тобі порада поменьше вступай з адмінами в розмови "ніачьом" ! А нашот бана чі шо там, то просто не треба якби адмінам говорити чі намікати шо їм робити.

3І: Лічний досвід!

Як я тебе розумію :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забаньте його і на форумі... дитина і КС = зло...

я тобі не маю права показувать демку... такі правила

невже так важко зрозуміть? ти грав з чітами, записали демку, переглянули демку, знайшли твій іп і "ліквідували"... варіант з тим що твій нік ЛІТР і ти під ніком Літл не грав, не працює... бо іп твій фіксується

+ поміняй в профілі свій вік, бо те що тобі 20 років не відповідає дійсності :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
ти просто кусок лайна і все! покажи мені ці кляті докази! шо я пользувався цими клятими читами! всю гру покажи! бо я не вірю не одному твому слову покі не побачи! ти як штунда по правилам живеш! ти якійсь не цікавий!

тоді я відчиплюсь! нех ссать! мені цікаво вже самому хто грав на моїй адресі!

я дитина?! нєєє! я гоню завжди з такіх обісранців як ти! мені на цю гру :0139: ! але не люблю коли мені доказують в тому що я не робив!

покажи демку! :lol: :lol: :lol: :lol: :mdr: :mdr: :mdr:

з часом, коли ти подорослішаєш, ти зрозумієш, що так себе не можна вести, але буде вже запізно, оскільки ти на серверах ВБІОСа грати не зможеш, а з такою манерою спілкування, я думаю, ти і на інших ресурсах грати не зможеш

бувай, ми без тебе сумувати не будемо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду сумувати, ібо -

1. Натовец на морозі демку показать

2. Натовец - ще пацан (в порівнянні зі мною і стажом гри (я не кажу про майстерність і талановитість а саме про віковий стаж гри))

3. Літр - купуй Стим і не парся, діти яким дали модераторство буває часто заграються з ним, і в міру вікового обмеження намагаються щось комусь доказати і своїх помилок не бачити. Ти ж пригун, в курсі як кості ламаються легко, а дехто навіть і не підозрює наскільки легко (Хто ніфіга не зрозумів - Litr - velomaniac).

Демо в студію !!!! Задрав флуд !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер я сумувати буду

1. Я не маю права показувати демку

2. Я кс граю 1 рік і половину цього року я ловив чітаків

3. В мене нема тут модерських прав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду сумувати, ібо -

1. Натовец на морозі демку показать

а я б сказав, що це Літр на морозі піти на форум ВБІОСа та попросити розглянути ситуацію з безпідставним баном

2. Натовец - ще пацан (в порівнянні зі мною і стажом гри (я не кажу про майстерність і талановитість а саме про віковий стаж гри))

і що вам заважає піти на вищезгаданий форум та вимагати зняття прав з адміна, що "загрався" :blink:

3. Літр - купуй Стим і не парся, діти яким дали модераторство буває часто заграються з ним, і в міру вікового обмеження намагаються щось комусь доказати і своїх помилок не бачити. Ти ж пригун, в курсі як кості ламаються легко, а дехто навіть і не підозрює наскільки легко (Хто ніфіга не зрозумів - Litr - velomaniac).

Демо в студію !!!! Задрав флуд !!!

ну ось і відкрили питання тілесних пошкоджень, а давайте якщо питання чітерства підтвердиться - то пошкоджень завдаватимемо не лише особі, що порушувала правила, а і особам що ставили під сумнів дії адміна :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду сумувати, ібо -

1. Натовец на морозі демку показать

2. Натовец - ще пацан (в порівнянні зі мною і стажом гри (я не кажу про майстерність і талановитість а саме про віковий стаж гри))

3. Літр - купуй Стим і не парся, діти яким дали модераторство буває часто заграються з ним, і в міру вікового обмеження намагаються щось комусь доказати і своїх помилок не бачити. Ти ж пригун, в курсі як кості ламаються легко, а дехто навіть і не підозрює наскільки легко (Хто ніфіга не зрозумів - Litr - velomaniac).

Демо в студію !!!! Задрав флуд !!!

1. Ну он уже сказал что запрещено это делать

2. Ты думаешь один НатовеДс принимал решения про бан?

3. Про кости улыбнуло...кто нифига не понял - литр - веломаньяк !111 голактеко опасносте... и как бэ на сока я знаю за угрозы расправы в реале баниЦцо навсегда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літр, ти або тормаз ... або дибіл ....

ТУТ НЕ ОФРУМ ВБІОСА!!!!!!1111

свої прид*яви і звинувачення/оправдання пиши на їх форумі ... вимагай демкі, обсирай Натовца ...

чьо ти це все пишеш тут ?

З.І.

а ваще я просто ржунімагу ... спалили твоє айпі .. забанили ... а ти ше й воні тут на всесь форум розвів ... фууу ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашо ти оправдуєшся натовєц ?

перед кім ?

ти думаєш йому легше стане від тих скрінів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...